Zubatého 295/5, Praha 5, Praha

Pacienti se zdravotním pojištěním

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Nejčastěji hledané služby

1 300 Kč

4 900 Kč

1 000 Kč

3 060 Kč

800 Kč

600 Kč

Umístění: Ordinace Jiný

Lékařka, ke které je radost chodit. Příjemná, milá, naslouchá, jemná, perfektně odvedená práce. Moc děkuji a doporučuji.

Umístění: Ordinace ošetření kořenových kanálků

Šikovná, pečlivá, ochotná, příjemná!
To samé i sestra!!!
Konečně zubní ordinace kam se těším!
Jde se s nima dohodnout.
Jsem ráda že jsem je našla!

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka je hezká, ale co je důležitější, tak je ochotná a velmi pečlivá. Jednoznačně mohu doporučit.

Je výborná lékařka. Dělala mě i mámě celkem 10kazů, na které jiní lékaři vůbec nepřišli. Od té doby nemám žádné bolesti v ústech a zuby utvořila nám oběma tak dobře, že máme doslova Hollywoodské úsměvy. Je pečlivá, precizní a mohu ji vřele doporučit.

Měl jsem to štěstí, že jsem se k ní náhodou dostal, jelikož můj doktor opravoval ordinaci. Musím říct, že její práce je z mého pohledu perfektní. Je pečlivá (dělali jsme při čištění kanálků asi 5 rentgenů, než byla spokojená), je milá, opatrná a pořád se ptala jestli mě náhodou něco nebolí. Taková práce se málokdy vidí, mohu jí jen doporučit.

mám pouze dobré zkušenosti, pečlivá, starostlivá, šikovná, příjemné vystupování a přístupná k dohodě.

Je to krásná lékařka, ale hlavně skutečný odborník. Neuvěřitelně pečlivá, nic nepodcení. Jsem opravdu šťastný, že je mojí zubařkou právě ona, bez nadsázky.