Bartolomějská 8, Praha

(doktorka v zástupu za jiného lékaře) - neochotná, arogantní, když jsem chtěla položit dotaz, tam mi do toho skočila a jaksi začala předvídat, na co se chci dotazovat a sdělila mi, ať si to vyřídit se svým doktorem a nashledanou. Upozorňuji, že se dotaz vztahoval k úkonu, který prováděla tato doktorka. Ještě, že komunikace probíhala pouze po telefonu. Lituju její pacienty.

Umístění: jiné místo

paní doktorku Mudr. Šárku Soukupovou velmi doporučuji. Jako pacient jsem nikdy nebyla na návštěvě v ordinaci v pasivní roli, naopak. Vedla se mnou kvalitní dialog. Neskáče do řeči, vyslechne, doptá se. Dvakrát jsem stála před otázkou zda nasadit ATB a tomu vždy předcházelo detailní vyšetření na ORL. ATB mi byly předepsány ze tří případů pouze jednou. K tomu přidává velmi milá slova podpory. Hodnotím jako velkého profesionála s lidskou tváří a doporučuji.
Lenka G.

Paní doktorka Soukupová na mě udělala ten nejhorší dojem, jaký si jen lze ve vztahu lékaře a pacienta představit. Byla nepříjemná, neochotná, arogantní. Tato zkušenost mě nutí hledat si jiného a vlídnějšího praktického lékaře. Její odborné znalosti hodnotit nemohu, neboť jsem měla tu čest s ní jednat jen dvakrát. Poprvé šlo o standardní předoperační vyšetření a podruhé o vystavení žádanky k odbornému lékaři. Mé hodnocení je tedy "velmi slabé"
Děkujeme za pochopení. Jsme přesvědčeni, že pouze stanovením pravidel a jejich důsledným dodržovaním se nám podaří vytvořit hodnotný portál ke sdílení spolehlivých informací o lékařích a zdravotnických zařízeních.

Paní doktorka je moc hodná a když má člověk opravdu problém, tak poradí a hlavně pomůže!!!! Nemohu si na ní stěžovat. Mohu napsat jen chválu.

Bohužel po včerejší zkušenosti již NIKDY. Paní doktorka byla velmi neochotná, arogantní a vrcholem všeho bylo, když se mně zeptala co od ní vlastně chci, že tomu nerozumí.. Evidentně nebyla v náladě již od rána. Přišla jsem k ní s příznaky zánětu průdušek a předložila jsem jí doporučení od mého odborného lékaře v nutnému vyšetření (RTG a krev) byť bylo vše na žádance napsáno i můj specialista slušně prosil ošetřujícího lékaře paní doktorka po přečtení neuvěřitelně zareagovala stylem viz níže. Nechala si ode mne předříkat co mně trápí, a bylo. Vlastně jsem odcházela z ordinace a ani nevím co mi je.Nic neřekla jen napsala atb. Prima od nynějška si mohu své neduhy diagnostikovat nejspíš sama. U paní doktorky jsem za rok a půl byla všeho všudy 3x - vždy jsem odešla s atb aniž bych znala přesnou diagnozu. Bohužel po přistěhování do Prahy jsem měla nejblíže Modřanskou polikliniku a nabírala pouze tato lékařka. Naštěstí jsem již přestěhovaná a mohu si najít jiného lékaře. Takto by lékař ke svým pacientům rozhodně vystupovat neměl. Jistě, každý občas nemá svůj den. Já také pracuji s lidmi - a bohužel mnohokrát se musím překousnout. Tak to prostě je.

K paní doktorce chodím teprve druhým rokem, zatím byla ale vždy milá, vyslechla , po telefonu také ochotná poradit, myslím že mě i pečlivě prohlédla , opravdu bez problému a sestra moc sympatická , usměvavá. Jsem spokojená. Petra

Neochotná, bez zájmu o pacienty, arogantní,dává na nachlazení antibiotika.Už nikdy k ní.Předchozí lékařka k nezaplacení