Vinohradská 48, Praha
Trindadent - soukromá zubní ordinace (mapa)

Hotovost

Extrakce zubu +6 Více

Implantáty

Ortodoncie

Ošetření kořenových kanálků

Moje specializace: záchovná a dětská stomatologie, ošetření zubních kanálků, stomatochirurgie, implantologie a protetika. U mně je to pravé místo, kd...

• onemocnění čelistního kloubu
  • problémy se zuby
  • nemoci zubů

Ukončené školy

• Lisbon University

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Španělština, Ruština, Portugalština, Francouzština, Italština

Bělení zubů

Protetické konzultace

Rentgen zubů

1 názor

Dobrý den,
Minulý měsíc jsem navštívila Trindadent a podstoupila jsem zubní prohlídku u pana MUDr. Ruiho Trindade. Byla jsem trhat osmičku a docela jsem se toho bála. Ale pokud jednou navštívíte pane doktora Trindade už se nikdy nebudete bát chodit k zubaři, budete tam chodit i rádi. Trhání osmičky jsem ani necítila a za chvíli byl zub venku a po zákroku jsem také neměla žádné bolesti. Cítila jsem se jako bych na zákroku vůbec nebyla.
Trindadent je skvělé pracoviště se službami na vysoké úrovni a s velmi profesionálním a přátelským přístupem ke klientům. Pan doktor Vám vše rád a srozumitelně vysvětlí. Je vidět, že je ve svém oboru na špičkové úrovni a že svou práci miluje.
Tuhle zubní ordinace vřele doporučuji. A MUDr. Rui Trindade je nejlepší zubař na světě.
Markéta Vidurová

11 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, jsem z Plzně. Mám šílený strach ze zubařů, měla jsem špatné zubaře a prožila si spoustu bolesti a tak u mě vznikl strach jen překročit práh zubní ordinace, ke svému zubaři už opravdu jít nechci a tak hledám nového schopného zubaře který bude mít trpělivost s někým jako jsem já (vůči strachu) Chtěla jsem jít ke stejnému zubaři jako chodí můj partner ale bohužel pan doktor K. Trygub už prý nepřijímá nové pacienty což mě moc mrzí, partnerovi jsem věřila že pan doktor je nejlepší ve svém oboru. Mám velkou bolest zubu od 11.7.2019 a potřebovala bych zub ošetřit ale zároveň bych se ráda zaregistrovalo. Děkuji pěkný den

Dobry den,
    muzete k nam objednat telefinicky.
    . Rui Trindade je vybornz na fobie.

Trindadent

MUDr. Rui Trindade

• Dobrý den, mám mnoho let (asi od doby, co mi začaly růst druhé zuby) jizvy na vnitřní straně tváří tzv. "rozkousané tváře". Zubař to přičetl velikosti zubů a jejich rozpoložení, proto mi v dětství nasadil rovnátka, aby se mi mi zuby lépe v puse srovnaly/vešly a dál to neřešil. Do krve rozkousané, co pamatuji, nebyly, nebolely, ale "přikouslo se" často... Dnes se to stane jen zřídka. Dodnes (je mi 35) mam na vnitřní straně tváří viditelné jizvy (bílé šlince v rovině skusu), které jsou i pohmatem cítit - u stoliček nejvíc, tam to mám nejtěsněji k zubům. Navíc pozoruji v oblasti, kde se větší/ostřejší stoličky dotýkají vnitřní strany tváře asi intenzivněji (ač nebolestivě), nebolestivé lehce vystouplé flíčky, jakoby puchýřky (na každé straně myslím jeden) jako zesílená sliznice (stejné barvy jako tváře). Lehce "okousaný/tvarovaný" od zubů mám i jazyk - opět ne krvavě ani bolestivě, ale neměnně. Zajímalo by mě, zda podobné jizvy a defekty mohou být předzvěstí něčeho vážného (internetem např. kolují zvěsti o možné souvislosti "rozkousaných tváří" s rakovinou), nebo zda jde pravděpodobně jen o estetickou záležitost...? Děkuji

Dobry den,
    objednejte se na osobni prohlidku u Ruje Trindade.

Trindadent

MUDr. Rui Trindade