Adresa

Praktický lékař, MUDr.Durdis
Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Pacienti se zdravotním pojištěním


Přijímám: dospělí
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

O mně

Vystudoval jsem 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, promoce podzim 2008. V období 2009 - 2010 jsem pracoval a pacienty léčil v KV krajské...

Více

Léčené nemoci

  • Všechna onemocnění u všech pacientů dle dostupných možností
  • Zdravotní péče akutní i chronická
  • Prohlídky, diagnostika, terapie, prevence, konzultace, posudky
Zobrazit všechny léčené nemoci

Specializace

  • všeobecný praktický lékař

13 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Pan doktor je velky odbornik, ma velice ochotny a lidksy pristup, opravdu zadny problem nenecha bez vyreseni, vsechno podrobne vysvetli. Pana doktora Durdisa znam z polikliniky I.P. Pavlova, a doufam, ze nekdy zas bude prijimat ve sve ordinaci nove pacienty, velice bych rada se k nemu znovu registrovala.

MUDr. Roman Durdis

Děkuji :-)

A
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Velice ochotny lekar. Je mi strasne lito,ze odesel z polikliniky kam patrim. Skoda,ze ted’ ordinuje na jinem konci Prahy. Vrele doporucuji!

MUDr. Roman Durdis

Děkuji. Ale od polikliniky jsem přímým spojem 8 zastávek tramvají, to bych nenazýval jiným koncem Prahy...

L
Umístění: Praktický lékař, MUDr.Durdis Jiný

Pan doktor je velky odbornik. V dnesnej dobe je malo doktorov ako je pan Durdis. Ochota pomoct, empatia, velka odbornost. Vzdy ma vypocul a spolocne sme riesili zdravotne problemy. Je to clovek s velkym srdcom a clovek na spravnom mieste vo svojom povolani.

MUDr. Roman Durdis

To mě těší, moc děkuji za Vaše slova a ocenění mojí práce.


P
Umístění: Praktický lékař, MUDr.Durdis Jiný

Pan doktor je ochotný, empatický a zodpovědný, patří k několika málo praktikům, kterých si moc vážím a ráda bych zůstala v jeho péči i nadále

MUDr. Roman Durdis

Moc děkuji. Až budu mít nové stabilní působiště, rád Vás vezmu opět do péče.


J
Umístění: Praktický lékař, MUDr.Durdis Jiný

Skvělý, pečlivý lékař se skvělým přístupem. Vždy mi problematiku a způsob léčby podrobně vysvětlil.

MUDr. Roman Durdis

Děkuji.


D
Ověřený profil
Umístění: Email na mě: MUDr.Durdis@centrum.cz nemoc

Dobrý den, jsem moc ráda, že mám možnost k Mudr. Durdisovi chodit. Je to opravdu lidský člověk, který dokáže vyslechnout, poradit a najít řešení, takových je v dnešní době málo. Mám k němu plnou důvěru.
Forejtová - Kunratice

MUDr. Roman Durdis

Děkuji. Věřím, že Vaši důvěru nezklamu, kdykoliv budete potřebovat.


Ověřený profil
Umístění: jiné místo běžná kontrola na obvodě

S Panem MUDr. Durdisem jsem se seznámila v Moji ambulanci, když tam ještě pracoval a po několika návštěvách jsem poznala, nejen že je to velmi milý a vstřícný lékař, ale zároveň velmi vzdělaný, lidský a s tím se pacient ne vždy setká. Takových lékařů by mělo být více. Velice mu za vše děkuji. Kalendová Jana

MUDr. Roman Durdis

Děkuji za pochvalu.


Ověřený profil

Setkala jsem se v minulosti s řadou praktických lékařů, pan Dr.Durdis z této řady vyčnívá svou pečlivostí, uvážlivostí a přístupem k pacientovi. Poznala jsem ho v Mojí ambulanci - Novodvorská a když přesídlil, neváhala jsem ani okamžik cestovat za ním o nějaký kilometr dál. V mém případě se osvědčil jako skvělý diagnostik a ušetřil mě nadbytečné léčby. Velmi si ho vážím. Eva Simonianová

MUDr. Roman Durdis

Děkuji za pochvalu a vážím si Vaší důvěry.


Ověřený profil

Pan doktor je profesionál. o své pacienty pečuje a zajišťuje jim tu nejlepší léčbu. Když jsem navštívila jiné lékaře, dali mi léky, napsali neschopenku a tím to haslo. Pak jsem náhodou byla poslána za panem doktorem.. Nechal mi ihned udělat testy z krve na všechny možné případné nemoci. když bylo třeba, poslal mě jinam na vyšetření, aby se zjistilo, co přesně mi může způsobovat mé potíže. Neukončí neschopenku (jako jiní lékaři s kterými jsem se setkala) proto, že dle jejich názoru už není tak úplně potřeba být doma. Ukončí ji, pokud si je jistý, že jste na začlenění do normálního provozu už zdravotně připraveni a že za týden opět neodpadnete. Poslouchá. Poradí. A je velmi sympatický. Takže mluvit s ním o zdravotních potíží pro mě nebyl žádný problém, protože jsem věděla, že tu pro mě je a je ochoten pomoct. Díky, pane doktore.

MUDr. Roman Durdis

Děkuji za příjemnou pochvalu!


Ověřený profil

Panu MUDr. Durdisovi opravdu neni co vytknout. Jsem nadmiru spokojena s jeho profesionalitou a individualnim pristupem k cloveku a zaroven stastnou pacientkou. Je zrejme, ze se pan doktor v lekarskem oboru neustale vzdelava a pracuje na svem rozvoji. Navic je velice mili, trpelivy a chapavy. Kdybych mohla, ohodnotila bych vice hvezdami!!!

MUDr. Roman Durdis

Děkuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu