Praha
Praktický lékař, MUDr.Durdis@centrum.cz, www.ordinacevpl.cz

Pacienti se zdravotním pojištěním

Přijímám: dospělí

Vystudoval jsem 1. lékařskou fakultu Univerzity Karlovy v Praze, promoce podzim 2008. V období 2009 - 2010 jsem pracoval a pacienty léčil v KV krajské...

• Všechna onemocnění u všech pacientů dle dostupných možností
  • Zdravotní péče akutní i chronická
  • Prohlídky, diagnostika, terapie, prevence, konzultace, posudky

• všeobecný praktický lékař

Umístění: jiné místo Jiný

Velice ochotny lekar. Je mi strasne lito,ze odesel z polikliniky kam patrim. Skoda,ze ted’ ordinuje na jinem konci Prahy. Vrele doporucuji!

MUDr. Roman Durdis

Děkuji. Ale od polikliniky jsem přímým spojem 8 zastávek tramvají, to bych nenazýval jiným koncem Prahy...

Umístění: Praktický lékař, MUDr.Durdis@centrum.cz, www.ordinacevpl.cz Jiný

Pan doktor je velky odbornik. V dnesnej dobe je malo doktorov ako je pan Durdis. Ochota pomoct, empatia, velka odbornost. Vzdy ma vypocul a spolocne sme riesili zdravotne problemy. Je to clovek s velkym srdcom a clovek na spravnom mieste vo svojom povolani.

MUDr. Roman Durdis

To mě těší, moc děkuji za Vaše slova a ocenění mojí práce.

Umístění: Praktický lékař, MUDr.Durdis@centrum.cz, www.ordinacevpl.cz Jiný

Pan doktor je ochotný, empatický a zodpovědný, patří k několika málo praktikům, kterých si moc vážím a ráda bych zůstala v jeho péči i nadále

MUDr. Roman Durdis

Moc děkuji. Až budu mít nové stabilní působiště, rád Vás vezmu opět do péče.

Umístění: Praktický lékař, MUDr.Durdis@centrum.cz, www.ordinacevpl.cz Jiný

Skvělý, pečlivý lékař se skvělým přístupem. Vždy mi problematiku a způsob léčby podrobně vysvětlil.

Děkuji.

Umístění: Email na mě: MUDr.Durdis@centrum.cz nemoc

Dobrý den, jsem moc ráda, že mám možnost k Mudr. Durdisovi chodit. Je to opravdu lidský člověk, který dokáže vyslechnout, poradit a najít řešení, takových je v dnešní době málo. Mám k němu plnou důvěru.
Forejtová - Kunratice

MUDr. Roman Durdis

Děkuji. Věřím, že Vaši důvěru nezklamu, kdykoliv budete potřebovat.

Umístění: jiné místo běžná kontrola na obvodě

S Panem MUDr. Durdisem jsem se seznámila v Moji ambulanci, když tam ještě pracoval a po několika návštěvách jsem poznala, nejen že je to velmi milý a vstřícný lékař, ale zároveň velmi vzdělaný, lidský a s tím se pacient ne vždy setká. Takových lékařů by mělo být více. Velice mu za vše děkuji. Kalendová Jana

Děkuji za pochvalu.

Setkala jsem se v minulosti s řadou praktických lékařů, pan Dr.Durdis z této řady vyčnívá svou pečlivostí, uvážlivostí a přístupem k pacientovi. Poznala jsem ho v Mojí ambulanci - Novodvorská a když přesídlil, neváhala jsem ani okamžik cestovat za ním o nějaký kilometr dál. V mém případě se osvědčil jako skvělý diagnostik a ušetřil mě nadbytečné léčby. Velmi si ho vážím. Eva Simonianová

MUDr. Roman Durdis

Děkuji za pochvalu a vážím si Vaší důvěry.

Pan doktor je profesionál. o své pacienty pečuje a zajišťuje jim tu nejlepší léčbu. Když jsem navštívila jiné lékaře, dali mi léky, napsali neschopenku a tím to haslo. Pak jsem náhodou byla poslána za panem doktorem.. Nechal mi ihned udělat testy z krve na všechny možné případné nemoci. když bylo třeba, poslal mě jinam na vyšetření, aby se zjistilo, co přesně mi může způsobovat mé potíže. Neukončí neschopenku (jako jiní lékaři s kterými jsem se setkala) proto, že dle jejich názoru už není tak úplně potřeba být doma. Ukončí ji, pokud si je jistý, že jste na začlenění do normálního provozu už zdravotně připraveni a že za týden opět neodpadnete. Poslouchá. Poradí. A je velmi sympatický. Takže mluvit s ním o zdravotních potíží pro mě nebyl žádný problém, protože jsem věděla, že tu pro mě je a je ochoten pomoct. Díky, pane doktore.

MUDr. Roman Durdis

Děkuji za příjemnou pochvalu!

Panu MUDr. Durdisovi opravdu neni co vytknout. Jsem nadmiru spokojena s jeho profesionalitou a individualnim pristupem k cloveku a zaroven stastnou pacientkou. Je zrejme, ze se pan doktor v lekarskem oboru neustale vzdelava a pracuje na svem rozvoji. Navic je velice mili, trpelivy a chapavy. Kdybych mohla, ohodnotila bych vice hvezdami!!!

Děkuji.

Nesetkala jsem se nikdy s lidstejsim a naprosto odbornym pristupem jako u pana doktora, neleci pouze potize, s kterymi tam prijdete, ale bere pacienta jako celek, dokaze vylecit, pomoci i poradit. Kdyby bylo mozno i vice hvezdicek, tak by si je zaslouzil. Helena Kholova

MUDr. Roman Durdis

Děkuji. Individuální péči o každého konkrétního pacienta jsem se snažil praktikovat i přesto, že vůbec nebylo snadné tak činit (výrazně překročená kapacita "klientů", kdy je lékař tlačen do mechanického odbavování jich co nejvíce v co nejkratším čase). Pro manažery jste klienti přinášející zisk, pro mě jste pacienti přinášející uspokojení z vykonané práce (byť je to velmi náročná, zodpovědná, stresující a unavující práce, mnohdy i při nejlepší vůli s nejistým výsledkem).

• Všechna onemocnění u všech pacientů dle dostupných možností
  • Zdravotní péče akutní i chronická