Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická Jiný

Vzali me bez objednani i presto, ze neprijmaji nove pacienti. Pan doktor vse dobre vysvetlil. Libi se mi ze hned necpe do vseho kortikoidy jak vetsina jinych ortopedu. Choval se jako profesional.

Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická Jiný

Pán doktor lieči moje deti. Z návštevy mám vždy dobrý pocit. Zatiaľ vždy mi bol ako matke dostatočne jasne vysvetlený problém, pokiaľ nejaký bol. Boli nám tiež oznámené doporučené spôsoby liečby a prevencia. S postupom liečby a prístupom pána doktora som veľmi spokojná.

Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická Jiný

Bohužel mohu jen potvrdit níže uvedené negativními pocity a názory. Tento lékař je zcela neempatický, jedoucí jen po negativně laděné vlně. Právě proto jsem v něj ani ne po cca 5 minutách komunikace naprosto ztratila důvěru a dospěla k názoru, že ho svou přítomností jen obtěžuji a že nemá nejmenší zájem mi pomoci s mými zdravotními problémy. Takže jsem se slovy, že je to pro mě jen ztráta času s že mě tam už nikdy více neuvidí, sbalila a vypadla. Z jeho přístupu odhaduji, že má buď nějaké své vlastní osobní závažné problémy, anebo je naprosto, ale naprosto vyhořelý......

Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická Jiný

Po přečtení hodnocení jsem měla obavy z návštěvy u pana doktora, ale vyšetření kyčlí u dcery bylo naprosto v pořádku. Pan doktor byl příjemný a k dceři citlivý, vše mi vysvětlil. S ohledem na nekončenou frontu maminek s miminky a blížící se konec pracovní doby si udržoval pozitivní náladu s čímž se pacient všude nesetká. Uvidíme, jak dopadne další kontrola ve 3 měsících, ale zatím jsem byla spokojena.

Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická

arogantní pán doktor...jsem v živote neviděla takovou postup. Jsem byla s dceru na vyšetření. Kdy jsme končili jsem musela čekat v čekárně s dcerou. Ona rozbrečela kvůli drzé chovaní pana doktora. Nikomu nedoporučuji ten doktor.

Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická Bolest zápěstí

Po přečtení zdejších názorů jsem byla vyděšena a řekla jsem si, že se ordinaci tohoto lékaře musím vyhnout. Bohužel jiný lékař v zařízení zrovna neordinoval a odchytla mne sestra, když jsem si četla jmenovku na dveřích. Pan doktor mne přijal de facto hned, bez objednání. Vyšetření mé bolavé ruky provedl ne zcela citlivě, nicméně celou dobu komunikoval, ptal se, poslal mne na rentgen, následně probral výsledky a poměrně detailně mi vysvětlil další možnosti léčby Je pravda, že pan doktor je trochu suchý a úsměvy u něj nečekejte, nicméně z jeho ordinace jsem neodcházela s negativními pocity.

Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická bolest ramene

Několik let jsem byla pacientkou p. doktora.
Minulé pondělí mě večer začalo bolet rameno, nemohla jsem s ním ani hnout. Věděla jsem, že p. doktor v úterý neordinuje, tak jsem k němu zašla ve středu hned ráno. Ordinoval od 6:45 a protože jsem nebyla objednaná, ale bolest byla příšerná, odvážila jsem se zaklepat a chtěla jsem se sestřičky zeptat, jestli mě p. doktor ošetří. Otevřel on sám a po otázce jestli by mě mohl vzít mi sdělil, že se mám řádně objednat a nejbližší volný termín je v srpnu. Po tomto sdělení mi zabouchl dveře před nosem.
Takže po téhle zkušenosti k němu už nikdy více.

Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická Kontrola kyčlí v 8.měsíci

K tomuto lékaři už nikdy více nevkročím. Absolvovali jsme zde vyšetření kyčlí a na kontrole se syn už uměl přetáčet a dovolil si to zkusit u pana doktora, který jej doslova zdrapil jak kus flákoty a mrknul s ním na lehátko, že ječel ještě 15 minut po tom, co jsme opustili ordinaci a odvtedy chytá hysterii, když vkročíme do jakéhokoliv ordinace. Přitom před tímto šíleným zážitkem absolvoval 3 dávky hexy a poplakal půl minuty než jsem jej vzala na ruce, jenže teď už má 2 roky a každá návštěva u pediatra je řev, že jej jen stěží může vyšetřit.

Tak tohle je opravdu doktor na dve veci..arogantni, skoro nemluvi a nic nevysvetli, ale hlavne si do pairu napsat, ze pacient byl poucen a vsechno vi!
byla jsem u nej s poranenym ramenem a vse vyresila orteza a rehabilitace..jake bylo prekvapeni kdyz jsem po trech mesicich navstivila radsi jineho ortopeda a ted me ceka operace a draty v rameni?to jako vazne nevidel, ze je tam neco utrzeneho?
k nemu uz v zadnem pripade, mel by to povesit na hrebik..protoze za tohle platit zdravotni pojisteni, to si ze me delate srandu asi..

Nejhorší doktor. Byli jsme na vyšetření s třiletem synem. Ditě vběhlo do ordinace, pan doktor chytil ho za krk a s nenávisti a arogance řekl že tak se chovat tady nesmí, a navic se zeptal jestli díte ma psychicky problém.Byli jsme tam naposled.