Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna

1.5

Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická Bolest zápěstí

Po přečtení zdejších názorů jsem byla vyděšena a řekla jsem si, že se ordinaci tohoto lékaře musím vyhnout. Bohužel jiný lékař v zařízení zrovna neordinoval a odchytla mne sestra, když jsem si četla jmenovku na dveřích. Pan doktor mne přijal de facto hned, bez objednání. Vyšetření mé bolavé ruky provedl ne zcela citlivě, nicméně celou dobu komunikoval, ptal se, poslal mne na rentgen, následně probral výsledky a poměrně detailně mi vysvětlil další možnosti léčby Je pravda, že pan doktor je trochu suchý a úsměvy u něj nečekejte, nicméně z jeho ordinace jsem neodcházela s negativními pocity.

Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická bolest ramene

Několik let jsem byla pacientkou p. doktora.
Minulé pondělí mě večer začalo bolet rameno, nemohla jsem s ním ani hnout. Věděla jsem, že p. doktor v úterý neordinuje, tak jsem k němu zašla ve středu hned ráno. Ordinoval od 6:45 a protože jsem nebyla objednaná, ale bolest byla příšerná, odvážila jsem se zaklepat a chtěla jsem se sestřičky zeptat, jestli mě p. doktor ošetří. Otevřel on sám a po otázce jestli by mě mohl vzít mi sdělil, že se mám řádně objednat a nejbližší volný termín je v srpnu. Po tomto sdělení mi zabouchl dveře před nosem.
Takže po téhle zkušenosti k němu už nikdy více.

Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická Kontrola kyčlí v 8.měsíci

K tomuto lékaři už nikdy více nevkročím. Absolvovali jsme zde vyšetření kyčlí a na kontrole se syn už uměl přetáčet a dovolil si to zkusit u pana doktora, který jej doslova zdrapil jak kus flákoty a mrknul s ním na lehátko, že ječel ještě 15 minut po tom, co jsme opustili ordinaci a odvtedy chytá hysterii, když vkročíme do jakéhokoliv ordinace. Přitom před tímto šíleným zážitkem absolvoval 3 dávky hexy a poplakal půl minuty než jsem jej vzala na ruce, jenže teď už má 2 roky a každá návštěva u pediatra je řev, že jej jen stěží může vyšetřit.

Tak tohle je opravdu doktor na dve veci..arogantni, skoro nemluvi a nic nevysvetli, ale hlavne si do pairu napsat, ze pacient byl poucen a vsechno vi!
byla jsem u nej s poranenym ramenem a vse vyresila orteza a rehabilitace..jake bylo prekvapeni kdyz jsem po trech mesicich navstivila radsi jineho ortopeda a ted me ceka operace a draty v rameni?to jako vazne nevidel, ze je tam neco utrzeneho?
k nemu uz v zadnem pripade, mel by to povesit na hrebik..protoze za tohle platit zdravotni pojisteni, to si ze me delate srandu asi..

Nejhorší doktor. Byli jsme na vyšetření s třiletem synem. Ditě vběhlo do ordinace, pan doktor chytil ho za krk a s nenávisti a arogance řekl že tak se chovat tady nesmí, a navic se zeptal jestli díte ma psychicky problém.Byli jsme tam naposled.

Dnes jsem s ortopedickými problémy navštívil ordinaci pana doktora Řeháka. Musím napsat, že se vším počínaje sestřičkou a následným vyšetřením a odbornou pomocí jsem byl velice spokojen. Děkuji. Petr Holý.

Nejhorší doktor u kterého jsem kdy byla. neustále naznacoval,ze si bolest vymýšlím,kroutil hlavou,ze nechape co mě boli.dopadlo to tak ze mi musel ruku operovat jiný doktor.2 roky jsem na to čekala. a bolesti jsou nyni pryč. Je arogantní a nemel by být doktorem,když neumi s lidmi jednat.

Pan doktor byl u prvního ošetření mého 10ti letého syna po velmi těžkém úraze. Byl hrubý a dokonce mu dal pár facek. Vše jsem se dozvěděla od syna a nemocničního personálu. Měla jsem tenkrát zakročit a na dotyčného si stěžovat. Neudělala jsem to a tak teď jen doufám, že mlýny melou....

Byla jsem u pana doktora Řeháka na operaci s kolenem letos v lednu a mohu jen říci , že s přístupem zdrav. sestry i pana doktora jsem byla velmi spokojena. Předoperační i pooperační péče byla taká zcela v pořádku a opravdu si nemohu na nic stěžovat. Bistáková

K doktoru Řehákovi jsem přišel kvůli bolestem kolena, kdy mi jiný ovšem špičkový revmatolog vyléčil kloubní boreliózu s tím, že je třeba ortopeda protože to vypadá na meniskus. Ten byl skutečně poškozený a tak jsem si u dr. Řeháka domluvil termín operace. Před operací jsem si musel sám doma píchnout myslím čtyři injekce a den před operací si oholit koleno a pak jsem říkal, jestli se nemám i sám operovat. V den operaci v Hořovicích, což je velmi slušná nemocnice mi řekl, že meniskus je prkotina a že půjdu jako poslední a už to ve mě vyvolalo neblahý dojem. Nejdříve se koleno hojilo dobře, ale dva týdny po operaci se prudce zhoršilo a nastal problém. Připadal jsem si jako simulant, když jsem šel na kontrolu a tvrdil, že koleno bolí a nemůžu ani pořádně chodit. Pan doktor prostě vůbec nechtěl připustit, že je něco v nepořádku a nakonec jsem si od něj vzal kartu a šel k jinému ortopedovi. Teď mám rok a půl od operace "prkotiny" menisku a kromě kolena už mě bolí i záda, mám za sebou několik rehabilitací a pořád nemůžu dělat sporty jako před operací. Dr. Řeháka nedoporučuji, neumí se chovat a podle mě je to lajdák.