Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Bělohorská 60/1680, Praha
Ordinace praktického lékaře

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace praktického lékaře

Paní doktorka Ryvolová je velmi milá, empatická a vstřícná. Jsem s ní velmi spokojená a její lidský přístup je nevšední. Návštěva v ordinaci probíhá v atmosféře zájmu o pacienta a upřímné snaze pomoci. Rovněž musím pochválit i sestřičku, usměvavá a vždy v dobré náladě. Obě dámy mi velmi pomohly a nebýt toho, že jsem se přestěhovala o 100km, ráda bych zůstala jejich pacientkou. Děkuji za příkladnou péči a přeji mnoho stejně spokojených klientů ! Johnová Alice


Ověřeny pacient

Paní doktorku i sestřičku mohu jen doporučit. Sestřička je milá, ochotná, vstřícná, kdykoliv jsem měla nějaký problém, poradila i po telefonu. Paní doktorka je úžasný člověk a skvělá lékařka, opravdu na svém místě. Můj zdravotní stav jen vylepšuje, jakákoliv nemoc není utrpení jen díky schopnostem paní doktorky, s určením diagnózy a léčbou. Nikdy nic nezanedbá.


M

Znám paní doktorku už léta a vím ,že je velmi pečlivá,ochotná pomoci a pro pacienty udělá maximum i mimo svoji pracovní dobu..sestřička je laskavá a velmi příjemná..jen kdyby takových pracovníků bylo více..za vše jim oběma děkuji


Ověřeny pacient

Bohužel nevím, jestli je paní doktorka ve svém oboru dobrá nebo ne. Dvakrát po sobě jsem tam přišla ve 12 hodin, když byly ordinační hodiny do 12:30, a ani jednou tam paní doktorka nebyla. Když jsem se zeptala, proč, dostalo se mi odpovědi, že "Paní doktorka odešla za domácími pacienty, protože nebude zbytečně čekat až do půl jedné, když není nikdo objednaný." A to ještě sloužila zároveň za MUDr. Ťulákovou, která s ní sdílí ordinaci. ... Takže tak.


Přešla jsem od jiného lékaře, jsem zde zaregistrována více než 3 roky a můžu vřele doporučit citlivý a velmi profesionální přístup. Dobrý doktor se pozná podle plné čekárny.Vřele doporučuji!


M

Paní doktorka je velice pečlivá, přátelská a vždy poradí. Jedna z nejlepších lékařek vůbec.


Správné diagnozy, léčení doporučí u kvalitních odborných lékařů. Poněkud delší čekací doba se zlepšila, nejspíš zavedenými poplatky se snížila četnost návštěv seniorů, kteří jsou z blízkého okolí a léta jsou jejími pacienty.Z hlediska přístupu k pacientům velice vstřícná.


T

K paní doktorce chodím už deset let a jsem s ní velice spokojená.Je sice pravda,že si člověk opravdu počká,ale u kterého dobrého a oblíbeného doktora si nepokáte.Proto vřele doporučuji.


Velice dobrá lékařka, čekání je ovlivněno skladbou pacientů. Vzhledem k tomu, že je oblíbena v okolí, má spoustu starých spoluobčanů, kteří potřebují delší péči a diagnostiku případu, než mladí. pokud nechcete čekat, jděte k jiné lékařce třeba ve stejné ordinaci. Určitě čekat nebudete a dostanete paralen a půjdete domů. Když bude dobrý řemeslník, také si aději počkáte než na průměrného nebo špatného. A zdraví to se opravit nedá jako tekoucí trubka.


W

Spolehlivá a svědomitá lékařka, která má z těchto důvodů stále plnou čekárnu pacientů


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den,chtěla jsem se jen zeptat. Byla jsem 5 dnu v nemocnici kvůli alergické reakci na penicilin. Již jsem 3 den doma,a mám namozenou žílu,přijde mi ze se o kolo žily dela modrina. Na dotek mě boli,měla jsem zavedenou kapacku. Jsem taková oslabena,unavená,a neustále se mi motá hlava.
Chtěla jsem se zeptat,zda je to po te hospitalizaci,nebo mám opět navštívit svého doktora. Dekuji

Na postiženou žílu si dávejte studené obklady a na noc mazat Lioton gel. Ta celková unava je pozůstatek po velké alergické reakci, ale mělo by se to postupně zlepšovat., když bude unava přetrvávat navštivte svého PL.

MUDr. Renáta Ryvolová

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti