Praktický lékař pro dospělé
Bělohorská 60/1680, Praha

Velice nedoporučuji se registrovat u této paní doktorky. Bohužel se vůbec nesnažila mi pomoci v mém problému s močovým měchýřem. Když jsem za ni přišla s papíry lékařů urologů z FN a z nemocnice na Homolce, aby mi napsala sono ledvin, neučinila tak. Stejně jako k imunologovi, protože jsem bývala často nemocná. Nedokázala se zorientovat v těch málo papírech, které tam měla. Podotýkám, že jsem řešila tyto dva problémy. + tam byl výsledek od ušního, který s euž řešit nemusel. Vše jsem si musela obstarávat sama. Ona mi nechala pouze udělat krevní testy + moč a když tam nic viditelného neviděla, poslala mě pryč s tím, že to musíme řešit postupně, i přesto, že jsem ji tvrdila, že problémy mám a potřebuju pomoc. Takových návštěv bylo víc. Začala jsem v Praze docházet k homeopatičce a nyní jdu kromě sona i na cystoskopii a beru zároveň léky uro- Vaxom, které mi napsal můj gynekolog. Bylo mi z toho dost do breku, že jsem se nesetkala s pochopením a potřebou pomoci pacientovi. Nyní mám skvělého pana doktora ke kterému jsem chodila než jsme se přestěhovala do Prahy.

To je hezké, že se p. doktorka umí nestresovat. Také odmítá psát recepty na některé léky, s tím, že to nesmí. Nicméně po ověření ve velkých nemocnicích a na Ministerstvu zdravotnictví mi potvrdili, že u těch konkrétních léků není žádné omezení. Paní doktorka v posledním období u mého příbuzného zprasila co mohla. Asi právě proto, že je ve všem úplně v pohodě. Nechápu, proč dělá někdo práci doktora, když ho nezajímají pacienti. Zvažuji podání stížnosti na Lékařskou komoru. A samozřejmě volbu jiného lékaře.

Paní doktorka je pečlivá, vnímavá a nic nezanedbává.

"Paní doktorka i sestra jsou milé, ale mám dojem, že paní doktorka vám napíše jen to, o co si sám řeknete a že se jí do toho moc nechce, až mám někdy pocit, že jí obtěžuji." S tímto názorem souhlasím. V podstatě si diagnózu stanovím sama a paní doktorka mi "jen napíše recept". Neškodilo by, kdyby byla více aktivní. Vyšetření obvykle zakončuje se slovy ".. a hlavně žádnej stres." :) Je ale pravda, že sestra i doktorka jsou moc milé a naslouchají. Nemám zde žádnou špatnou zkušenost. (Kromě šíleného nekonečného čekání v ordinaci, kdy si musíte dávat pozor, aby vás nikdo nepředběhl.)

Velmi pečlivá lékařka, ojedinělá mezi kolegy, protože uvažuje v souvislostech. Preventivní prohlídky velmi důkladné. Laskavý, chápající prístup. Vždy, když přijdu nemocná, jsem z toho vystresovaná a není mi dobře, uklidní mě už jen její přístup. Komentáře o neosobním přístupu a podobně, vůbec nechápu. Mluví snad o jiné osobě. Sestřička je také příjemná.

Paní doktorka je skvělá. Vždy mě vyslechne a poradí, snaží se pomoci, jak jen to jde. i když to asi není někdy jednoduché. Nechápu lidi, kteří jsem píší taková hodnocení, jako kdyby to byl špatný člověk. Měli by si to sami zkusit a ne jenom kritizovat. Stejně tak sestřička, musí být příjemná i když se na ní ostatní mračí či jsou nepříjemmní.

Naprostá spokojenost,vše je takové jak má být.

U paní doktorky jsem se cítila vždy příjemně, byla pečlivá a chápající. Sestřička velmi milá.

Zde si zřejmě někdo neuvědomuje, že jeho nespokojenost může souviset i s jeho chováním. Pro případ nespokojenosti Vám doporučuji najít si lepšího praktického doktora. Evidentně je pro Vás každý lepší než paní doktorka. A navíc, zkuste si to práci někdy dělat, když vám tam chodí takovéto typy lidí, jako jste Vy.

Souhlasím s názorem - Velice neosobní přístup, necitlivé chování a přístup jak lékařky tak sestry. Praktiky nejen při prevenci nebudu komentovat.