Psycholog Otrokovice

• Psycholog, Psychoterapeut

„Moc děkujeme panu Doležalovi za rodinné sezení. Bylo vedeno ve velmi pozitivním duchu i přes některé naše negativní zážitky uvnitř rodiny. Pan Doležal je opravdu odborník. Skvěle naslouchá, vše krásně vysvětlí a pomůže člověku pochopit, proč se v životě dějí různé situace, které někdy nechápeme. Podívat se svět jinýma očima. Pochopit své reakce a taky to, jak můžou působit na okolí. Sezení probíhaly velmi spontánně, chvílemi jsem si připadala jako s kamarádem na kafíčku :-) Více

Šedesátá, budova č. 64/1, 4. patro, areál Svit, Zlín Mapa

Mgr. Petr Doležal, psychologie a psychoterapie, Zlín

1 000 Kč

• „Paní Obručová je velice profesionální, empaticka, vždycky mi pomohla. Chodím k ni 2 roky a maximální spokojenost, nemám co vytknout. Pozorně naslouchá, má smysl pro humor. Nemůžu si stěžovat. Léčba u ni má smysl. Více

Padělky I 3644, Zlín Mapa

ALFA farm

• „Paní doktorka se mě věnovala plně 4 roky a můžu hodnotit jako vekmi dobrá

Františkánská 163, Uherské Hradiště Mapa

Psychologická ordinace

• „Jsem spokojená, umí naslouchat, pomoci, netlačí na člověka a snaží se ho správně vést.

Ševcovská 2678, Zlín Mapa

Klinická psychologie s.r.o.- PhDr. Jiří Laciga

• „Zdravím, všechny zúčastněné. Jmenuji se David Rušil, s paní doktorkou mě svedl, díky bohu, osud dohromady dvakrát a nedovedete si představit, jak jsem byl šťastný, když mě přijímala při mé druhé léčbě na jiném oddělení, než kde jsem s její pomocí absolvoval léčbu první. 26. 3. 2016 to bude 11 let, kdy jsem naposled okusil alkoholický nápoj(vyjma antabusové reakce). Na léčbu jsem nastupoval 1.4.2005, to nebyl apríl. Co dodat, všichni zde máme stejnou zkušenost. Je prostě The Best a do smrti jí bude patřit kus mé duše. Více

Boční 3606, Kroměříž Mapa

• Psycholog, Alergolog, Chirur… g, Dermatolog, Diagnostik, Endokrinolog, Gynekolog, Internista, Kardiolog, Neurolog, Oční lékař, Onkolog, Ortoped, Ostatní, Praktický lékař, Psychiatr, Zubař, Otorinolaryngolog, Pediatr Více

třída Tomáše Bati 3705, Zlín Mapa

Dr. E. Beneše 310, Otrokovice Mapa

Marek Kolařík

Konzultace online

od 1 000 kč

• „Jsem nadšená. Paní doktorka je odborník na pravém místě. Dozvěděla jsem se přesně to, pro co jsem přišla. Odešla jsem naprosto spokojená a plná krásné energie. Děkuji mnohokrát a těším se na další návštěvu. Takový poradce duše, je vhodný pro každého, kdo má nějaké nezodpovězené otázky a vůbec nemusí jít o vážný duševní problém, respektive tomu tímto můžete třeba i předejít. Dostanete ze sebe to, co vás tíží a co nikdo jiný, není schopný poslouchat. Třeba váš partner...,děti..., rodiče..., protože to není v jejich silách. Děkuji paní doktorce za to, že je. Více

Třída Osvobození 1388, Otrokovice Mapa

Klinická psychologie

Ševcovská 2678, Zlín Mapa

Ambulance klinické psychologie (PhDr. Jiří Laciga)

Cena nebyla přidána

• Ševcovská 2678, Zlín Mapa