Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Vladimíra Víznerová
Samostatná ordinace PL pro dospělé

Ústecká 57/551, Praha 18400

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

13 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Dnes som tam bol, pani doktorka je pomala (dvaja pacienti za 1hod 20 minut!). O odbornych schopnostiach nepochybujem, nedokazem ich posudit, nie som lekar. Co som vsak videl bol jej arogantny pristup a pochybenie profesionality pri kontakte s pacientom s inou (slovenskou) narodnostou. Podla jej dnesnych slov "nema dobre skusenosti s cudzincami" a tak som ako parazitujuci cudzinec, platiaci socialnu a zdravotnu poistovnu v Cesku, skoncil na PN bez "potvrzení o trvání dočasné pracovní neschopnosti." ktore mi arogatne odmietla dat. Neviem co je smutnejsie, ci to ze pani doktorka nepozna svoje zakonne povinnosti http://bit.ly/KyIJtP alebo ze svoje osobne pocity nedokaze odlucit od svojej prace. Dedinska liga.

     •  • 

    Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  • Výborná lékařka.Její diagnoza je vždy perfektní.Má můj velký obdiv.J.Fialová

     •  • 

  • Paní doktorka Víznerová je lékař na " svém místě" . Výborná odbornice, navíc pečlivá a má vždy vstřícný přístup k pacientovi.

     •  • 

  • Paní doktorka Víznerová je zatím nejlepší praktický lékař se kterým jsem se setkala. Nejenom po odborné ale i lidské stránce.

     •  • 

  • Paní doktorka umí vyslechnout pacienta,je zodpovědná a přemýšlivá.Proto ji hodnotím jako nejlepší.

     •  • 

  • K pani doktorce Víznerové chodim já i můj bratr. S odborností, lidskostí a spolehlivostí určitě souhlasim. Mam k pani doktorce důvěru, akorát někdy věci vysvětluje možná na mě (laika) trošku složitě. A ta narvaná čekárna je bohužel holý fakt:-(

     •  • 

  • Musím pochválit paní doktorku a i sestřičku. je velmi milá a ochotná. JH

     •  • 

  • F

    Milá, obětavá, pečlivá, ochotná pomoci i poradit, má znalosti z oboru. Myslím, že je to lékařka na svém místě.

     •  • 

  • Z

    Paní doktorku navštěvuje celá má rodina, včetně mých rodičů. Postupně se přehlašují i dorůstající děti. Výborný přístup, rychlost a obětavost a značná preciznost řadí tuto lékařku na první místo.

     •  • 

  • M

    Paní dr. se svým pacientům opravdu věnuje velmi pečlivě. Je výborným diagnostikem a pokud je třeba doporučení nějakého vyšetření na spec. pracovišti, neváhá a napíše jej. Chodím k ní už asi 20let a jediné, co mi vadí, je stále narvaná čekárna.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu