Zkušenosti

Životopis:
Absolvent lékařské fakulty všeobecného lékařství, obor stomatologie, Univerzity Karlovy v Hradci Králové
3 měsíční stáž na oddělení čelistní a obličejové chirurgie v ÚVN Střešovice

Specializace:
Estetická stomatologie – kompozitní výplně, bělení zubů, fasety
Protetická stomatologie – zhotovení korunek a můstků na zuby i implantáty z kovokeramiky i celokeramiky
Mikroskopická endodoncie – ošetření kořenových kanálků

Kurzy:
Protetická stomatologie na implantáty 3i
Endodoncie a reendodoncie
Anatomická stratifikace kompositních výplní, faset a inlayí + povrchová morfologie zubů
Mikroskopická endodoncie

Jazyky:
Anglický jazyk – aktivně
Německý jazyk – pasivně
Více O mně

Pacienti, které ošetřuji

Dospělí

Služby a ceník služeb

  • Vstupní vyšetření


Adresa

SUPER ZUBY

Pštrossova 1923/10, Praha 1, Praha 110 00

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

14 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Pan MUDr. Miloslav Kubíček je v prvé řadě profesionál. Vysoká znalost, precizní odborné ošetření a především individuální přístup k pacientovi, vše co má moderní lékař a speciálně zubař v této době představovat. Používá moderní metody a preferuje celkové a dlouhodobé řešení jakéhokoliv problému, prostě žádné krátkodobé "záplatování". Každý zásadní zákrok následně monitoruje a kontroluje další vývoj moderní technikou. Velmi oceňuji lidský přístup, pochopení ze strachu ze stomatologického ošetření a snížení těchto obav. Cena odpovídá profesionalitě, způsobu provedení a vše výše uvedenému. Po každém zákroku se již večer cítím bez bolesti a co je hlavní, že nyní po celkové roční spolupráci se již mohu vesele usmívat na své okolí. Děkuji a plně doporučuji !!! V.D

     •  • 

  • Pan MUDr. Miloslav Kubíček je výborný zubař, zachránil mi 2 zuby, o které bych jinak zcela určitě přišel. Pozor na běžné praktické zubaře! Často nechají pod výplní kaz a musí se vrtat znovu a znovu až o zub téměř vždy do pár let přijdete a poté Vám s psím výrazem v očích nabídnou můstek nebo implantát za mnoho tisíc. Zákroky sice nejsou levné, ale mnohdy ve výsledku ušetříte za nejenom velmi drahé, ale komplikované zákroky. Dávam za 1 s hvězdičkou :)

     •  • 

  • Pan doktor je nejen příjemný, ale hlavně - dobrý zubař! Škoda jen, že jeho služby jsou tak moc drahé. Jeden kaz 3-4 tisíce, mému příteli opravoval zub - 10 tisíc Kč. Je drahý, ale zase skvělý zubař, takže pokud chcete mít zuby opravdu v dobrém stavu a nezáleží vám na penezích, doporučuji.

     •  • 

  • Profesionální péče a přístup. Nemám výhrad.

     •  • 

  • Pan doktor Kubíček je skvělý lékař, doslova jsem k němu "utekla" z křesla jiného lékaře, který mi chtěl dělat resekci horní jedničky, která podle něj nešla nijak zachránit, pan doktor Kubíček mi ji bez resekce nejen zachránil,ale i doporučil krásné korunky, roky jsem se styděla pořádně usmát, jak jsem měla špatně opravené přední zuby od jiné lékařky , vše postupně opravil a dále jsem ho doporučila své rodině a přátelům, kteří na kliniku Erpet nyní už také dochází, jak se k panu doktorovi jenou dostanete, už neodejdete, je na pacienty milý, pozorný, profesionál s individuálním přístupem k pacientovi, vše vám nejdříve v klidu vysvětlí co a jak a vy se rozhodnete o zákroku, dřív byla pro mě návštěva stomatologa utrpením, nyní je to neskutečné, vůbec se nestresuji, když mám jít na ošetření, nikdy u něj nic nebolí, kromě drobného vpichu injekce, bez které já nedám ani ránu. Mohu pana doktora jen doporučit a zůstávám jeho věrnou pacientkou.

     •  • 

  • Po prvních návštěvách: výborný lékař, maximálně komfortní ošetření, skvělá sestřička.
    Po velmi špatné zkušenosti z jiné ordinace nabízející pacientům i jiná než klasická ošetření jsem šla do ordinace s nepříliš velkým optimismem.
    Výsledek první návštěvy mě ale "dostal do kolen" - MUDr. Kubíček řešil primárně problém, s kterým jsem se na něj obrátila - zajímal ho pacient a to, jak mu pomoci (na rozdíl od lékaře starajícího se naprosto otevřeně především o stav pacientova konta). I z tohoto důvodu je pro mne osobně MUDr. Kubíček profesionál, ke kterému mám důvod se i vzhledem ke kvalitě jeho ošetření vracet. Dávám za jedna!

     •  • 

  • Výborný přístup k pacientům a celková ochota poradit a pomoci. Pan doktor svoji práci umí a je to vidět i na konečném výsledku. Určitě doporučuji - zvláště těm, co mají ze zubaře panickou hrůzu. :)

     •  • 

  • Fantastický člověk :)

     •  • 

  • Jsme pětičlenná rodina a stomatologické problémy nás nemíjí. Na doporučení známého lékaře jsme to zkusili u pana Dr. Kubíčka v Erpetu. S nejlepším vědomím a svědomím můžeme potvrdit, že se jednalo o nejlepší rozhodnutí. (a věřte, máme spoustu zkušeností) Dokonce i jedna z dcer a manželka, které měly ze stomatologů panický strach, to u něj zvládají „v pohodě“. Profesionální a přitom lidský a milý přístup, super sestra, prostředí i vybavení. Vřele doporučujeme.

     •  • 

  • Díky panu doktoru mám všechny zuby v cajku! Děkuji

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu