Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Adresa

Jaroslav Kartaš
Praktický lékař - stomatolog

Sídliště 1100, Praha 15300

Přiblížit mapu se otevře v nové záložce

Dostupnost

Na této adrese online kalendář není aktivní

12 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace. Další informace o názorech
  • Vynikající stomatolog. A když je v zubařském křesle chvilka na pár slov, tak i na aktuální dění má pan Kartaš velmi inteligentní a lidský názor.

     •  • 

  • Jednička mezi pražskými zubaři . Býti prostě jednička bývá velká honička :-D Jen pokračujte ve své skvělé práci.

     •  • 

  • vždy jsem se zubařů bála, k němu chodím jak na milou návštěvu..

     •  • 

  • Ano výborný stomatolog a hlavně ochotný a velice jemný, vřele doporučuji

     •  • 

  • Vinikající

     •  • 

  • Bílé blomby od něj drží a drží a drží - ve srovnání s jinými.

    JaM

     •  • 

  • Kdyby pan doktor nekouřil, nebylo by co vytknout a hodnocení by bylo jednoznačně nejlepší.

     •  • 

  • E

    I když má chlapsky velké ruce, ošetřuje velmi jemně. Plomby drží a dobře se na nich kouše, můstek perfektně sedí (asi i dobrá laboratoř). Vybírá regulační poplatek i za preventivní prohlídku, nevím, jestli je to správné. Jako lékaře můžu vřele doporučit. Jen se obávám, že má plno a nové pacienty nebere (nevím to jistě).

     •  • 

  • J

    Souhlasím s Lucií&Martinem.K panu doktorovi chodim jiz vice nez dvacet let a zrovna tak cela moje rodina včetně partnerů mych třech dospělých dětí- ti k němu chodili už od začatku školní docházky.Výborný odborník,skvělý protetik, nic pro něj není nemožné, vždy dobře poradí a hlavně léčí!Zachraňuje "živý" zub do poslední chvíle, žádné zbytečné trhání a nahrazování protetikou.Když ovšem už tato situace nastane,jeho "korunky" nemají chybu-samozřejmě je k tomu potřeba i výborná laboratoř, ale i tu má pan doktor vybránu dobře!
    Vřele doporučuji,ale bohužel pan doktor má tolik pacientů, že asi nové nepřijímá.

     •  • 

  • L

    Pan doktor je velice milý člověk, vynikající odborník. Můj partner se vždy zubařů bál, ale k panu doktorovi, musím říct, chodí i rád:o). Jeho bývalá sestřička, i ta současná je milá a usměvavá.....to se do ordinace hned vchází lépe....děkuji.

     •  • 

Došlo k chybě, zkuste to znovu