Adresa

Opatovská 11/1763, Praha
EASYDENT s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily zubařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
9 názorů

J
Umístění: jiné místo Jiný

Byl jsem u pana doktora na extrakci osmiček, vše mi podrobně vysvětlil, jedna osmička trvala asi 2 minuty, druhá byla komplikovanější(jelikož nebyla celá přeřízlá, tak musela jít ven chirurgicky), vše perfektně vykonané, den po operaci mě ani nic nebolelo. Pan doktor ví co dělá a je to také vidět, děkuji.


Y
Ověřeny pacient
Umístění: EASYDENT s.r.o.

K panu doktorovi jsem se přihlásila po více jak čtyřech letech bez zubaře. Předchozí zubař mi byl nesympatický jak svojí prací (vždy vše bolestivé) tak i jako osoba a tak jsem k němu prostě přestala chodit. Nejdříve jsme se domluvili na trhání osmiček. Dvě horní šly perfektně a bezbolestně i po zákroku. Řešili jsme problém zubu s korunkou pod který byl zánět a bylo nutně to řešit. Pan zubař mi vysvětlil jaké mám možnosti, co mě to bude obnášet a kolik to bude stát. V den kdy jsem měla jít na trhání poslední spodní osmičky pana doktora napadla autotransplantace za zlobivý zub s korunkou. O tomto zákroku jsem slyšela prvně ale z této možnosti jsem byla úplně nadšená. Ve zkratce vytržení osmičky a přesazení na prázdné místo po špatném zubu a vyčkávání zahojení. Vše dopadlo perfektně zub se uchytil. ušetřilo mi to nejen peníze ale i kupu bolesti. U pana doktora mě ještě nikdy nic nebolelo, zpravoval mi najednou i čtyři plomby, byla jsem v ordinaci necelou hodinku ale měla jsem to aspoň za sebou hned. Vše skvěle vysvětlí takže víte do čeho jdete. Možná se za panem doktorem i těším protože vím že to u něj bude v pohodě. Škoda jen že nemůže být lékař všeho :D moc ráda sem chodím.


B
Ověřeny pacient
Umístění: EASYDENT s.r.o. zub moudrosti

Pan doktor je naprosto super, rozhodně nejlepší zubař, u kterého jsem kdy byla. Všechno napřed vysvětlil, byla jsem tam stěží pár minut a ani po vytržení mě nic nebolelo. 100% doporučuji.


M
Ověřeny pacient

Byla jsem u pana doktora na vytrhnutí zubů moudrosti, tedy osmiček. Chtěla jsem vytrhnout všechny tři najednou. Pan doktor mě varoval, že budu mít bolesti, až budu doma, ale vyhověl mi. Samotné vytrhnutí proběhlo rychle a bezbolestně. A k mému překvapení se nedostavila žadná pozdější bolest. Nemusela jsem si vzít ani jeden ibuprofen. Užasný doktor, který opravdu své práci rozumí. Všem doporučuji!


R
Ověřeny pacient

nejlepsi zubar co znám,,trhal mi vsechny zuby a skvele udelane nahrady!!!! Velmi profi pristup a je videt ze tomu rozumi!! Udelal i co nemusel!!! top!!!! Tom Waich


L
Ověřeny pacient

Byl jsem zatím pouze na konzultaci a naprostá spokojenost. Pan doktor je trpělivý, příjemý a vše se snaží srozumitelně vysvětlit. Skvělá zkušenost.


S
Ověřeny pacient

Trhání osmičky, která rostla kolmo a naprostá spokojenost. Rychlé, bez bolesti, pan doktor příjemný.


O
Ověřeny pacient

Byl jsem u pana doktora na trhání komplikovaně rostlé osmičky. Úkon provedl rychle, citlivě a bez bolesti. Za 15min hotovo. Vše mi trpělivě vysvětlil. Velmi profesionální jednání. Více takto kvalitních zubařů !


Ověřeny pacient

DOPORUČUJI!!! Pan doktor má úžasný přístup k pacientům. Po odborné stránce jsem byla velice spokojená. Je jemný a pečlivý, vše v klidu a srozumitelně vysvětlí.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti