(9 názorů)

• Petr Musil

Zubař, Parodontolog, MUDr.

• J
      Umístění: jiné místoSlužby: Jiný

Byl jsem u pana doktora na extrakci osmiček, vše mi podrobně vysvětlil, jedna osmička trvala asi 2 minuty, druhá byla komplikovanější(jelikož nebyla celá přeřízlá, tak musela jít ven chirurgicky), vše perfektně vykonané, den po operaci mě ani nic nebolelo. Pan doktor ví co dělá a je to také vidět, děkuji.

• Y
      Umístění: EASYDENT s.r.o.

K panu doktorovi jsem se přihlásila po více jak čtyřech letech bez zubaře. Předchozí zubař mi byl nesympatický jak svojí prací (vždy vše bolestivé) tak i jako osoba a tak jsem k němu prostě přestala chodit. Nejdříve jsme se domluvili na trhání osmiček. Dvě horní šly perfektně a bezbolestně i po zákroku. Řešili jsme problém zubu s korunkou pod který byl zánět a bylo nutně to řešit. Pan zubař mi vysvětlil jaké mám možnosti, co mě to bude obnášet a kolik to bude stát. V den kdy jsem měla jít na trhání poslední spodní osmičky pana doktora napadla autotransplantace za zlobivý zub s korunkou. O tomto zákroku jsem slyšela prvně ale z této možnosti jsem byla úplně nadšená. Ve zkratce vytržení osmičky a přesazení na prázdné místo po špatném zubu a vyčkávání zahojení. Vše dopadlo perfektně zub se uchytil. ušetřilo mi to nejen peníze ale i kupu bolesti. U pana doktora mě ještě nikdy nic nebolelo, zpravoval mi najednou i čtyři plomby, byla jsem v ordinaci necelou hodinku ale měla jsem to aspoň za sebou hned. Vše skvěle vysvětlí takže víte do čeho jdete. Možná se za panem doktorem i těším protože vím že to u něj bude v pohodě. Škoda jen že nemůže být lékař všeho :D moc ráda sem chodím.

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře