LK Medical s.r.o. (mapa)

Bělení zubů • od 3 500 kč +15 Více

Běžný termín - online objednání je určeno jen pro nové pacienty

Celokeramická korunka • od 6 900 kč

Dentální hygiena • od 1 200 kč

Pan Dr. Doležal absolvoval zubní lékařství na lékařské fakultě v Plzni. Ordinační hodiny: Po: 8- 18:00 Út - Čt: 8 - 16:30 Pá: 8 - 15:00 Naše z...

• bolesti zubů

Výplň z kapslového amalgámu

od 650 kč

Zubní bižuterie

Návštěva z ZnamyLekar.cz

S panem doktorem víte do čeho jdete :D Nejprve popíše co se bude dít. Vysvětlí, když člověk něčemu nerozumí a doporučí co by bylo dobré opravit/upravit. Jsem maximálně spokojená. Všichni v ordinaci jsou velmi milí a vstřícní. Chodit k zubaři už není noční můra (alespoň pro mě)

S panem Doležalem jsem byla vždy velmi spokojená. Přístup k pacientovi je dobrý a lidský, vše vysvětlí. Jeho zákroky jsou bezbolestné a precizní. Zkušenosti s: kazy, výplní kořenových kanálků, akutní bolesti zubů. Bohužel jsem musela změnit bydliště a už k němu nemohu dále chodit.

Pan doktor Doležal je velmi sympatický a komunikativní se skvělým přístupem - vše srozumitelně popíše a vysvětlí a jeho klid a profesionalita zbaví strachu i největší stresaře. Ošetření proběhlo bez čekání a celá návštěva ordinace byla příjemná. Doporučuji!

Velice operativne byl pan doktor schopen me osetrit. Vecne a lidsky vysvetli problem a nabidne mozna reseni. Velice prijemny mlady lekar.

Pan doktor vše vysvětlí, vše je příjemné. Ordinace i on ve mě zanechali velmi velmi dobrý dojem. Určitě jej všem doporučuji.

F
Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pana doktora velice doporučuji, vyšetření proběhlo na čas objednání, vše mi bylo pečlivě vysvětleno a ráda k němu do péče svěřím i své děti. Za mě nejlepší zubař, se kterým jsem se doposud setkala.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor je sympatický, přátelský, profesionální. Vše mi během návštěvy vysvětlil a objednal na zákrok. Jsem zvědavý, jak bude probíhat. Po první návštěvě jsem ale mile překvapen a můžu vřele doporučit.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Pan doktor má profesionální vystupování, je komunikativní, takže velice záhy opadá případný strach z vyšetření. Postupy vysvětluje a jedná s vámi na partnerské úrovni, což není bohužel u lékařů pravidlem a přispívá to k výbornému dojmu. Vřele doporučuji.

Pan doktor mě přijal v prvním volném termínu a vyšel mi maximálně vstříc. Měl jsem problém s bolestí dásní a pan doktor mi doporučil vhodné způsoby čistění a všechno pěkně vysvětlil. Naprostá spokojenost!

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Velmi mily a priamy stomatolog, pri prehliadke vsetko pekne vysvetli, odpovedal na vsetky moje otazky a jedna na rovinu. Urcite odporucam!

• bolesti zubů
  • zubní kaz