Ordinace praktického lékaře
Socháňova 25/1221, Praha

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Moc špatná zkušenost, myslím, že dnes jsem byla naposledy...Poté, co jsem jako akutní případ přijela a nebyla objednaná, mě sestra nejdřív řekla, ať přijdu jindy po objednání... nakonec jsem byla po delším čekání úspěšná, i přesto, že mi bylo hodně blbě jsem se nedala... Otevřela jsem ústa a pan doktor řekl "je to tam". Ptala jsem se zda angína a pan doktor řekl "to by se musel udělat výtěr a na to není, jak vidíte čas".... Napsal mi 2 balení antibiotik a ani mě neposlechl dech...

Dobrý podvečer,
Jsem naprosto znechucená a v šoku.
Byla jsem i doktora teprve po 4.
V zimě jsem měla bakteriální infekci
Po tel myi doktor řekl,že to nic není nejsou nutné léky atd.pri stačí čaj a klid na lůžku.
Od té doby mi není dobré jsi rychle zadychana bolí mě krk po sonografii kam jsem šla sama od ORL.mi zjistili zánět stit.zlazy.Radiolog mi řekl,že je to z toho.
Z návštěvy kde po vypjaté situaci jsem zažádala o své dokumenty,které mě do mých ruk nechtěl dát.Pri ať si to vyžádá můj nový lékař.Chovani typu co zas tady chcete výraz otravujete.doktor se po dotazech byl arogantní tak jsem se naštvala a řekla,že přístup jeho je katastrofa chci svoji kartu nedal mi ji téhle lékař je totálně neumí jednat s pacienty.
Jsem šokovaná a lidé dobře vybírejte svého lékaře.
Kdybych to věděla v životě bych tam nešla.
Mějte se.

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

S panem doktorem jsem už dlouhodobě nespokojená. Za těch 15 let si mě ani nepamatuje. Se slepákem jsem si musela odjet do nemocnice sama aniž by zavolal sanitku, s problémy se srdci jsem si musela taky vše zajistit sama v nemocnici a teď naposledy se mi vysmál, že mi s virózou nepomůže. Kdyby mi nebylo blbě, asi k němu nechodím. Jako OSVČ po něm nikdy nechci neschopenku, jen jednou za pár let pomoct. Po mnoha letech si konečně najdu jiného doktora, už mi s ním došla trpělivost. Nic neumí a již po druhý mi napsal léky, který se několik let už nevyrábí. A jeho sestru nekomentuji. Trocha vstřícnosti by jí neuškodila.

Umístění: Ordinace praktického lékaře

Pan doktor je výborný, pro běžné lidi, kteří se moc neptaj, nemají informace. Pokud máte problém a zjistíte si informace na internetu, zjistíte, že pan doktor o mnohém nemá ani zdání. Základní přehled mu nemohu odpustit.

Pan doktor je perfektni a ja se v jeho peci citim dobre. Souhlasim ale s nazory ostatnich pacientu. Slabe misto je sestra. Me osobne objednavkovy system moc nevyhovuje ale respektuji to.

Pan doktor nepozna ani zapal plic,ktery jsem mel,jelikoz mi je 28let a patrim do kategorie mladych lidi ze slovama od pana doktora,jiste ste nekde flamoval apod.a jeste se mi vysmival do ksichtu ze starsi sestrickou,ktera je myslim si ze uz v duchodu a nahradila ji nova,tak jsem ho mile rad vymenil za polehlivou obvodni lekarku,pan doktor je na baterky a ve zdravotnictvi se naprosto nevyzna a to mluvim po nekolika zkusenostech...

Ja jsem u pana doktora leta a nemam nejmenci vitku snad jen ty reklami co tam beži to je des.jinak mi pokažde pomohl.pan Hlavaček

O lidském a osobním přístupu pana doktora Rittera bylo napsáno již mnoho a i já jsem spokojen. Co se mi libí navíc je jeho podpora v tradiční samoléčbě. Vycítí, když se pacient snaží vyhýbat lékům a antibiotikům a podpoří ho v tom.

Doktor Ritter je vynikající odborník, vždy má dost času na pacienty. V ordinaci slouží dvě sestry, jedna je moc milá, ta druhá je slabou stránkou jeho ordinace (náladová, nepříjemná). Objednávkový systém, který teď funguje (objednávání po telefonu), je výhodný v tom, že se v čekárně nesetkáte s jinými (nemocnými) pacienty.

Po naprosto zcestné diagnóze banální virózy, kdy mě poslal do nemocnice na pohotovost s diagnózou dramaticky horší (a kde se mně i jemu samozřejmě vysmáli) a vyděsil mě i všechny mé blízké, mu naprosto nedůvěřuji a hledám někoho jiného. Navíc se ani nenamáhá podívat se do karty, než k němu přijdu (ačkoli má moji kartičku na stole), aby alespoň věděl, kdo jsem a s čím u mě má ze zdravotního hlediska počítat. Trpím vrozenou chorobou, na niž se mě opakovaně ptá (na tytéž základní otázky) - jestli takhle vypadá jeho zájem o pacienta, tak potěš... To s vybíráním poplatku za pohled od stolu (ano, takhle mi diagnostikoval onu strašlivou chorobu) je pravda. Sestra není z nejmilejších, ale to by mi nevadilo, příliš se neprojevuje. Reklama v čekárně je neskutečně otravná a to čekání nestojí za to.