Doporučení pediatři s Vojenská zdravotní pojišťovna ČR Polná

• „hodná, milá, všemu rozumí a se vším poradí ``` Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení. ``` Více

Dolní 11, Žďár nad Sázavou Mapa

Studentská 1699/4, Žďár nad Sázavou Mapa

Poliklinika Žďár nad Sázavou

• „Velmi dobrý odborník,skvělě zachází s dětmi, ty ho zboźnújí.Doporučuji

Dolní 11, Žďár nad Sázavou Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „S paní doktorkou máme ty nejlepší zkušenosti. Sama jsem do ordinace docházela jako dorost a bylo mi líto, že už musím k lékaři pro dospělé. Proto v okamžiku, kdy nastal čas hledat pediatra pro naše děti, věděla jsem, že paní doktorka Lerchová bude nejlepší volbou. Čekárna je vybavena hračkami, prostředí útulné. Spolu se sympatickou sestřičkou tvoří skvělý tým. Více

Vrchlického 2497/57, Jihlava Mapa

• „Po pár letech jsme se vrátili, a s nadšením zjišťujeme, že už tam má novou sestřičku. Příjemnou paní co není náladová a "nesnědla zeměkouli". Paní doktorka příjemná, k dětem milá... supr:-) Více

5. května 4, Jihlava Mapa

Praktická lékařka pro děti a dorost

• „K paní doktorce jsem chodila celé dětství. Je to úžasná doktorka, která už má léta praxe. Milá a hodná tak stejně sestřička. DOPORUČUJI! Více

Jihlava Mapa

• „K paní doktorce jsem chodila jako dítě a teď k ní chodí i obě moje dětičky.Jinou paní doktorku by jsme ani nechtěli. je moc milá a zodpovědná. Více

Březinova 62a, Jihlava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Ordinaci paní doktorky Cvrčkové navštěvujeme se synem od jeho cca 3 měsíců (nyní 1,5 r.) a na pracovišti jsme byli mnohokrát, ať už z důvodu prevence, či s akutními obtížemi. Paní doktorka se mi jeví jako kompetentní, inteligentní, zkušená, ochotná, snaží se nic nezanedbat, v rámci diagnostiky ji zajímají souvislosti. Doporučení při onemocnění uděluje s ohledem na individuální potřeby a možnosti rodiče i dítěte, nabídne více variant. Sestřička je velice příjemná, výkonná, zkušená, kompetentní, schopná poradit, např. i telefonicky, není-li přítomen lékař. Oběma děkuji za jejich nasazení a péči o syna a pracoviště jednoznačně doporučuji. Více

Praktický lékař pro děti a dorost

• „S paní doktorkou jsem velmi spokojena,chodila jsem k ni jiz jako ditě a moje dcera tam chodí také.Vzdy ráda a ochotně poradí.Dcerka ji i paní sestřičku zbožnuje.Můžu jen doporučit :-)))) Více

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorku všem doporučuji. Je to skvělá pediatrička a ochotná vždy poradit. Někdy nemá nejlepší náladu, ale ani se jí dedivím, když si z jejích ordinačních hodin dělají jistí pacienti holubník... Více

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Jak si ctu tyto casto protichudna hodnoceni, myslim, ze jde o shodu jmen, ale dve ruzne doktorky. Detske lekarka Mudr. Marta Meznikova nepracuje na pohotovosti napriklad. Tato nase je naprosto excelentni, pecliva, hodnejsi uz snad byt ani nemuze. Ve srovnani s nasimi predchozimi se neda srovnat. Nikdy nepochybuji o jejich postupech a zcela vedome davam maximalni hodnoceni. Více

Březinova 62a, Jihlava Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Paní doktorka Žitná je jedna z mála doktorů ,které se nebojím na cokoli zeptat, když něčemu nerozumím.Vše trpělivě vysvětlí a nepovyšuje se nad neznalé. Co se týče léčby mých dětí-velmi nám pomohla a vyšla vstříc a to jsme si něco zažili ! Neustále a svědomitě kontroluje stav jedné z mých dětí a to já velmi oceňuji.Takže, Děkuji vřele za Vás paní doktorko! Více

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Na pana doktora nedám dopustit. Jsem opravdu ráda, že můj syn má tak skvělého pediatra. Když jsme měli preventivní prohlídku, tak syna prohlížel od hlavy až k patě. Vše vysvětlí, na vše se zeptá, doporučí, popřípadě objedná vás osobně u jiných doktorů. V jeho ordinaci člověk stráví opravdu dlouho času ale já odcházím s pocitem že jsme opravdu nic nezanedbali. Máme štěstí že máme pana doktora. Jiného bych nechtěla. Více

č.d. 310, Nové Veselí Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „S paní doktorkou Nováková máme ty nejlepší zkušenosti. O děti se stará jako málokdo, jak mi říkají mí známi. Neváhá přijet k akutnímu případu i mimo ordinaci a nikdy nás v péči nezklamala. Děkujeme moc Mirka P. Více

Varhánkova 227, Polná Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „paní doktorka, je velice ochotná vždy nám pomůže a poradí odešle na vyšetření a nám tedy hned na vše ATB nepíše i když k nim často dojde protože nenechám dítě více jak týden trápit bez výsledku... Více

U Hřiště 552, Měřín Mapa

Praktická lékařka pro děti a dorost

• „Vstřícná, hodná a pečlivá paní doktorka. Vždy nám ochotně pomohla a poradila. Máme k ní důvěru. Sestřička je také skvělá. Jsem s jejich péčí o děti velmi spokojená a doporučuji. Více

Moráňská 141, Velké Meziříčí Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „100% spokojenost, k paní doktorce jsem přešla s půlročním synem a nelituji. Perfektní přístup.

č.d. 166, Jamné Mapa

• „Obětavý lékař,výborný diagnostik,důsledný odborník

č.d. 144, Radostín nad Oslavou Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „kvalitní lékař, výborně to umí s dětmi, doporučuji

č.d. 229, Velká Losenice Mapa

Praktický lékař pro děti a dorost

• „Za sebe mohu pana doktora doporučit. K dětem se chová moc hezky, je příjemný, dá se s ním o všem mluvit, poslouchá vás a poradí. Je to velmi dobrý lékař. Více

č.d. 110, Nížkov Mapa