Praktický lékař pro děti a dorost
Vrchlického 57, Jihlava

S přístupem paní doktorky spokojená nejsem. Specialisté doporučují odklad mé nedonošené dcery, paní doktorka přesto chce očkovat a nebere v potaz názor odborníků, kteří by s očkováním rozhodně nespěchali.

Chodila jsem k paní doktorce celých 18 let, poprvé nepoznala, že prodělávám mononukleózu v cca pěti letech, což mělo za následek oslabenou imunitu a neustálé onemocnění (a vinu svalovala na moje rodiče), poté mě poslala opět s mononukleózou v 17 letech do školy (kde jsem mohla nakazit spoustu spolužáků). A ještě jednou nepoznala ani z výtěru z krku, že mám streptokoka typu C, následně mi byl diagnostikován na krčním, kam jsem šla přímo od paní doktorky, která mi oznámila, že jsem naprosto zdravá.

Paní doktorka Žitná je jedna z mála doktorů ,které se nebojím na cokoli zeptat, když něčemu nerozumím.Vše trpělivě vysvětlí a nepovyšuje se nad neznalé. Co se týče léčby mých dětí-velmi nám pomohla a vyšla vstříc a to jsme si něco zažili ! Neustále a svědomitě kontroluje stav jedné z mých dětí a to já velmi oceňuji.Takže, Děkuji vřele za Vás paní doktorko!

Vzhledem k tomu, že jsme díky stěhování s našimi dětmi v péči třetího lékaře mohu srovnávat. A musím konstatovat, že s paní doktorkou Žitnou máme ty nejlepší zkušenosti.

Paní doktorka špatně nastavila dávky mléka pro 6ti týdenní miminko. Skončili jsme v nemocnici, kde byli lékaři a pan primář dětského oddělení zděšeni dávkováním a přístupem paní doktorky Žitné.
Pokud máte rádi své děti, rozhodně se její ordinaci vyhněte. Jsem velice zvědavá, jak se paní doktorka vyjádří ke svému pochybení.

k paní doktorce jsem chodila i já sama.. a byla jsem s ní vždy spokojená :) můžu říct že mi zachránila život když poznala to co v nemocnici na pohotovosti zanedbali a tak různě... nyní k ní chodím i se svým 1. dětátkem a jsem pořád spokojená.. Paní doktorku mohu jen doporučit :)

K paní doktorce chodíme s naším 1.dítětem, paní doktorka je velmi pečlivá, vše vysvětlí a poradí.

Chodíme k paní doktorce s již druhým dítětem a jsme velmi spokojeni.

Paní doktorka, je ta nejlepší co znám a přitom mám zkušenosti s více lékaři.

S Paní doktorkou maximální spokojenost. Vždy obětavá a s úsměvem. V životě jsem neslyšel stížnost na její práci.