Nemocnice Havlíčkův Brod

Typ zařízení

• nemocnice

• Lubomír Motyčka

Ortoped, MUDr.

• sikovnej a hlavne krasnej pan doktor

• Helena Štěpánková

• Lidský, laskavý, milý, vstřícný Pan doktor

• Josef Málek

Kardiolog, Internista, MUDr.

• M

Je to vzor pro ostatní lékaře a to jak v přístupu k pacientovi tak po odborné stránce.

• Odborně velmi zdatný, klidný a uvážlivý, velmi dobrá komunikace s pacientem, srozumitelný výklad onemocnění a způsobu léčby. Kvalitní výkon vyšetření i zákroku.

Podívejte se na všechny názory (4) na lékaře

• Ladislav Staněk

Ortoped, MUDr.

• S

Odborník na slovo vzatý,a u pacientů velmi oblíbený

• S

Velmi dobrý a oblíbený ortoped

• Vladimír Štědrý

Otorinolaryngolog, MUDr.

• P

Velice arogantní a nepříjemný lékař, bohužel.

• Máme s panem primářem velmi špatné zkušenosti. Neumí jednat s dětmi, je nepříjemný a arogantní. Zanedbal léčbu dcery natolik, že ji museli dávat dohromady v jiné nemocnici. Proto never more !!!

Podívejte se na všechny názory (7) na lékaře

• Pavel Antonín

Gynekolog,

• H

měl by si udělat,pořádek na odd.dlouhé čekací doby na přijmové ambulanci,sestra zde působící je něco otřesného,arogantní jednání.měla by si uvědomit,že je zde pro lidi.s někým tak protivným jsem se jestě nesetkala.nedoporučuji

• K

Odborník s lidským přístupem.

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• David Pauk

Gynekolog, MUDr.

• J

Za mě vynikající! Měla jsem před více než třemi lety akutního císaře, jela jsem až z Kolína do této vyhlášené porodnice a udělala jsem opravdu dobře, zrovna tam byl pan doktor Pauk a od vpichu epiduralu až po zašití za skvělých 25 minut, dnes jizva není žádná, takové šikovné má ručičky a vůbec, v ten den tam byl celý tým vynikající-od přátelského chování až po odvedenou práci :-) 15.7.2010 v 19.59 děkuji <3

• X

Skvělý lékař velmi milý a ochotný, sestřička je také velmi milá a a ochotná, ale nechápu proč si zve do ordinace 2 nebo 3 pacientky najednou.... Nemusí přece 3 další lidi vědět kdy sem měla poslední menstruaci. Jinak nemám co vytknout

Podívejte se na všechny názory (5) na lékaře

• Jitka Bejdáková

Chirurg, MUDr.

• V

Nedávám jednu hvězdu, protože jako dlouholetá doktorka něco umět musí. Ale všechen um přebíjí neuvěřitelně arogantní, přehlíživé a necitlivé jednání k pacientovi. Zneužívá dominantní pozice na malém městě. Stačil by jeden chirurg navíc a milá paní doktorka by přišla o velkou většinu pacientů. Jestli vám nevadí "nadřazené" chování doktorky jak z dob socialismu, strávit celé dopoledne čekáním v čekárně, neochotu udělat něco navíc, tak si poslužte. Vy, kteří si nechcete toto jednání nechat líbit, jeďte raději do HB.

• 1

perfektní doktorka, mohu všem doporučit

• Romana Švecová

Praktický Lékař, Internista, MUDr.

• J

Paní doktorka je víc než skvělà odbornice , tato żena , co víc, dovede dobře léčit, uklidnit, poradit, pohladit a pohovořit tak,
      že se mi nechce opustit odinaci.Prostě vše mà od pána Boha!!!

Jarek

• B

Velmi dobrá vstřícná,lidská, erudovaná pokud by bylo takových více- ale to by byl asi ráj na zemi

Podívejte se na všechny názory (9) na lékaře