O nás

Ordinace

Nemocnice Havlíčkův Brod

Husova 2624

580 22 , Havlíčkův Brod , vysočina

Kontaktní údaje
Soukromý pacient (bez pojištění)

Typ zařízení

 • nemocnice

Názory o lékařích ze zařízení

4.5

Obecné skóre
15 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
  M
  Lékař: MUDr. Jaroslav Říman Jiný

  Před pár lety mi pan doktor na poslední chvíli zachránil život. Jsem mu moc vděčná. Chválím také následnou kvalitní péči a zájem i po letech.


  N
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jana Polívková Jiný

  Nedoporučuji. Čekal jsem v bolestech (motání hlavy, krční páteř) hodiny na vyšetření, které z mého pohledu nebylo nijak zvláštní, nijak hloubkové, ale ledabylé, povrchní, a u všech diagnóz, co jsem slyšel i od ostatních, na chlup stejné. Paní doktorka jen předepisuje léky. Co jsem se ptal, zda se něco stalo, že jsme objednaní a je taková dlouhá čekací doba, tam mi jen ostatní čekající sdělili, že to je zde normální. Paní doktorka byla podrážděná, přetažené a odměřená. Odcházíte a přemýšlíte co vám to dalo a co dál. Zda má smysl případná další návštěva nebo to nějak dáte...

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  H
  Lékař: MUDr. Pavel Kubát Jiný

  Pan primář je člověk na svém místě, je to PAN lékař a těch má ČR málo. Vynikající odborník a velmi milý člověk. Díky němu opět chodím, běhám...s TEP....děkuji :))


  I
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Jaroslav Říman Jiný

  Pan doktor je necitlivý, arogantní, nebere v potaz onemocnění svých pacientů. Nějakou empatii a podobně nečekejte.
  Pokud tam půjde doprovod s manželem, který po těžké operaci mozku má částečnou debilitu a nic si nepamatuje (aby věděla rodina co pan doktor řekl, naordinoval...), vyhodí doprovázející osobu dost necitlivě, že na návštěvy není zařízen...
  Pokud budete chtít změnit lékaře, je schopen vám hodit vaši kartu pod nohy, a ještě za vámi švihnout dveřmi...
  Pokud budete potřebovat invalidní vozík, raději vám předá vaši kartu, aby jste si to zařídili jinde. Protože pokud ještě hýbete rukama na vozík nemáte bohužel nárok. Kompenzační pomůcky si kupte každý za své...
  Do ničeho nemluvit, nic neříkat..., pan doktor všechno ví...
  Horší je, že v HB si moc vybírat nemůžete, a ne každý je schopen někam dojíždět.
  Bohužel ani jako odborník nemá přehled koho a čím "léčí"...
  Je to hodně smutná realita, být odkázán na pomoc druhých...

  Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


  M
  Lékař: MUDr. Eva Pěkná Jiný

  Paní doktorka je velice ,rozumná , ochotná ,své práci rozumí,pacientovi pomůže ,radí ,nemůžu ji nic vytknout ,snaží se pomoci a když vidí dobrou práci i z druhé strany ,tak chválí ,je šťastná .A najde si čas na pacienta kdykoliv ,je obětavá .


  P
  Lékař: MUDr. Pavel Kubát Jiný

  Oceňuji zejména přístup pana primáře k pacientům, jeho erudici a snahu pomoci. Před lety doslova zachránil moji matku reoperací TEP kyčle provedené ... a úplně zanedbané a nakonec jsem jeho vděčným pacientem i já. Díky za vše !


  P
  Ověřeny pacient
  Lékař: MUDr. Josef Štefánek hemoroidy 4 stupně

  Hodně dobrý chirurg, pomohl mi. Operace i rekonvalescence proběhla tak jak p.doktor slíbil. Moc děkuji pane doktore buďte zdráv .Jiří Huss


  M
  Ověřeny pacient
  Lékař: Iva Rydlová

  Navstivil jsem pani doktorku s vleklym problemem se suchym a zarudlym okem. Memu onemocneni se peclive venovala, vse mi vysvetlila a po aplikaci kapek, ktere mi doporucila, se me problemy vyrazne zlepsily. Zvlast musim ocenit jeji pozitivni a mily pristup k pacientum.


  Z
  Ověřeny pacient
  Lékař: Martin Pertl Pooperační problém

  Pan doktor Pertl je úžasný člověk, jednání s pacientem je opravdu příjemné, takových lékařů kdyby bylo víc byla by návštěva nemocnice méně stresující pane doktore palec nahoru a zůstaňte pořád stejný moc děkuji ????


  I
  Ověřeny pacient
  Lékař: Magdalena Chvílová - Weberová

  Paní primářky jsem se hodně bála co o ni vykládali druzí. Ale o pak byl pravdou . Paní primářka je obětavá, hodna a laskavá. Pro miminka je schopna udělat vše , ale závisí na vás jestli chcete také a uděláte všechno co vám poradi. Díky primářce plně kojim. Za což ji děkuji. Mohla jsem ji volat kdykoliv i v noci. Všem moc doporučuji se klidně na ni obrátit s problémem.


  Došlo k chybě, zkuste to znovu