Adresa

Jihlava
Ordinace

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
K
Ověřeny pacient

K paní doktorce jsem chodila celé dětství. Je to úžasná doktorka, která už má léta praxe. Milá a hodná tak stejně sestřička. DOPORUČUJI!

V
Ověřeny pacient

Paní doktorka je úžasná! Vždycky ví a poradí . chodíme k ní už léta ;-) ale bohužel nová sestřička se mi moc nelíbí, zdá se že přebírá kompetence lékařů a podbízí reklamní léky :-/

D
Ověřeny pacient

S paní doktorkou i její sestričkou jsme spokojeni. Vždy nám vyšly vstříc, jsou ochotné a rozhodně na správném místě. Jsme rádi, že je máme.

I
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velice milá,ochotná a velký profesionál.Velice vstřícná.Sestřička také moc ochotná.

M
Ověřeny pacient

Profesionalita, ochota, vstřícnost, neobvykle dlouhá pracovní doba, přesto je paní doktorka ochotna pracovat i nad její rámec. Nesetkal jsem se s lepším dětským lékařem.

N

Paní doktorka je velmi profesionální.Náš mladej jí přerovnal celou ordinaci a ona nemrkla ani okem.S dětmi to umí a je na ně milá.Sestřička je též profesně velmi vysoko.Velmi chválíme obě a vřele doporučujeme.

I

Paní doktorka byla nejlepším pediatrem jakého jsme kdy měli - ochotně radila i ohledně úplných kravin, v diagnostice byla přesná, nikdy neváhala s posláním prcka na další vyšetření, radila i po telefonu.. sestřička je také prostě úžasná.. mrzí mě, že kvůli stěhování jsme museli pediatra změnit. I když jsem ted také spokojená, paní doktorka je prostě jen jedna.

- a k tomu šetření, musím nesouhlasit. Byla ochotná syna poslat na velmi drahá vyšetření a ani nemrkla okem..

B

K paní doktorce sem chodila téměř celé dětství (zdědila mne jako malé dítko po předchozí doktorce) a nemohu si stěžovat ani v nejmenším..milá, hodná, vše vysvětlila, dokonce si mne tam nechala ještě rok po ukončení školy..dnes bohužel už nejsem ani dítě ani dorost tak mám smůlu...ale nyní čekám první děťáko a rozhodně budu stát o to aby se ona stala naší doktorkou :)

A

Dobrý den, chodím k jiné dr., ale jednou byla bohužel pryč a malý mi omarodil (1,5 roku). Šla jsem teda k paní Caklové. Byla zrovna chřipková epidemie, tak měla svých marůdků hodně, tak se dá pochopit, že se na mě nebude usmívat. Přesto když jsem konečně po dvou a půl hodině došla na řadu, byla jsem hotová raz dva, s tím, že mám prášky, které mu ani dávat nemám, protože jsou příliš silné. Léčila jsem si ho doma teda dál sama a za týden už jsme byly na pohotovosti se 40tkama a angínou jak Brno. Sestřičku chci ale pochválit, ta byla moc milá. Paní doktorka je určitě super, ale zrovna ten den, jsem z ní byla zklamaná, cítila jsem se jak vetřelec.

Z

Jedna z nejlepších dětských lékařek, se kterými jsem se jako máma 4 dětí setkala. Ochotná, milá, s dětmi to obdivuhodně dovede. Její rady, doporučení a lékařské výkony jsou perfektní a vždy pomohou. V Jihlavě nemá konkurenci. Sestra je rovněž velmi milá a šikovná. Obě doporučuji bez výhrad.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti