Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

K paní doktorce jsem chodila celé dětství. Je to úžasná doktorka, která už má léta praxe. Milá a hodná tak stejně sestřička. DOPORUČUJI!

Paní doktorka je úžasná! Vždycky ví a poradí . chodíme k ní už léta ;-) ale bohužel nová sestřička se mi moc nelíbí, zdá se že přebírá kompetence lékařů a podbízí reklamní léky :-/

S paní doktorkou i její sestričkou jsme spokojeni. Vždy nám vyšly vstříc, jsou ochotné a rozhodně na správném místě. Jsme rádi, že je máme.

Paní doktorka je velice milá,ochotná a velký profesionál.Velice vstřícná.Sestřička také moc ochotná.

Profesionalita, ochota, vstřícnost, neobvykle dlouhá pracovní doba, přesto je paní doktorka ochotna pracovat i nad její rámec. Nesetkal jsem se s lepším dětským lékařem.

Paní doktorka je velmi profesionální.Náš mladej jí přerovnal celou ordinaci a ona nemrkla ani okem.S dětmi to umí a je na ně milá.Sestřička je též profesně velmi vysoko.Velmi chválíme obě a vřele doporučujeme.

Paní doktorka byla nejlepším pediatrem jakého jsme kdy měli - ochotně radila i ohledně úplných kravin, v diagnostice byla přesná, nikdy neváhala s posláním prcka na další vyšetření, radila i po telefonu.. sestřička je také prostě úžasná.. mrzí mě, že kvůli stěhování jsme museli pediatra změnit. I když jsem ted také spokojená, paní doktorka je prostě jen jedna.

- a k tomu šetření, musím nesouhlasit. Byla ochotná syna poslat na velmi drahá vyšetření a ani nemrkla okem..

K paní doktorce sem chodila téměř celé dětství (zdědila mne jako malé dítko po předchozí doktorce) a nemohu si stěžovat ani v nejmenším..milá, hodná, vše vysvětlila, dokonce si mne tam nechala ještě rok po ukončení školy..dnes bohužel už nejsem ani dítě ani dorost tak mám smůlu...ale nyní čekám první děťáko a rozhodně budu stát o to aby se ona stala naší doktorkou :)

Dobrý den, chodím k jiné dr., ale jednou byla bohužel pryč a malý mi omarodil (1,5 roku). Šla jsem teda k paní Caklové. Byla zrovna chřipková epidemie, tak měla svých marůdků hodně, tak se dá pochopit, že se na mě nebude usmívat. Přesto když jsem konečně po dvou a půl hodině došla na řadu, byla jsem hotová raz dva, s tím, že mám prášky, které mu ani dávat nemám, protože jsou příliš silné. Léčila jsem si ho doma teda dál sama a za týden už jsme byly na pohotovosti se 40tkama a angínou jak Brno. Sestřičku chci ale pochválit, ta byla moc milá. Paní doktorka je určitě super, ale zrovna ten den, jsem z ní byla zklamaná, cítila jsem se jak vetřelec.

Jedna z nejlepších dětských lékařek, se kterými jsem se jako máma 4 dětí setkala. Ochotná, milá, s dětmi to obdivuhodně dovede. Její rady, doporučení a lékařské výkony jsou perfektní a vždy pomohou. V Jihlavě nemá konkurenci. Sestra je rovněž velmi milá a šikovná. Obě doporučuji bez výhrad.