Praktický lékař pro děti a dorost
Vrchlického 57, Jihlava

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Chodíme k paní doktorce tři roky s oběma dětmi. Pozitivně hodnotím nasazení a přístup sestřičky, která je opravdu profesionální, vždy vstřícná, trpělivá a milá. Paní doktorka se sice pořád usmívá, ale nebudí ve mně dojem kompetentní lékařky. Diagnózu určuje velmi rychle, bez výtěru nebo crp testu, dostatečně rodiče nevyslechne, případně jejich názor nebo obavu rychle smete ze stolu. Pokaždé jsme odešli s antibiotiky,aniž by byla jasná diagnóza. Očekávala bych větší empatii a pružnost - co se týká celkového přístupu a medicínských názorů, řekla bych,že paní doktorce utekla doba.

Ordinaci paní doktorky Cvrčkové navštěvujeme se synem od jeho cca 3 měsíců (nyní 1,5 r.) a na pracovišti jsme byli mnohokrát, ať už z důvodu prevence, či s akutními obtížemi. Paní doktorka se mi jeví jako kompetentní, inteligentní, zkušená, ochotná, snaží se nic nezanedbat, v rámci diagnostiky ji zajímají souvislosti. Doporučení při onemocnění uděluje s ohledem na individuální potřeby a možnosti rodiče i dítěte, nabídne více variant. Sestřička je velice příjemná, výkonná, zkušená, kompetentní, schopná poradit, např. i telefonicky, není-li přítomen lékař. Oběma děkuji za jejich nasazení a péči o syna a pracoviště jednoznačně doporučuji.

K paní doktorce Cvrčkové jsem chodila s oběma syny a v tuto chvíli se paní doktorka stará už i o našeho vnoučka.Za 23 let co paní doktorku navštěvujeme ,mohu říci,že neznám pečlivější,vstřícnější a ochotnou paní doktorku.Totéž mohu říci i o sestřičce Vedralové.Jsme velice spokojeni.
J.Vetchá Jihlava

Velmi profesionální a zároveň lidské chování, vždy správná diagnóza nebo odeslání na specializované pracoviště. Syn se pravidelně na paní doktorku i sestřičku těší, i po nepříjemném výkonu z jejich strany veliká snaha, aby nakonec odcházel s úsměvem. V rámci Jihlavy mě nenapadá lepší volba.

Paní doktorku mohu jen a jen doporučit.Paní doktorka a sestřička jsou moc hodné a milé.Nikdy jsem neměla problémy,mohu jen doporučit.

S touto paní doktorkou jsme velmi spokojeni, co se týká péče o novorozence, preventivní kontroly. Není problém zavolat a poradit se po telefonu.

Paní doktorku mohu jen a jen doporučit.Chodím k ní se všemi dětmi a je moc milá a má hlavně lidský a zároveň profesionální přístup jak k rodičům tak k dětem.Sestřička je příjemná.Nikdy jsem neměla problémy,mohu jen doporučit.

Velmi chytrá doktorka, chodím k ní ráda.

Paní doktorka je moc hodná na děti, sestřička také, můj syn se tam doslova těší.
Ani odběr krve nebolí, když se jde na vše s úsměvem a v pohodě, navíc když jde o nepříjemný výkon,setkala jsem se zde s maximální zručností a zároveň citlivostí vůči dítěti. Na jakýkoli dotaz vám ochotně odpoví, vše vysvětlí. Málokdy se setkáte s tak milým a vstřícným přístupem. Mohu jen doporučit.

K paní doktorce chodí obě moje děti a jsem moc spokojená. Sestřička naprosto super, moc hezky se chovají k dětem. Každopádně vřele doporučuji.