Vladimír Chlubna, pediatr

MUDr. Vladimír Chlubna

Pediatr

č.d. 310, Nové Veselí
Praktický lékař pro děti a dorost

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Na pana doktora nedám dopustit. Jsem opravdu ráda, že můj syn má tak skvělého pediatra. Když jsme měli preventivní prohlídku, tak syna prohlížel od hlavy až k patě. Vše vysvětlí, na vše se zeptá, doporučí, popřípadě objedná vás osobně u jiných doktorů. V jeho ordinaci člověk stráví opravdu dlouho času ale já odcházím s pocitem že jsme opravdu nic nezanedbali. Máme štěstí že máme pana doktora. Jiného bych nechtěla.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Jsem strasne ráda, ze meli moje deti to stesti patřit do jeho ordinace, neskutecne ochotny, a vzdycky jim pomohl. Nikdy nic nezanedbal je skvely odborník

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Přistěhovala jsem se do Budče a přechod od mé pediatričky, která objednávala i v nemoci přesně na čas k místnímu lékaři, který má na všechno dost času a vše opravdu trvá pro mě byl trochu šok. (Pokud přijdete a před vámi je 1 člověk, nečekejte, že odejdete dřív jak za hodinu.) Pan doktor je poněkud svéráz, trochu chaotický, leč velmi pečlivý a není problém mu zavolat mimo ordinační dobu a zjistit, co a jak. Sestra je moc příjemná.

Vždycky pomůže.

Pana doktora znám spoustu let, mám 3 děti a vždy byl ochotný řešit jakýkoliv poroblém. Zajímá se do detailu o průběh nemoci od samého začátku a v případě komplikace je ochoten kdykoliv přijet. Určitě ho mohu všem doporučit!!!

Vynikající diagnostik,pečlivý, starostlivý,vše ověřuje a neváhá sám zavolat a dojednat vyšetření u jiných specialistů.Rovněž je ochoten zavolat i rodičům dítěte, aby si ověřil, že léčba nějakého vážnějšího stavu probíhá podle očekávání.Bohužel jeho osobní tempo není žádné "tempo".Ale co je důležitější -jistota, že mé dítě bude dobře vyšetřeno, nebo že budu dříve v práci?

Je to nejlepší doktor.

Můžu hodnoti pouze pozitivně, je výborný, sice takový "koleda", ale vždycky pomůže. Vnímám ho spíš jako rodinného lékaře - lékaře mých dvou dětí. Můžu mu kdykoli zavolat, poradí nebo třeba i přijede. Fakt super!

Nikdy bych ho nezměnila, jsem s ním velice spokojená. Sice je pomalý, ale radši zkontroluje vše, než aby něco zanedbal. Zbytečně nenasazuje antibiotika, je velmi pečlivý a dobrý diagnostik.

lékař co rozumí a umí to s dětmi,tak toho by pohledal a on je ve Veselí,specialista na pravém místě,nejednou se podařilo,že diagnozu určil úplně zkraje nemoci a tím dobu léčení zkrátil,on netápe on umí,jen kdyby mu to šlo trošku rychleji,ne jeho počkejte si chviličku...Ale je jinak skvělý lékař,neměnit!