MUDr. Vladimír Chlubna

Pediatr Více

Nové Veselí 1 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
č.d. 310, Nové Veselí

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

S panem doktorem jsme byli ze začátku spokojeni. Po měsíci však dcerka začala pomalu pribirat než na začátku a hned problém. Vážení v ordinaci skoro každý den, stresovaní, i když jinak dcerka rostla a vyvíjela se normálně. Podle doktora jsem měla málo mléka, i když v ordinaci sestra navazila, že si malá vypije dost, a to ani nesala tolik, co doma. Doktora to vůbec nezajímalo, pořád tvrdil, že mám málo mléka, když malá pribirá tak málo. Vůbec neposlouchal náš názor, coby rodičů, kteří svoje dítě znají nejlépe. Dokonce na mě i zvyšoval hlas. Nutil nám hned umělé mléko, když jsem odmítla, tak nás poslal do nemocnice, kde byl přístup úplně stejný jako jeho. Po návratu z nemocnice byla dcerka úplně zbytečně na umělém mléce a přibirani se mu opět nelíbilo. Opět se se mnou dohadoval, jak kdyby mou dceru znal nejlépe. Nakonec to skončilo tak, že jsme vyměnili doktora, bohužel už pozdě,malá se odnaučila sát z prsů. Pan doktor nás jako rodiče ani nevyslechl a tvrdil si pořád svou. Měl by si o kojení a těchto věcech zjistit víc a uvědomit si, že všechny děti nejsou tabulkové a nemerit je stejným metrem. Kojení vůbec nerozumí a dětem cpe umělé mléko, i když to není nutné, jen aby byly podle tabulek a on neměl starosti.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Na pana doktora nedám dopustit. Jsem opravdu ráda, že můj syn má tak skvělého pediatra. Když jsme měli preventivní prohlídku, tak syna prohlížel od hlavy až k patě. Vše vysvětlí, na vše se zeptá, doporučí, popřípadě objedná vás osobně u jiných doktorů. V jeho ordinaci člověk stráví opravdu dlouho času ale já odcházím s pocitem že jsme opravdu nic nezanedbali. Máme štěstí že máme pana doktora. Jiného bych nechtěla.

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost Jiný

Jsem strasne ráda, ze meli moje deti to stesti patřit do jeho ordinace, neskutecne ochotny, a vzdycky jim pomohl. Nikdy nic nezanedbal je skvely odborník

Umístění: Praktický lékař pro děti a dorost

Přistěhovala jsem se do Budče a přechod od mé pediatričky, která objednávala i v nemoci přesně na čas k místnímu lékaři, který má na všechno dost času a vše opravdu trvá pro mě byl trochu šok. (Pokud přijdete a před vámi je 1 člověk, nečekejte, že odejdete dřív jak za hodinu.) Pan doktor je poněkud svéráz, trochu chaotický, leč velmi pečlivý a není problém mu zavolat mimo ordinační dobu a zjistit, co a jak. Sestra je moc příjemná.

Vždycky pomůže.

Pana doktora znám spoustu let, mám 3 děti a vždy byl ochotný řešit jakýkoliv poroblém. Zajímá se do detailu o průběh nemoci od samého začátku a v případě komplikace je ochoten kdykoliv přijet. Určitě ho mohu všem doporučit!!!

Vynikající diagnostik,pečlivý, starostlivý,vše ověřuje a neváhá sám zavolat a dojednat vyšetření u jiných specialistů.Rovněž je ochoten zavolat i rodičům dítěte, aby si ověřil, že léčba nějakého vážnějšího stavu probíhá podle očekávání.Bohužel jeho osobní tempo není žádné "tempo".Ale co je důležitější -jistota, že mé dítě bude dobře vyšetřeno, nebo že budu dříve v práci?

Je to nejlepší doktor.

Můžu hodnoti pouze pozitivně, je výborný, sice takový "koleda", ale vždycky pomůže. Vnímám ho spíš jako rodinného lékaře - lékaře mých dvou dětí. Můžu mu kdykoli zavolat, poradí nebo třeba i přijede. Fakt super!

Nikdy bych ho nezměnila, jsem s ním velice spokojená. Sice je pomalý, ale radši zkontroluje vše, než aby něco zanedbal. Zbytečně nenasazuje antibiotika, je velmi pečlivý a dobrý diagnostik.