MUDr. Ivana Svítilová

Uložit

Pediatr Více

20 názor

Uložit


Adresa

Praktická lékařka pro děti a dorost
5. května 4, Jihlava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

20 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
N
Ověřený profil
Umístění: Praktická lékařka pro děti a dorost Nemoc

Po pár letech jsme se vrátili, a s nadšením zjišťujeme, že už tam má novou sestřičku. Příjemnou paní co není náladová a "nesnědla zeměkouli". Paní doktorka příjemná, k dětem milá... supr:-)

A
Ověřený profil

K paní doktorce chodím se svými dcerami a všichni jí i sestřičku máme moc rádi. Vždycky dobře poradí, respektuje individuální přání a přístup rodičů a používá nejenom své, dle mého názoru, výborné znalosti v oblasti medicíny, ale hlavně také zdravý selský rozum. Díky za ni! :-) Z. Musilová

P
Ověřený profil

K paní doktorce svítilové jsem ihned po porodu zaregistrovala všechny své děti po provedení osobního statistického průzkumu ve svém dostupném okolí a po více než pěti letech jsem stále velmi spokojená s péčí, jakou mým dvěma dětem věnuje!!! Se sestřičkou jsou sehraná dvojka, cítíme se tam jako doma, jestli to u lékaře jde ;-) Obě jsou vždy velmi vstřícné, nejen při prohlídkách či akutním ošetření, ale též ochotně a schovívavě poradí, když si něčím nejsem jistá - i po telefonu. Paní doktorka má stále moji plnou důvěru jako profesionálka, stejně tak jí vnímám jako velmi dobrého člověka!!! PANÍ DOKTORKO, DĚKUJEME.


Velmi oceňuji, že paní doktorka přistupuje k pacientům rozumně, nepotřebuje za každou cenu léčit a předepisovat medikamenty, ale umí leccos nechat přírodě. Má fajn přístup k dětem a děti ji berou. Rodiče bere jako partnery, ne jako nerozumná individua, kterým je potřeba vyhubovat. Je přístupná domluvě, dokáže akceptovat pohled rodičů. Po našich předchozích zkušenostech s jinou lékařkou jsou návštěvy u dr. Svítilové opravdovým balzámem. Takhle nějak si představuji ideální vztah mezi lékařem a pacientem.


S touto lékařkou jsem naprosto spokojená, vřele doporučuji!


Od malička ji zbožňuji, vždy byla tak milá, vždy pomohla - škoda, že již jen rok...


K paní dr. Svítilové mám naprostou důvěru a jsem velmi spokojená s péčí o mého syna. Je příjemná a ochotná vše vysvětlit.Ještě jsem neslyšela od nikoho z mého okolí negativní názor na tohoto pediatra.Velmi doporučuji:-)


K paní dokrorce jsem chodilá já a ted tam chodím se synkem a jsem s ní moc spokojená. je hodná a všechno vysvětlí, se vším poradí


Super paní doktorka :-) S.


Ověřený profil

Tento server jsem našel náhodou...je to fajn...O to víc mě rozčililo, když o pí.dr.Sv. píše někdo, že je fiflena....Kde to anonym vzal? ošetřovala mne jako dítě a je nejlepší. v dnešní době mám větší odborný rozhled v této sféře a ten mne pouze utvrdil v tom, že zmíněná dok. je dokonalý profesionál i osobnost... Jen tak dál paní doktorko. Kdyby všichni doktoři byli jako Vy nebylo zapotřebí takovýchto serverů. S pozdravem Jan Kuch.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti