Praktický lékař pro děti a dorost
Varhánkova 227, Polná

Paní doktorka na mě nedělá dobrý dojem. Bohužel v místě jiný dětský doktor není. Paní doktorka u mé malé dcerky nikdy nezkontrolovala pohlavní orgány. Až když jsem za ní byla s tímto konkrétním problémem, tak jí je prolédla a řekla, že je vše v naprostém pořádku. Následující den jsem přeci jen jela na dětskou gynekologii, kde mi doktor řekl, že jsem přijela včas, malá měla srostlé malé stydké pysky.
Jediné, co je v ordinaci skvělé, je zdravotní sestřička.

S paní doktorkou Nováková máme ty nejlepší zkušenosti. O děti se stará jako málokdo, jak mi říkají mí známi. Neváhá přijet k akutnímu případu i mimo ordinaci a nikdy nás v péči nezklamala. Děkujeme moc Mirka P.

Moc pěkná čekárna ... péče OK.

Moc hodná paní doktorka, s děckama to umí. Vždycky jsem byla a jsem s ní moc spokojena - jezdím s těma svýma dvěma za ní až z Jihlavy. Yveta K.

S paní doktorkou jsem neměla nikdy problém, s její péčí jsem byla, a jsem, spokojená. Je mi ale jasné, že se nemůže zavděčit každému. Tak to holt v životě bývá. Dál budeme do její ordinace chodit.

Chodila jsem k ní, protože v Polné nebyl jiný dětský lékař. Jednou jsem měla zánět moč. měchýře, dala mi chemoterapeutikum. Doma jsem z toho zvracela, tak jsme tam šli s mamkou po víkendu znovu. Tak nám řekla, že mi dala něco, co vlastně ani na ten můj zánět není a šoupla mi antibiotika, po těch zánět odezněl. Ale jak je možné, že mi dala léky na něco úplně jiného?! Kolem sedmnáctého roku jsem měla obyčejnou angínu, na kontrole po antibiotikách mi lékařka řekla, že můžu jít normálně do školy i sportovat. Tak jsem šla ve čtvrtek a v pátek do školy a v sobotu mi bylo tak zle, nehorázně mě bolel krk a mamka se mnou jela na pohotovost.
Měla jsem horečku 40 a abces, tak ohromnej, že se na mě každá sestra v nemocnici chodila dívat, že takhle velký ještě nikdy neviděli. Řezání do mandle, různé injekce, po návratu se mi to objevilo za pár dní znovu a přišlo na odebrání mandle. Takže moc této doktorce děkuji za měsíční brání antibiotik, zničení imunity a sebrání mandle!!

Osobně si myslím, že paní doktorka je odborník, který se věnuje pacientům. Já osobně jsem žádný problém s dítětem v péči MUDr. Novákové něměl. Pokud někdo má komplexy, které si chce se zde kompenzovat, klidně může, ale je to striktně jeho problém, já jsem s paní doktorkou velmi spokojen.
P.S: moje dítě se pani doktroky i sestřičky nebojí a to je co říct.

K paní doktorce jsem chodila jako dítě a nyní tam chodím i se svými dětmi!Pěkná čekárna ,milá sestřička mohu jen doporučit!

Paní doktorka je jedna z nejlepších. K dětem je milá. Sestřičku má a vždy měla jednu z nejhodnějších.
Poznámka na okraj: hustota hrubek souvisí pravděpodobně s negativním hodnocením. Prostě by ta "dáma" léčila jinak, tak to přece pochopte!

Překvapují mě negativní reakce. Děti už mám sice odrostlé, ale vždy jsem s nimi chodila k p.dr.Novákové. Nikdy žádné problémy nebyly. Byla milá a chovala se ždy profesionálně. Eva.