Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Dolní 11, Žďár nad Sázavou
Praktický lékař pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.

Jak už je z vyhledávače zřejmé pan "doktor" toho má tolik, že své pacienty nemůže znát, natož po něm chtít, aby si pamatoval, proč za ním přicházejí. Proto mně vždy dorazí, když přicházím na kontrolu většinou po čtyřech, pěti dnech a on mně uvítá slovy, co tu chcete, proč jste tady. Tak mu vše znovu zase popíši, pan "doktor"stanoví novou diagnózu a pozve mě na další kontrolu, kde se vše opakuje. Aby mně informoval o možné prognóze, nebo aby navrhl další vyšetření když se stav nelepší to po mých zkušenostech s ním ani nečekám, většinou si musím sám navrhnout další doplňující laboratorní vyšetření (krev, moč,…) na což většinou kývne a žádanku s odběrem odešle. Když si volám o výsledky tak patrně doufá, že rozumím té lékařsko-latinské terminologii, tak mi ty výsledky z vyšetření do telefonu nadiktuje o vysvětlení si neříkám, čekám jen na poslední slovo, kdy mi řekne buď je to dobré, nebo ne a to mně musí stačit. Ještě že tam má sestru, s kterou vše konzultuje slovy" tak co Evy co ty na to" tak to je mi už jasné, že je jeho vyšetření na takové úrovni, že kdyby tam seděla sestra sama tak to má stejný výsledek. No zkrátka"profesionál" na svém místě, který vydělává na špatné dostupnosti erudovaného pediatra a chudáci malí pacienti jsou kvůli dojíždění do vzdálených obcí nuceni vzít za vděk "doktorem" na takovéto úrovni.

Velmi dobrý odborník,skvělě zachází s dětmi, ty ho zboźnújí.Doporučuji

V

Pan doktor je hodný,trpělivý, vše vysvětlí a umíto skvěle s dětma.Všem ho můžu doporučit.

J

velmi příjemný lékař,specialista...měla jsem tu čest pouze jednou,ale má skvělý přístup,ochotně mi zodpověděl dotazy a při vyšetření v mém těhotenství vše skvěle popsal a vysvětlil.Těším se na další návštěvu

K

citlivý a ochotný, doporučuji

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti