Hana Šnobrová, pediatr Jihlava

MUDr. Hana Šnobrová

Pediatr

Vrchlického 57, Jihlava
Praktický lékař pro děti a dorost

Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Č

K paní doktorce jsem chodila už jako dítě a měla jsem moc ráda sestřičku. Proto při hledání lékaře pro naše dítě jsem zavítala zase k nim do ordinace. Dnes se však začínám zajímat i o jiné lékařky. Bylo pro mě velmi nepříjemným zážitkem, když mě paní doktorka nepřímo nařkla ze lži a nakonec jsem si diagnózu dítěte musela "vygooglit". Přijde mi, že co se týče běžných nemocí a neduhů, je to skvělá doktorka. Jakmile jde o cokoliv nezvyklého a vyskytne se problém, ztrácí doktorka svou profesialitu.

S paní doktorkou jsem velmi spokojena,chodila jsem k ni jiz jako ditě a moje dcera tam chodí také.Vzdy ráda a ochotně poradí.Dcerka ji i paní sestřičku zbožnuje.Můžu jen doporučit :-))))

ja mam k pi.doktorce dobre hodnoce ni,lecila nejen me ale i moje syny.Vzdy kdyz jsem dosla s klukama vzdy je prohlidla a,kdyz jsem potrebovala poradit ci pomoct nikdy se ke me neotocila zady,A ma strasne milou a sikovnou sestricku a laskavou.Obe se dobre doplnuji a davam hodnoceni velmi dobre.PS.doporucuji tuto ordinaci

Já mám také cystu naledvině, dokonce postupně tři.Na urologii mi říkali, že cysty na ledvinách má spousta lidí, ale většině nehnisají. Zrovna my jsme byli s přístupem paní doktorky spokojeni, když měla dcera s ledvinami potíže, hned nás poslala na další vyšetření a vše se hned řešilo.

K paní doktorce chodíme s dětmi již 8 let. Jsem s ní velmi spokojená. Vždy byla milá a ochotná. Můžu jen doporučit.
I prostředí je útulné, děti tam chodí rády.

Je to již 15 let co jsem se osobně u paní doktorky léčila jako dítě pro naustálé infekce. Před rokem jsem díky Bohu v nemocnici v jížních Čechách podstoupila již jako dospělá ženská plastiku levé ledviny pro super akutní stav urosepse. Ležela jsem zde 4 měsíce a podstoupila jsem řadu velmi bolestivých zákroků. Lékaři zde nemohli uvěřit jak je možné,že vrozenou vývojovou vadu neodhalili v Jihlavě již v dětském věku. Podle jejich názoru stačilo udělat pouze sono ledvin, kde by i průměrný lékař zjistil, že mám u ledviny vak plný hnisu velikosti pomeranče. Zřejmě proto mě od dětství asi bolelo břicho, záda a měla jsem 39 teploty ?... paní doktorka se vždy spokojila s tím, že mi napsala i 10 antibiotik za rok a poslala mě domů... velmi doufám,že se její profesionální přístup od té doby změnil a všem, kteří máte u této doktorky děti přeji, aby neexperimentovala,ale šla po příčině!

K paní doktorce chodím se svými čtyřmi dětmi a jsem velice spokojená. Nikdy jsem neměla problém, když jsem chtěla doporučení na nějaké to vyšetření. K alergologovi nás s dětmi poslala sama, protože trpěli častými nemocemi a vždycky se nám snažila co nejvíc pomoci a i třeba zjistit co proplácí pojišťovna. Takže problém o kterém píše paní dole je možná spíše v komunikaci. Je třeba si uvědomit, že lékaři nejsou bohové :-).
Já jsem spokojená a přesto, že jsme se přestěhovali, tak k ní stále dojíždíme.
Takže paní doktorko děkujeme. ;-)
Málem bych zapomněla na sestřičku - tak ta je taky super.
Takže velké díky oběma. Šimkovi

Já jsem tatínek, naše dvě děti chodí k pani doktorce už hodně let. Je trpělivá, vždycky nám vše pečlivě vysvětluje. Ona i sestřička jsou na děti milé a hodné.

Š

K paní doktorce chodíme teprve krátce - s půlročním miminkem - takže nemůžu zatím moc hodnotit. o miminka se ale stará moc dobře. vždy byla ochotná a milá.

K paní doktorce chodí obě mé děti. Už jsou starší (14 a 16), ale musím říct, že se nám vždy ochotně věnovala. Mohu doporučit.