Praktický lékař pro děti a dorost
Březinova 62a, Jihlava

Paní doktorka je velmi hodná, vstřícná, pečlivá, umí vyslechnout, někdy je trochu zmatená a často neví co má dělat. Nová sestřička se mi k paní doktorce taky vůbec nehodí, myslím si, že by to chtělo člověka, který má větší vztah k dětem.

K paní doktorce jsem chodila jako dítě a teď k ní chodí i obě moje dětičky.Jinou paní doktorku by jsme ani nechtěli. je moc milá a zodpovědná.

S paní doktorkou jsme moc spokojeni.

Chodíme k jiné lékařce, ale protože o prázninách jsou dovolené, několikrát jsem již byla u této paní doktorky, S jejím přístupem jsem velmi spokojená, je svědomitá. I když jsme pacienti jiné lékařky, pozvala si nás i na kontrolu.

S paní doktorkou jsme moc spokojeni. Je velice příjemná, ochotná a umí poradit. To samé její sestřička. Doporučujeme!

K paní doktorce jsme chodily všechny tři děti z naší rodiny. Starala se o nás perfektně, když jsem byla velmi nemohoucí, přišla nejednou večer k nám domů a dokonce přinesla i antibiotika, která byla nutná. S paní doktorkou jsem se loučila těžko. Teď už jsme nějakou dobu dospělí.

Perfektní přístup !

Lepší paní doktorku neznám, rozhodně se nám vyplatí k ní jezdit ikdyž nejsme místní. Velice pečlivá, ochotná. Jsme moc rádi, že k ní můžeme chodit.H.

Paní doktorka je strašně hodná a ochotná.Chodila jsem k ní jako dítě a teď k ní chodím se svými dětmi, jinou by jsme ani nechtěli :-D.Je fakt super.

Paní doktorka je nejlepší jakou znám, nemám nic na co bych si stěžovala. Škoda že v 19ti letech si musím najít jinou :(