MUDr. Marie Košťálová

Pediatr Více

Žďár nad Sázavou 2 adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Dolní 11, Žďár nad Sázavou

Syn dříve k paní doktorce chodil. Jako diagnostik asi nebyla špatná, ale vadil mi její přezíravý přístup. Když jsme jednou zapomněli jít na očkování (prostě jsme někde založili tu pozvánku, co posílá), začala na nás ječet, že na nás pošle sociálku a dítě nám vezmou. Já jen koukala s otevřenou pusou, protože kvůli tomu, že zapomeneme jít na nějaké hloupé očkování jsem hned špatný rodič? No doktora jsme změnili a jsme spokojení.

hodná, milá, všemu rozumí a se vším poradí

Paní doktorka je velice milá.Má dobrý vztah k dětem a vždy ochotně poradí.

Nemužu nenapsat že je to vynikající,profesionální lékařka.Navíc velmi lidská ,ochotná a laskavá.Máme ji moc rádi,i děti.Mockrát nám poradila a pomohla.mam o čem mluvit,syn se nam narodil velmi nedonošeny a nemocny.Dnes je uplně v pohodě a za to vděčíme i paní doktorce.Skvělé jsou i sestřičky.Doporučujeme!!!

S paní doktorkou jsem moc spokojená - syn se v ordinaci chová naprosto uvolněně a přirozeně. Její přístup k dětem je úžasný! Je na ní vidět, že má děti moc ráda! Sestřička je taky moc fajn. Mohu jen doporučit!!!

nic moc, paralen si naordinuji sam(a)

Zatím mám jen samé dobré zkušenosti.Je milá,k dětem příjemná a umí si s nimi poradit. Děti se jí nebojí, ustrašené si rychle získá. K léčení nemám připomínek. Vždy ochotně pomohla a poradila,když bylo zle jak kdysi našim dětem, tak teď i vnoučkům. Děkuji.

Zatím mám jen dobré zkušenosti.

já teda s paní doktorkou moc dobré zkušenosti nemám... chodila jsem k ní od mala... ten její přístup - no hrozný fakt.... pokud tam se mnou nebyla máma tak se mnou jednala jako kdybych k ní chodila jenom ze srandy... když už mi dala antibiotika tak už jsem na tom musela být hodně špatně... já ji teda rozhodně doporučit nemůžu....

K paní doktorce jsem chodila 20 let já sama a nyní i moje dcera. Přístup měla vždy velice pěkný, děti se nebojí a je pečlivá v prohlídce i stanovení terapie.