Adresa

Praktický lékař pro děti a dorost
Březinova 62a, Jihlava

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily pediatrů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

13 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Jak si ctu tyto casto protichudna hodnoceni, myslim, ze jde o shodu jmen, ale dve ruzne doktorky. Detske lekarka Mudr. Marta Meznikova nepracuje na pohotovosti napriklad. Tato nase je naprosto excelentni, pecliva, hodnejsi uz snad byt ani nemuze. Ve srovnani s nasimi predchozimi se neda srovnat. Nikdy nepochybuji o jejich postupech a zcela vedome davam maximalni hodnoceni.

V
Ověřený profil

Paní doktorka nam zanedbala peči je arogantní a vždy když byla dcera nemocna ani na ni nekoukla a hne psala ATB a až nakonec sme skončili v nemocnici byla cely rok nemocna a porad mela kasel a dusila se a ona tvrdila ze to je nachlazeni ... az nakonec sme skončili v nemocnici a tam mela zanet horních a dolních dýchacích cest a po měsíci mi jiny doktor zjistlil že dcera je už delší dobu astmatik a měli sme stesti ze nedostala zachvat a mela to jen ve stadiu daviveho kasle... ted sme u ni byli jen na zaskok pac nase doktorka mela dovolenou a opet si holku ani neposlechla hned napsala ATB a zdrzeli sme se v ordinaci jen minutky... takze tahle doktorka by mela radsi odejid do duchodu a věnovat se necemu jinymu hlavne neeee pacientum a nemocnym detem....

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

T
Ověřený profil

Paní doktorka,mi vždycky pomůže,když jí řeknu co mi je.je moc hodná a milá.


Nejlepší lékařka jakou znám. LITUJI DNE ,KDY JSME SE MUSELI S PANÍ DOKTORKOU KVŮLI STĚHOVÁNÍ ROZLOUČIT. Nemohu si zvyknout na to,že jinde nejsou tak pečliví a milí k dětem.


JSEM VELICE SPOKOJENÁ MŮŽU VŘELE DOPORUČIT,JÁ S TÍM MÁM DOBRÉ ZKUŠENOSTI.MOHLA JSEM KDYKOLI NA PANÍ DOKTORKU OBRÁTIT.Z POZDRAVEM PANÍ CETLOVÁ


M

Moje první a doufám poslední setkání s paní doktorkou na pohotovosti,zatím nejhorší přístup,co jsem kdy viděla.Po tom,co jsem si přečetla její hodnocení zde se mi nechce ani věřit,že mluvíme o té samé paní doktorce.Byla hodně arogantní a protivná,buď to bude stářím nebo tím ,že se špatně vyspala,každopádně by se měla chovat profesionálně a né být protivná na malé děti,které za to nemůžou.


D

Vždy jsem velmi spokojená. Pečlivý a milý přístup. Děkuji


D

ROzhodně doporučuji, k paní doktorce jsem chodila a byla opravdu skvělá. Milá, vstřícná, komunikuje, nic nezanedbává, vše vysvětlí a každému pacientovi se věnuje velmi důkladně.


L

Paní doktorku znám sice pouze z ordinace, ale hodnotím jí jako nejskvělejší lékařku kterou znám. Sama jsem k ní chodila už jako malé dítě a mám jen ty nejlepší vzpomínky i když jsem prodělala dost nemocí. V současné době ji navštěvuji se svými dvěmi dětmi a jsou i oni velice spokojení. Paní doktorka je velice milá a snaží se léčit nejlepší způsobem. Doufám, že bude ordinovat ještě hodně dlouho. Jen lituji, že se k ní nemohu přihlásit já sama. Je vážně skvělá.


F

Chodil jsem k paní doktorce a ona je stasne hodna ma rada deti hezky s nima pracuje určitě doporučuji.


Došlo k chybě, zkuste to znovu