Snaží se vyhovět a lze se k němu i objednat na určitou hodinu. Je dobrý diagnostik. Stále se vzdělává. Má přístup k pacientům. Antibiotika nasadí jen když je to účelné. Takže OK, až na ten nával pacientů v čekárně. Taky si rád pospí, takže začátek ordinačních hodin někdy nestihá.

RENGO s.r.o. (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna

Fyzikální vyšetření • od 200 kč

Prohlídka pracovnělékařské péče • 500 Kč

Prohlídky řidičů, zbrojní pas, • 500 Kč +2 Více

Period. prohlídky řidičů v důchodu, zdravotní průkazy • 350 Kč

Administrativní úkon na žádost • 200 Kč

F

Připadá mi, že mu naopak jde pouze o peníze.Vždy se dlouho čeká, potom člověka odbyde za pár minut, a doporučí,aˇt se nestresuji (jsem matka malých dvojčat,astmatik, ....) neosobní a vždy apeluje na čas utíkající peníze !!! hrůza ! sama jsemn před RD pracovala ve zdravotnictví a toto bych si nikdy nedovolila :-(

OK.

Jestli je nejlepsi to tezko rici,ale urcite je velmi dobry.Je ochotny a rad leci.Neni v ordinaci pro penize ale pro pacienty

Zatím jsem se nesetkal s chybnou léčbou. Na rozdíl od jiných je nemoc léčena korektní léčbou pro danou nemoc (nikoliv ibalginem a modrými kapkami, s čímž jsem se opakovaně setkal u jiného lékaře).

Skvělý, sympatický doktor. Pečlivý.Doporučuji.

Velmi dobrý diagnodstik,chodím k němu celou dobu jeho působení na Jižním městě a jsem velice spokojená. Neměnila bych.Mgr. Eva Miffková

Má dosti jiných zájmů, než je jeho praxe. Že pacienti čekají v odrdinaci jej moc nevzrušuje, hlavně když se jedná o jeho známé. Jinak neosobní dobrý pragmatický lékař, není typem rodinného lékařem.

Jsem s ním naprosto spokojený, výborný diagnostik.

Pan doktor, jak má být.

Fyzikální vyšetření

od 200 kč

od 200 kč

Prohlídka pracovnělékařské péče

Prohlídky řidičů, zbrojní pas,

RENGO s.r.o.

Period. prohlídky řidičů v důchodu, zdravotní průkazy

350 Kč

350 Kč

Administrativní úkon na žádost

200 Kč

200 Kč

F

OK.

Skvělý, sympatický doktor. Pečlivý.Doporučuji.

Jsem s ním naprosto spokojený, výborný diagnostik.

Pan doktor, jak má být.

3 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

• Dobrý den, přítel má už 2 dny na jazyku takové fleky jakoby krátery na jazyku, jazyk ho palí.. nevíte co by to mohlo být? Děkuji,

Dobrý den, jedná se nejspíše o zánět jazyka, který však může způsobovat mnoho vyvolávajících příčin (chudokrevnost, avitaminosy, jiná interní onemocnění). Bylo by určitě dobře se zastavit na vyšetření a základní laboratoř u svého prakt. lékaře, zatím vhodné např. Tantum verde pastilky popř. potírat gencián. violeťi. Mimorajonní pacienty nepřijímáme, mám ordinaci v Praze na Již. Městě.

MUDr. Pavel Věchet

• Dobrý den jmenuji se Jakub a je mi 25 let.Mám problém asi měsíc mě bolí na levé vnitřní straně hrudniku.Ale dnes to boli hodně.Občas mi ta bolest jede do levé ruky a do levé lopatky tlak mám proměnlivý 109/69/66 poslední měření bylo 117/80/70.Měl bych dotaz jestly to neni od zad a nebo od srdce a popřípadě jestly si můžu vzít ibalgin děkuji za odpověď Jakub

Vážený pane Jakube, bolesti na hrudi tak, jak je popisujete, mohou být nejspíše svalokosterního původu, pak by samozřejmě byl Ibalgin jedním z analgetik, které lze použít, s následným cvičením ev. rehabilitací, přesto bych Vám rozhodně!! doporučoval podobně jako předchozí jeden z kolegů navštívit svého praktického lékaře, kde jste registrován.

MUDr. Pavel Věchet