Administrativní úkon na žádost • 200 Kč

200 Kč

Fyzikální vyšetření

od 200 kč

RENGO s.r.o.

Period. prohlídky řidičů v důchodu, zdravotní průkazy

350 Kč

Prohlídka pracovnělékařské péče

500 Kč

Prohlídky řidičů, zbrojní pas,

500 Kč

F

Připadá mi, že mu naopak jde pouze o peníze.Vždy se dlouho čeká, potom člověka odbyde za pár minut, a doporučí,aˇt se nestresuji (jsem matka malých dvojčat,astmatik, ....) neosobní a vždy apeluje na čas utíkající peníze !!! hrůza ! sama jsemn před RD pracovala ve zdravotnictví a toto bych si nikdy nedovolila :-(

Snaží se vyhovět a lze se k němu i objednat na určitou hodinu. Je dobrý diagnostik. Stále se vzdělává. Má přístup k pacientům. Antibiotika nasadí jen když je to účelné. Takže OK, až na ten nával pacientů v čekárně. Taky si rád pospí, takže začátek ordinačních hodin někdy nestihá.

OK.

Jestli je nejlepsi to tezko rici,ale urcite je velmi dobry.Je ochotny a rad leci.Neni v ordinaci pro penize ale pro pacienty

Zatím jsem se nesetkal s chybnou léčbou. Na rozdíl od jiných je nemoc léčena korektní léčbou pro danou nemoc (nikoliv ibalginem a modrými kapkami, s čímž jsem se opakovaně setkal u jiného lékaře).

Skvělý, sympatický doktor. Pečlivý.Doporučuji.

Velmi dobrý diagnodstik,chodím k němu celou dobu jeho působení na Jižním městě a jsem velice spokojená. Neměnila bych.Mgr. Eva Miffková

Má dosti jiných zájmů, než je jeho praxe. Že pacienti čekají v odrdinaci jej moc nevzrušuje, hlavně když se jedná o jeho známé. Jinak neosobní dobrý pragmatický lékař, není typem rodinného lékařem.

Jsem s ním naprosto spokojený, výborný diagnostik.

Pan doktor, jak má být.