Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Revoluční 765/19, Praha 1, Praha
Praktik MUDr. Eva Skálová s.r.o.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Všeobecná zdravotní pojišťovna

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR + 3 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

O mně

Sídlíme v Poliklinice Revoluční v 5. patře (adresa: Revoluční 765/19, Praha 1 - Staré Město)
Více informací najdete na webových stránkách www.s...

Více

Specializace

  • všeobecný praktický lékař
  • vnitřní lékařství - interna

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
A
Umístění: Praktik MUDr. Eva Skálová s.r.o. Jiný

Je to velice pečlivý a starostlivý lékař . Co se týče profese i lidskosti. Byla jsem s ním moc spokojena. Kdybych z rodinných důvodů nezměnila lékaře, jsem v jeho péči dodnes. Všem doporučuji pana doktora.


D
Umístění: Praktik MUDr. Eva Skálová s.r.o. Jiný

Empatický profesionál. Nejlepší praktik, kterého jsem poznala.
Přešla jsem k němu, protože můj praktický lékař odešel do důchodu a s jeho náhradnicí jsem si moc nerozuměla. NELITOVALA jsem ani minutu


M
Ověřeny pacient
Umístění: Praktik MUDr. Eva Skálová s.r.o. Jiný

Již příchod do ordinace mile překvapí. Pan doktor s úsměvem na rtech jakoby říkal "jsem rád, že vás vidím." Ochotný, vstřícný, pečlivý, vše vysvětlí. Recept na lék, který pravidelně beru ochotně pošle na můj mobil. Jsem velmi spokojen a moc děkuji.


L
Ověřeny pacient
Umístění: Praktik MUDr. Eva Skálová s.r.o.

Pan doktor se zpočátku zdá být perfektním lékařem. Já osobně jsem narazila na problém ve chvíli, kdy jsem byla objednána na ORL operaci a po panu doktorovi jsem potřebovala předoperační vyšetření.

Z nemocnice mi dali žádost s výpisem konkrétních požadovaných vyšetření. Pan doktor k nim nějaké přidal, ale naopak odmítl udělat jiné z požadovaných (HIV, hepatitida). V nemocnici na mě sice nevěřícně koukali, ale dodělali tyto testy sami během pár hodin.
_

K panu doktorovi jsem v nedávné době došla po týdnu kdy mě trápilo svědění nosohltanu, následně bolest v krku, následovaná nechutenstvím, teplotami, bolestmi svalů, kloubů a nemoc se zkrátka nelepšila. CRP vyšetření nebo většího zájmu se mi nedostalo. Byly mi předepsány léky, údajně na chřipku a dutiny, po jejichž zakoupení (249 Kč) jsem zjistila, že se jedná o pouhá antihistaminika, která mohu hodit do koše.

Na dotaz, zda by mi pan doktor dal alespoň na pár dní neschopenku, že jinak nemám možnost se uvolnit z práce, odvětil, že to není potřeba.

Po návratu domů jsem dostala ohromnou zimnici se svalovými křečemi a horečkou. Následné dny jsem přetrpěla v práci. 15. den od nákazy stále nejsem v dobré kondici. Je možné, že jsem prodělala chřipku nebo mononukleózu, ale to už se nedozvím.
_

Sportovní lékař mě upozornil před časem na lehkou skoliózu, která mi občas působí bolesti zad a svalové disbalancie. Když jsem po panu doktorovi Maunovi žádala poukaz na pár rehabilitací, abych ji stáhla, tak mě ignoroval.
_

Pravidlo třikrát a dost uplatním, v nejbližší době přejdu k jinému praktickému lékaři.


Z
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Přešel jsem k panu doktorovi, z důvodu stěhování. Setkal jsem se s příjemným, vstřícným, přátelským a profesionálním přístupem. Rozhodně nemám v plánu již měnit jiného.


Ověřeny pacient
Umístění: Praktik MUDr. Eva Skálová s.r.o.

Zatím nejlepší doktor, kterého jsem poznal. Vše pečlivě vysvětlí, má lidský přístup a hlavně má vždy dobrou náladu.Doporučuju


S
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo

Návšteva u pána Mauna bola veľmi príjemná. Dôsledne zanalyzoval môj zdravotný stav, vypočul a určil ďalšie kroky. Ako človek ktorému záleží na poznaní príčin, som veľmi odcenil keď pán doktor mi vysvetlil čo spôsobuje problémy a ako tomu možno predchádzať.


Ověřeny pacient
Umístění: Praktik MUDr. Eva Skálová s.r.o. Nemoc

Pan doktor Maun je velmi kvalitny profesional s velice lidskym pristupem. Mel jsem doktora na Slovensku, Arube, v Anglii, Nizozemsku a muzu s jistotou rict, ze je z nich daleko nejlepsi. Peclive si vas vyslechne a s nadstandardnim pristupem pomuze.


J
Ověřeny pacient
Umístění: Praktik MUDr. Eva Skálová s.r.o. Bolest v krku

Opravdu lidsky doktor, vsechny jednim metrem. Vzdy v dobre nalade a nejednou mi pomohl :) naposledy jsem u nej byla s bolesti v krku a udelal mi vyter. Normalni doktor by Vam rovnou predepise antb. Pan Maun se o Vas bude opravdu zajimat.
Doporucuju!


Ověřeny pacient

Velmi empatický a příjemný pan doktor. Vzhledem k tomu, že je mimo jiné i internista, nebude vás s každou prkotinou posílat ke specialistovi, ale dokáže spoustu věcí vyřešit přímo ve své ordinaci. Vřele doporučuji!


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

O mně

Sídlíme v Poliklinice Revoluční v 5. patře (adresa: Revoluční 765/19, Praha 1 - Staré Město)
Více informací najdete na webových stránkách www.s...

Více

Specializace

  • všeobecný praktický lékař
  • vnitřní lékařství - interna