Revoluční 765/19, Praha 1, Praha
Praktik MUDr. Eva Skálová s.r.o.

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna

Oborová zdravotní pojišťovna + 3 Více

Sídlíme v Poliklinice Revoluční v 5. patře (adresa: Revoluční 765/19, Praha 1 - Staré Město) Více informací najdete na webových stránkách www.skalmed...

• všeobecný praktický lékař
  • vnitřní lékařství - interna

Umístění: Praktik MUDr. Eva Skálová s.r.o. Jiný

Empatický profesionál. Nejlepší praktik, kterého jsem poznala.
Přešla jsem k němu, protože můj praktický lékař odešel do důchodu a s jeho náhradnicí jsem si moc nerozuměla. NELITOVALA jsem ani minutu

Umístění: Praktik MUDr. Eva Skálová s.r.o. Jiný

Již příchod do ordinace mile překvapí. Pan doktor s úsměvem na rtech jakoby říkal "jsem rád, že vás vidím." Ochotný, vstřícný, pečlivý, vše vysvětlí. Recept na lék, který pravidelně beru ochotně pošle na můj mobil. Jsem velmi spokojen a moc děkuji.

Umístění: Praktik MUDr. Eva Skálová s.r.o.

Pan doktor se zpočátku zdá být perfektním lékařem. Já osobně jsem narazila na problém ve chvíli, kdy jsem byla objednána na ORL operaci a po panu doktorovi jsem potřebovala předoperační vyšetření.

Z nemocnice mi dali žádost s výpisem konkrétních požadovaných vyšetření. Pan doktor k nim nějaké přidal, ale naopak odmítl udělat jiné z požadovaných (HIV, hepatitida). V nemocnici na mě sice nevěřícně koukali, ale dodělali tyto testy sami během pár hodin.
_

K panu doktorovi jsem v nedávné době došla po týdnu kdy mě trápilo svědění nosohltanu, následně bolest v krku, následovaná nechutenstvím, teplotami, bolestmi svalů, kloubů a nemoc se zkrátka nelepšila. CRP vyšetření nebo většího zájmu se mi nedostalo. Byly mi předepsány léky, údajně na chřipku a dutiny, po jejichž zakoupení (249 Kč) jsem zjistila, že se jedná o pouhá antihistaminika, která mohu hodit do koše.

Na dotaz, zda by mi pan doktor dal alespoň na pár dní neschopenku, že jinak nemám možnost se uvolnit z práce, odvětil, že to není potřeba.

Po návratu domů jsem dostala ohromnou zimnici se svalovými křečemi a horečkou. Následné dny jsem přetrpěla v práci. 15. den od nákazy stále nejsem v dobré kondici. Je možné, že jsem prodělala chřipku nebo mononukleózu, ale to už se nedozvím.
_

Sportovní lékař mě upozornil před časem na lehkou skoliózu, která mi občas působí bolesti zad a svalové disbalancie. Když jsem po panu doktorovi Maunovi žádala poukaz na pár rehabilitací, abych ji stáhla, tak mě ignoroval.
_

Pravidlo třikrát a dost uplatním, v nejbližší době přejdu k jinému praktickému lékaři.

Umístění: jiné místo

Přešel jsem k panu doktorovi, z důvodu stěhování. Setkal jsem se s příjemným, vstřícným, přátelským a profesionálním přístupem. Rozhodně nemám v plánu již měnit jiného.

Umístění: Praktik MUDr. Eva Skálová s.r.o.

Zatím nejlepší doktor, kterého jsem poznal. Vše pečlivě vysvětlí, má lidský přístup a hlavně má vždy dobrou náladu.Doporučuju

Umístění: jiné místo

Návšteva u pána Mauna bola veľmi príjemná. Dôsledne zanalyzoval môj zdravotný stav, vypočul a určil ďalšie kroky. Ako človek ktorému záleží na poznaní príčin, som veľmi odcenil keď pán doktor mi vysvetlil čo spôsobuje problémy a ako tomu možno predchádzať.

Umístění: Praktik MUDr. Eva Skálová s.r.o. Nemoc

Pan doktor Maun je velmi kvalitny profesional s velice lidskym pristupem. Mel jsem doktora na Slovensku, Arube, v Anglii, Nizozemsku a muzu s jistotou rict, ze je z nich daleko nejlepsi. Peclive si vas vyslechne a s nadstandardnim pristupem pomuze.

Umístění: Praktik MUDr. Eva Skálová s.r.o. Bolest v krku

Opravdu lidsky doktor, vsechny jednim metrem. Vzdy v dobre nalade a nejednou mi pomohl :) naposledy jsem u nej byla s bolesti v krku a udelal mi vyter. Normalni doktor by Vam rovnou predepise antb. Pan Maun se o Vas bude opravdu zajimat.
Doporucuju!

Velmi empatický a příjemný pan doktor. Vzhledem k tomu, že je mimo jiné i internista, nebude vás s každou prkotinou posílat ke specialistovi, ale dokáže spoustu věcí vyřešit přímo ve své ordinaci. Vřele doporučuji!

Je to fajn, že mám tohohle pana doktora. Předtím jsem byla u staré paní doktorky, která mě nikam neposlala, nebo dělala problémy a nedělala ani odběry. Tady je to úplně jiný a výborný. Petra

• všeobecný praktický lékař
  • vnitřní lékařství - interna