Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

nábřeží Ludvíka Svobody 12, Praha
Ordinace PL pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Cestovní medicína

Očkování


Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

O mně

Přijímáme nové pacienty.
Ordinační hodiny:

Pondělí 8:00 - 13:00
Úterý 8:00 - 13:00
Středa 13:00 -18:00
Čt...

Více

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

nábřeží Ludvíka Svobody 12, Praha

Ordinace PL pro dospělénábřeží Ludvíka Svobody 12, Praha

Ordinace PL pro dospělé

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
H
Ověřeny pacient
Umístění: jiné místo Jiný

Ordinaci jsem navštívila pro déletrvající nespecifické bolesti břicha. Dr. Maňas zastupoval mého lékaře, který byl na dovolené.
Sestra se mě přišla třikrát vyptávat do čekárny, co "vůbec od pana doktora chci", a kritizovala mě, že jsem přišla v pátek. Při druhé návštěvě mi řekla, že výsledky z laboratoře nedorazily a odmítla se mnou mluvit o tom, co se bude dít dál. Zakřičela na mě "seďte!" a odešla.
Dr. Maňas se mnou strávil cca půl hodiny, z čehož velkou část zabrala přednáška o tom, jak pro mě coby zastupující lékař nemůže téměř nic udělat, protože poslanci jsou (vulgarismus) a ti, kdo "sedí v pojišťovnách", také. Dále mě čtyřikrát (sic) upozornil, že za mou případnou druhou návštěvu nedostane zaplaceno. Na můj dotaz, proč si myslí, že takové informace potřebuji vědět, neodpověděl. Několik dní nato jsem měla naplánovaný UTZ na gynekologii a Dr. Maňas mi doporučil, abych při vyšetření požádala personál, ať se mi "kouknou i na to břicho". Pokud jsem měla dotazy, většinou mě nenechal ani domluvit a dotaz nezodpověděl.
Nakonec mi vypsal žádanku na krev, což jako jediné dávalo smysl a mohl to udělat i bez odboček k poslancům a nedostatečnému ohodnocení jeho práce.

Po celou dobu jsem měla pocit, že jsem omylem zabloudila do nějakého seriálu ze 70. let, kde sestra a lékař vládnou železnou pěstí a pacient je občan druhé kategorie.


K
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace PL pro dospělé Akutní zdravotní problém

K panu doktorovi docházím již desítky let a neměnil bych, mohu jej pro jeho moudrost a schopnosti jen doporučit ostatním. Dá se říci, že mi vhodnou diagnostikou a přístupem mnohokrát pomohl a zachránil i život - a budu mu vždy vděčen.

E
Ověřeny pacient
Umístění: Ordinace PL pro dospělé Přetrvávající zdravotní problémy

Pana doktora nemůžu doporučit. Po vleklych problémech dýchacích cest, které se nezlepsily ani po několikaměsíčnín klidovém režimu, antibioticich a řadě dalších preparatu, kdy jsem se vůbec necítila lépe, ale naopak hůř, mi pan doktor neudělal ani jedny vytery, neposlal mě na žádná další vyšetření, rentgen by mě totiž zbytečně ozaril a proč se trápit chozením na odběry krve. Zřejmě měl za to, že cas strávený v čekárně je velice prospěšný, protože namísto konkrétního postupu jsem měla vždy pár dní počkat.. A čekat znovu v ordinaci. Nemohli trochu času mého i ostatních ušetřit? Vykládání doktora o lidech, kterým je tak špatně, že ani nemohou chodit, ve mě jen vzbudilo pocit chybochondra. Až jiní lékaři mě vyslechli a pomohli mi.

MUDr. Otakar Maňas

Rozhodně tento text není pravdivý a bylo by potřeba zveřejnit adresáta

V
Ověřeny pacient

Za pana doktora je tam věčně zástup, osobně jsem ho potkala jednou. Zástup napíše medikamenty na to co vám zrovna je, další věci se řeší příští návštěvu za další peníze. Vždy jsem měla pocit jako ať jsem ráda za to co mi dali a rychle pryč.

MUDr. Otakar Maňas

ano v řadě případů byl lekař ,tak jako v každém jiném podniku na jednáních v parlamentu,pojištovnách,přednáškách a mnoha dalších činnostech.Protože text je anonymní nelze prokázat dle zdrav.dokumentace jak to je pravda.Příště je nutno uvadět skutečné jmeno a vše je možno prokázat dokumentací a sestrou.Rozhodně nedavame PN na mytí oken doma či po různých party.

P
Ověřeny pacient

Doktor moc mluví a málo dělá...dlouho musíme čekat v čekárně!
Lenka P.

I
Ověřeny pacient

Vždy ochotný, dobře určí diagnózu a předepíše vhodné léky.

Jsem ráda, že jsem se dostala k MUDr. Maňasovi a rozhodně bych se nechtěla vrátit
zpět k doktHKorce, která léčí paralenem, co si mohu sama koupit. Pan doktor opravdu léčí, dobře diagnostikuje a zdravotní stav pacienta sleduje a řeší. Moc si ho vážím a jsem šťastná, že k němu mohu dojíždět ač to mám 40 km. A že občas dostanu k léčbě i politickou přednášku mi neodradí.

Výborný doktor, vždy mi dokázal dobře poradit a našel brzy co je problém a nemoc vyléčil. Ať si popovídá, aspoň má lidský přístup! Člověk se u něj cítí opravdu jako čloěk a ne jako nějaké číslo ve výkaze, jako se mi to stává u jiných doktorů, kteří pomalu ani neumí pacienta pozdravit.

velmi rychle diagnostikoval mé problémy, nabídl varianty řešení a to co jsme řešil několik let vyřešil za měsíc

J

Nesmíte s ním začít hovořit o zdravotnictví jako celku. To pak je na dlouho... až je mi líto těch čekajících (kterým není opravdu dobře) v čekárně.
Ale jinak mi vždy pomohl. Nevidím důvod, proč ho měnit.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

O mně

Přijímáme nové pacienty.
Ordinační hodiny:

Pondělí 8:00 - 13:00
Úterý 8:00 - 13:00
Středa 13:00 -18:00
Čt...

Více