Přijímám: dospělí
Hotovost, Kreditní karta

Vážení pacienti, vzhledem k plné kapacitě momentálně přijímáme nové pacienty pouze na stomatochirurgické zákroky (např. extrakce zubu, resekce kořenov...

• Bolesti zubů

• chirurgie

Fotografie

Znalost jazyků

Čeština, Angličtina, Ukrajinština, Ruština

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

od 2 000 kč

od 1 650 kč

od 1 250 kč

od 80 kč

Umístění: Premium Dental Care extrakce zubu

Rychle, profesionalni, bez bolesti a s durazem vse potrebne vysvetlit. Prijemny peronal i prostredi.

Umístění: Premium Dental Care implantace zubu

Pán doktor je velice ochotný a pečlivý. Vše podrobně vysvětlil a zákrok proběhl v pořádku. Pána doktora můžu všem opravdu doporučit.

Umístění: Premium Dental Care konzultace

Skvělé!! Jsem klientkou této kliniky už několik let, jsou zde nejpečlivější zubaři, jaké jsem kdy potkala. Všechny problémy se daří odhalit včas, případné zákroky dopadly vždy výborně. Velká vstřícnost v akutních případech a to nehledě na nabitý rozvrh. Poslední zkušenost mi vyrazila dech: potřebovala jsem detailní kontrolu před plánovanou transplantací, včetně několika rentgenových snímků. Po téměř hodinové práci si pan doktor odmítl vzít honorář. Cítím velkou vděčnost.

Umístění: Premium Dental Care extrakce zubu

Pan doktor je vynikající stomatolog a zubní chirurg. Extrakce horních osmiček u něj proběhla v naprosté pohodě, bez komplikací a bolesti. Vše perfektně vysvětlil a zkontroloval. Z osobní zkušeností vím, že u tohoto zákroku hrozí komplikace, vše se musí pohlídat a dobrá volba stomatologa je důležitá. Pana doktora velice doporučuji pro jeho pečlivost, lidský přístup a zubařský um.

Umístění: Premium Dental Care chirurgická extrakce zubu

Profesionální, pečlivý, empatický stomatolog. Z extrakce zubu moudrosti jsem měla velké obavy, ale všechno (včetně hojení) proběhlo bezbolestně a rychle. Pana doktora můžu opravdu doporučit!

Umístění: Premium Dental Care chirurgická extrakce zubu

Chtěla bych poděkovat panovi MDDr. Oleksii Siedakovu, který velice pečlivě provedl chirurgickou extrakci retinovaného zubu moudrosti. Operace trvala cca 40 minut a bylo to úplně bez bolesti. Pan doktor měl lidský a pozitivní přistup a občas se ptal na mou kondici. Po extrakci zubu jsem kontaktovala telefonicky ohledně dílčích otázek a on vždy rado odpověděl. Nakonec, měla jsem ještě kontrolní vyšetření zubu zadarmo. Mám jenom nejlepší vzpomínky z dané ne nejpříjemější procedury, a to díky MDDr. Oleksii Siedakovu.

Umístění: Premium Dental Care zubní vyšetření

U pana doktora Siedakova jsem absolvovala asi před rokem vstupní konzultaci ohledně parodontozy. Vše mi bylo vysvětleno, mohu konstatovat, že to bylo nadstandardní vyšetření. Další ošetření prováděla paní doktorka Siedakova.
Nyní v době nepřítomnosti p. doktorky jsem byla na kontrolním vyšetření u pana doktora Siedakova a opět naprostá spokojenost. Všem doporučuji, můžete mluvit o štěstí, když se zde objednáte. Vstřícný přístup, bezbolestnost je tady samozřejmostí. Neumannová

Umístění: Premium Dental Care Jiný

U pana doktora Siedakova jsem podstoupila 2x operaci, při které mi byl odebrán štěp z patra a byly vytvořeny nové a silné dásně, díky nímž mám opět hezký úsměv bez ošklivě vyčnívajících odhalených krčků. Operace byla provedena profesionálně a velmi pečlivě. Pan doktor je příjemný a má empatické cítění. Určitě ho mohu všem jen doporučit. Celému týmu moc děkuji a přeji hodně zdraví!

Umístění: Premium Dental Care chirurgická extrakce zubu

Pan doktor je velmi sikovny a take mily a sympaticky, ma velice profesionalni pristup, slozitou extrakci zvladl rychle a bez problemu. Velice pozitivni zkusenost, vrele doporucuji!

Umístění: Premium Dental Care

Pan doktor Siedakov je velmi profesionální a příjemný zubní lékař. Oceňuji také skvělou komunikaci mezi lékařem a pacientem. Panu doktorovi jsem velmi vděčná a určitě ho doporučuji. :)

26 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den, potřeboval bych extrakci dvou rozbitých stoliček (kořeny se zbytkem zubu), doporučí mi někdo schopného stomatochirurga z Ústeckého kraje ci Prahy a rychlou dobou objednání. Děkuji.

Dobrý den, mohli bychom Vám nabídnout termín extrakce zubů, pro bližší informace, prosím zavolejte na číslo, uvedené v profilu. Děkuji a přeji hezký den. Dr. Siedakov

Dr. Oleksii Siedakov

Dobrý den, chtěl bych si nechat vytrhnout zub moudrosti a kořen rozbité stoličky, mohu vědět kolik by extrakce obou zubů cca stála? Případně doporučit stomatochirurga či kliniku v Praze?

Dobrý den, extrakce zubu u nás na klinice stojí od 1200 Kč. Přeji hezký den. S pozdravem Dr. O. Siedakov

Dr. Oleksii Siedakov

• Národní lékařská univerzita (Kyjiv, Ukrajina, 2010) - promoce s vyznamenáním

• zubní lékař - stomatolog
  • chirurgie

Stáže

• Praktický kurz augmentace kosti, vč. 3D augmentace (komplexní případy) (Itálie, 2022)
  • Praktické stáže na stomatochirurgické ambulanci VFN a Klinice ústní čelistní a obličejové chirurgie VFN v Praze
  • Praktický kurz uzavření gingiválních recesů (klinika Prof. G. Zucchelli, Bologna, Itálie, 2017)
Zobrazit více

Fotografie