Praktický lékař pro dospělé

• všeobecný praktický lékař
  • vnitřní lékařství - interna

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka, Pacholíkove
Chodím už několik let. A jsem sni moc spokojená. Je milá ochotná vždy mi pomůže.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Jsem zdráv, takže paní doktorku nepotřebuji. Když jsem si však šel k ní pro potvrzení, čekal jsem dobrých 45 min. a to předemnou nikdo nebyl. Přišla skoro o hodinu pozdě, pak bylo slyšet cinkání lžičky o hrnek a cítit vůně kávy. Poté se dost dlouho vybavovala se sestřičkou a pak až nějaký pacienti.
Pokud je v čekárně lidí více, je lepší za ní ani nechodit, nebo si s sebou vzít alespoň něco na čtení.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé

Paní doktorka je sice velice milá dáma ( sestřička už méně ), ale uvádět začátek ordinační doby v 7:30 a pravidelně přijít do ordinace o hodinu později a bez omluvy, mi příjde jako nerespekt k pacientům (stalo se pokaždé, když jsem tam byla). Pracující člověk, ktery tam jde brzo ráno, aby to stihl včas do práce nemá šanci ( a bylo nás nespokojených v čekárně víc ). Měním lékaře, protože chci někoho na koho se mohu spolehnout a nebudu mít u ní/něj pocit, že jsem jen nedůležitá součást její/jeho práce.

Moc milá a příjemná pani doktorka.

Hodnotit paní MUDr Pacholíkovou je radost. Před 11 lety jsem potřebovala po úmrtí mého tehdejšího ošetřujícího lékaře MUDr Kršiaka /který byl též super/ zaregistrovat u praktického lékaře, a musím říct, že mě vzala ráda do evidence. Už první návštěva mě přesědčila o dobré volbě. Sestřička je také milá a ráda poradí i pomůže. Obě jsou dámy na svém místě. Nikdy se mi nestalo, že by mě nevyslechly. Co se týká antibiotik nedává je zbytečně, jeli potřeba odkáže na špičkové specialisty. V podstatě je to moje nejoblíbenější paní doktorka se super sestrou, které jsem kdy v mém životě potkala. Je pravda, že přes 6 let bydlím na konci Prahy, ale ráda vážím tak dalekou cestu za tak příjemnou lékařkou a její sestrou.

Paní doktorka je milá, příjemná a odpovědná. Je to profesionálka, která se umí řídit také srdcem. Má velké zkušenosti a bezvadný přehled o nových lécích a způsobech léčby. Na její doporučení jsem byla léčena několika výbornými specialisty. Problémem je její zdravotní sestra, která si na doktorku hraje a také se podle toho chová, ikdyž velmi necitlivě až arogantně. Škoda. Ale paní doktorka je výborná.

Paní doktorka je sice sympatická a moc milá, ale co se týče výběru léčiv, nevím nevím. Na vše nasazuje antibiotika a za tu dobu, co u ní jsem, mi je nasadila asi třikrát a pokaždé s výsledkem neuspokojivým, nezabraly. Tak nevím, jak je to se schopností diagnostikovat. Naopak - jednou jsem byla nemocná, když měla dovolenou a zastupoval ji MUDr. Srb, který ordinuje kousek v Čiklově ulici. Toho bych naopak doporučila. Bezchybná diagnóza a nasazení antibiotik. Účinky po 2 dnech užívání.

Je to nejlepší lékařka, kterou jsem kdy potkal, vždy si ví rady a její léčba je vždy velmi účinná, rychlá, žádné pokusy co zabere, neboť je profík a ví co a čím léčit.

Paní doktorka je velice milá a profesionálka, nejednou mi pomohla.

Velmi dobře léčí moji dceru,po letech byla jediná která ji vyléčila.I já jsem byl velmi přesně diagnistikován a to ve dvou púřípadech.Nejedná se o náhodu je skvělá.