Olšanská 2666/7 Dveře 434, Praha 3 , Praha

• Endodoncie
  • Zachovná stomatologie
  • Zuby moudrosti

• zubní lékař - stomatolog

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

od 6 000 kč

od 600 kč

od 500 kč

od 1 kč

od 1 000 kč

od 1 kč

Umístění: Tři-STOM s.r.o.

K paní doktorce chodím od doby co začala působit v ordinaci a svěřuji se jí s naprostou důvěrou. Nikam jinam chodit nechci. Je pečlivá, velice příjemná a ordinaci má moderně a dobře vybavenou.

Umístění: Tři-STOM s.r.o.

Doktorka mi ošetřuje zuby od srpna. Já bych chtěla poděkovat za trpělivost, osobní přístup a za pěkné, pečlivé modelování zubů. Zubní ordinace je vybavena moderními přístroji a zubařka používá současné materiály i pomocné látky. Myslím, že taková to péče o zuby je dnešní době vzácná.

Pani Doktorka, je hodne prijemna a velmy dobra. Vyborny pristup, rychla a bezbolestna prace. Doporučuji.

Dávam 5z5.:) Pani doktorka ma veľmi profesionálny a ľudský prístup. Odporúčam. Chcem pochváliť aj prístup veľmi milej sestričky, skrátka tvoria jeden tím šikovných rúk. Ďakujem

Moc Vám děkujeme za kladné hodnocení. Tři-STOM tým.

Děkuji paní doktorce za výborně provedené ošetření mého malého synka ( 7let ). Paní doktorka je velmi milá, ošetření bylo nebolestivé. Syn se díky ní už zubaře nebojí. Profesionální a současně i velmi citlivý přístup jsem vnímala více než pozitivně. Příjemné prostředí, příjemná sestřička, milá a šikovná paní doktorka. Co víc si přát. Všem vřele doporučuji.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vyborny pristup, rychla a bezbolestna prace. Prijemny personal. Rad se sem budu vracet. Dekuju celemu tymu...;)

Moc Vám děkujeme za kladné hodnocení. Tři-STOM tým.

Děkuji celému týmu zubní ordinace Tři-STOM, paní doktorka je velmi příjemná a šikovná. Sestřička milá a profesionální. Velmi doporučuji a děkuji.

O

Dobrý den, chtěl bych všem doporučit paní doktorku a její sestřičku. Jsou moc příjemný a co je důležité, že jsou moc šikovný.
Těším se na další návštěvu. Ještě jednou moc děkuji...

Návštěva z ZnamyLekar.cz

I like, this dentist is very professional, for me is plus that she knows more languages. I can only recommend.

Dr. Natalia Manachyna

...thank you very much....

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den
Chtěla bych se zeptat jaké máte ceny za implantáty a kolik se doplácí za amalgánové nebo bílé plomby.
Děkuji

Dobrý den
Implantáty my neděláme,ale můžeme Vám dát kontakt na implantologa...
Amalg.výplň se připlácí 350kč...jelikož používáme kapslový, u bílé plomby je to individuální, ale cena se pohybuje od 500-1500kč.
S pozdravem Dr. Manachyna

Dr. Natalia Manachyna

Dobry den, mohla bych se prosim zeptat na cenovou relaci u amalgamove a bile plomby? Nabirate i detske pacienty? Dekuji.

Dobrý den, nabíráme dětské pacienty pri registraci alespon jednoho z rodičů. Cena amalg. plomby 350,- Kč, bílá od 500,- do 1000,- dle rozsahu. Více info přímo v ordinaci. Děkujeme

Specializace - zubní lékař - stomatolog,

pracuji v soukromé zubní ordinaci Tři-STOM spol. s r.o. (4.p)dveře 434