Dr.

Natalia Manachyna

Zubař

Kontaktní informace

• Umístění: Tři-STOM s.r.o.

Doktorka mi ošetřuje zuby od srpna. Já bych chtěla poděkovat za trpělivost, osobní přístup a za pěkné, pečlivé modelování zubů. Zubní ordinace je vybavena moderními přístroji a zubařka používá současné materiály i pomocné látky. Myslím, že taková to péče o zuby je dnešní době vzácná.

• Zkušenosti a dovednosti

• Specializace - zubní lékař - stomatolog,

pracuji v soukromé zubní ordinaci Tři-STOM spol. s r.o. (4.p)dveře 434
      Olšanská Praha 3 - Žižkov

Kvalifikace / vzdělání:
      Národní lékařská univerzita M.I. Pyrohova (Ukrajina, Vinnyca), Stomatologie 2006 - 2011.
      Úspěšné absolvování závěrečné kvalifikační zkoušky v České republice (listopad 2015)
      Doplňkové vzdělání / kurzy
      Osvědčeni o účasti v mezinárodní lékařské vědecké konference mladých vědců (Ukrajina, Vinnyca květen 2013)
      Chráněná vědecká práce s názvem "metoda pro stanovení síly potřebné pro ortodontické plánování a léčbu dentoalveolární anomálií (Ukrajina, Vinnyca, květen 2013)
      Lokální anestetika a alergie (Ukrajina, Vinnyca, září 2013)
      Od endodoncie do postendodontického ošetření (Černivci, Ukrajina, leden 2014) Maxim Belograd
      Reendodoncie (Kiev, Ukrajina, únor 2014) Maxim Belograd
      Fixní protetika (Kiev, Ukrajina, duben 2014) Vitalij Naumov

• zubní lékař - stomatolog

Nemoci

• Endodoncie
    • Zachovná stomatologie
    • Zuby moudrosti
    • Protetika: mustky, korunky, keramické fazety
    • Dentální hygiena

Services

Tři-STOM s.r.o.

Olšanská 2666/7 Dveře 434, Praha 3, 130 00 Praha, hl. město Praha

Keramické korunky od 6 000 kč
    Profesionální čištění zubů (včerně airflow) od 1 000 kč
    Běžný termín

ceny za plomby

Dobry den, mohla bych se prosim zeptat na cenovou relaci u amalgamove a bile plomby? Nabirate i detske pacienty? Dekuji.
    Natalia Manachyna Zubař Praha
    Dobrý den, nabíráme dětské pacienty pri registraci alespon jednoho z rodičů. Cena amalg. plomby 350,- Kč, bílá od 500,- do 1000,- dle rozsahu. Více info přímo v ordinaci. Děkujeme

Hodnocení pacientů

Přidejte vlastní názor

• Umístění: Tři-STOM s.r.o.

• Pani Doktorka, je hodne prijemna a velmy dobra. Vyborny pristup, rychla a bezbolestna prace. Doporučuji.

• Dávam 5z5.:) Pani doktorka ma veľmi profesionálny a ľudský prístup. Odporúčam. Chcem pochváliť aj prístup veľmi milej sestričky, skrátka tvoria jeden tím šikovných rúk. Ďakujem

Moc Vám děkujeme za kladné hodnocení. Tři-STOM tým.

• Děkuji paní doktorce za výborně provedené ošetření mého malého synka ( 7let ). Paní doktorka je velmi milá, ošetření bylo nebolestivé. Syn se díky ní už zubaře nebojí. Profesionální a současně i velmi citlivý přístup jsem vnímala více než pozitivně. Příjemné prostředí, příjemná sestřička, milá a šikovná paní doktorka. Co víc si přát. Všem vřele doporučuji.

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

Vyborny pristup, rychla a bezbolestna prace. Prijemny personal. Rad se sem budu vracet. Dekuju celemu tymu...;)

Moc Vám děkujeme za kladné hodnocení. Tři-STOM tým.

• Děkuji celému týmu zubní ordinace Tři-STOM, paní doktorka je velmi příjemná a šikovná. Sestřička milá a profesionální. Velmi doporučuji a děkuji.

Moc Vám děkujeme za kladné hodnocení. Tři-STOM tým.

• Dobrý den, chtěl bych všem doporučit paní doktorku a její sestřičku. Jsou moc příjemný a co je důležité, že jsou moc šikovný.
      Těším se na další návštěvu. Ještě jednou moc děkuji...

• Návštěva z ZnamyLekar.cz

I like, this dentist is very professional, for me is plus that she knows more languages. I can only recommend.

Dr. Natalia Manachyna2016-11-24

...thank you very much....