Umístění: Poliklinika Modřany Jiný

Pani doktorka je velmi mila, vyslechne nas, nespecha, vysvetli . Chodime ja i manzel.k ni jiz dlouhou dobu. Sestricka tez velmi ochotne pri telefonim hovoru bud sama vyridi, nebo na nase prani preda telefoni hovor. Takovych lidi by si meli vsichni vazit.

Umístění: Poliklinika Modřany Jiný

Při každé návštěvě všech členů rodiny naprostá spokojenost. Poradí a doporučí v případě nutnosti i přes telefon.

U paní doktorky jsem byl téměř deset let a odcházím od ní nerad jen kvůli stěhování mimo Prahu. Pri zdravotních problémech mi vždy ochotně pomohla, při stanovení diagnózy se hodně doptávala. Jinými slovy, vždy mi přišlo, že se hodně sněží a k práci přistupuje profesionálně. Takže rozhodně doporučuju.

Doktorka i sestřička jsou obě výborné. Vždy ochotně poradí a doporučí možnosti léčby. Nechápu negativní komentáře, já nemám po x letech návštěv ani jednu negativní zkušenost. Možná bude chyba i někde jinde než jen na straně doktora...

Paní doktorka je velmi schopná s lidským přístupem, vždy dokáže pomoci, poradit. Věřím, že ke každému přistupuje indivuduálně. Pro mne naprostá jednička i se sestřičkou. Docházím již více, jak deset let.

Paní doktorka je velmi ochotná. Udělala mi bleskurychle předoperační vyšetření, když se v nemocnici uvolnil termín. A dnes mi podrobně vysvětlila dokonce i nakreslila problémy trávícího traktu po té, co jsem ji přinesl lékařskou zprávu z gastroenkologie, které jsem vůbec nerozuměl. Za mě naprostá jednička!!!

Je mi líto, že jsem si nepřečetla hodnocení paní doktorky Reifové než jsem se k ní nahlásila. Vše bylo v pořádku dokud jsem neměla žádný problém a tudíž ji neobtěžovala. Souhlasím s názory, že paní doktorka je absolutně bez zájmu k pacientovi, pacient má pocit, že si nemoc vymýšlí a tím jí obtěžuje. Nic nevysvětlí, v podstatě nekomunikuje vůbec, pacient vede monolog a musí si diagnózu stanovit sám a vynutit si na ni poukaz na vyšetření. Jsem bohužel nespokojená a hledám, již poučena, lepšího doktora.

Paní doktorka je jak leklá ryba, bez valného zájmu o pacienta, působí nerozhodně a nějraději má, když si pacient řekne, jak ho má léčit a ona prostě jen vyhoví.

Paní doktorka je naprostá jednička. Chodíme k ní s manželem již dlouhá léta a jsme nadmíru spokojeni, mnohokrát nám velmi pomohla a za to jí také děkujeme.

Vřele doporučuji. jsem pacientem již 12 let a jsem maximálně spokojen.