Adresa

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily praktických lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4

Obecné skóre
31 názorů

B
Ověřeny pacient

U paní doktorky jsem byl téměř deset let a odcházím od ní nerad jen kvůli stěhování mimo Prahu. Pri zdravotních problémech mi vždy ochotně pomohla, při stanovení diagnózy se hodně doptávala. Jinými slovy, vždy mi přišlo, že se hodně sněží a k práci přistupuje profesionálně. Takže rozhodně doporučuju.


M
Ověřeny pacient

Doktorka i sestřička jsou obě výborné. Vždy ochotně poradí a doporučí možnosti léčby. Nechápu negativní komentáře, já nemám po x letech návštěv ani jednu negativní zkušenost. Možná bude chyba i někde jinde než jen na straně doktora...


D
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi schopná s lidským přístupem, vždy dokáže pomoci, poradit. Věřím, že ke každému přistupuje indivuduálně. Pro mne naprostá jednička i se sestřičkou. Docházím již více, jak deset let.


J
Ověřeny pacient

Paní doktorka je velmi ochotná. Udělala mi bleskurychle předoperační vyšetření, když se v nemocnici uvolnil termín. A dnes mi podrobně vysvětlila dokonce i nakreslila problémy trávícího traktu po té, co jsem ji přinesl lékařskou zprávu z gastroenkologie, které jsem vůbec nerozuměl. Za mě naprostá jednička!!!


V
Ověřeny pacient

Je mi líto, že jsem si nepřečetla hodnocení paní doktorky Reifové než jsem se k ní nahlásila. Vše bylo v pořádku dokud jsem neměla žádný problém a tudíž ji neobtěžovala. Souhlasím s názory, že paní doktorka je absolutně bez zájmu k pacientovi, pacient má pocit, že si nemoc vymýšlí a tím jí obtěžuje. Nic nevysvětlí, v podstatě nekomunikuje vůbec, pacient vede monolog a musí si diagnózu stanovit sám a vynutit si na ni poukaz na vyšetření. Jsem bohužel nespokojená a hledám, již poučena, lepšího doktora.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorka je jak leklá ryba, bez valného zájmu o pacienta, působí nerozhodně a nějraději má, když si pacient řekne, jak ho má léčit a ona prostě jen vyhoví.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Paní doktorka je naprostá jednička. Chodíme k ní s manželem již dlouhá léta a jsme nadmíru spokojeni, mnohokrát nám velmi pomohla a za to jí také děkujeme.


Vřele doporučuji. jsem pacientem již 12 let a jsem maximálně spokojen.


Milá a obětavá pí.doktorka


je nejlepší


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti