Od 390 Kč

Esthesia - klinika rodinného zdraví a krásy

Prosíme Vás, zavolejte si pro svůj termín přímo do ordinace, mnohdy se může jednat o ošetření, jenž vyžaduje jinou časovou náročnost. Děkujeme, klinik...

Léčené nemoci

• Zubní kaz
  • Zánět dásní
  • Paradentóza

• zubní lékař - stomatolog

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Neumej napsat ze tam nejsou nebo maj dovolenou clovek se tam k nim tahne pres pul prahy aby zjistil ze tam nejsou a to jsem byl objednany.

Návštěva z ZnamyLekar.cz

Kvalitná péče, starostlivý výklad, moderní klinika. Paní doktorka i sestřička jsou velice milé a důsledné.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den. Chci se zeptat... mám neprořezanou osmičku vlevo dole. Je mi 44 let a už delší dobu zde cítím tlak, že se něco v dutině ústní děje. Občas to bolí, ale dá se to vydržet bez léků. Bolest třeba po třech dnech odezní a je to v klidu na několik týdnů. Pak se to opakuje. Vzhledem k tomu, že jsem byl již vyřezávat z kosti osmičku vpravo dole v lokální anestezii před 15ti lety a na to nikdy nezapomenu, chtěl bych se zeptat, zda je možnost tento zákrok provést v celkové anestezii. Nechci tu první vzpomínku znovu přiživovat a mám opravdu strašný strach.

Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Velice rádi Vám pomůžeme. Bohužel celkovou anestezii neprovádíme. Můžeme nabídnout naše služby pouze v lokální anestezii.
Krásný den přeje, klinika Esthesia s.r.o.

MDDr. Monika Horká