Praktický lékař pro dospělé
Klánovická 487, Praha 14, Praha

Klánovická 487/2a, Praha

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka je vždy moc ochotná a skvěle poradí. Doporučuji.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Skvělá paní doktorka, vždy mi dobře poradí. Jednoduché objednání receptu přes telefon.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Paní doktorka vždycky pomohla jak mě tak manželce, vždycky ochotná a milá jak ona, tak i sestřička.

Umístění: Praktický lékař pro dospělé Jiný

Skvělá lékařka, výborná diagnostička, vždy jsem byla velmi spokojená
s jejím odborným, zodpovědným a lidským přístupem. Ordinace moderní a příjemná, sestra ochotná. Paní doktorku mohu jen doporučit!

Umístění: Ordinace Jiný

Výborná zkušenost paní lékařka i sestra velmi milé a ochotné pomohli
moc s naší maminkou jak odborně tak lidsky

Umístění: Ordinace Jiný

Bála jsem se kvůli recenzím, ale paní doktorka i sestřička byly moc milé a příjemné, všechno proběhlo perfektně.

Vynikající praktický lékařka, nemůžu si na ní stěžovat jedním slovem. Vždy přesně určila lečbu a ta mi i vždy pomohla.

jako laik nemůžu posoudit odbornost paní doktorky, ale lidský přístup - též velmi důležitý u doktora, hodnotím negativně. paní doktorka je často bohužel velmi nepříjemná až arogantní.

Skvělá a nejméně stejně dobří jsou starší lékaři, kteří s ní spolupracují. Stejně vynikající byla i starší zdravotní sestra, která s ní spolupracovala. Bohužel už asi vzhledem k věku skončila.

Výborná paní doktorka, vždy byla mila a ochotná bez problému a odborně zhodnotila můj stav perfektně,těžko sednes lékařům žije s předpisy a zákazy zdrav.pojišťoven,ale paní doktorka to vždy vyřeší zdravko