Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická Jiný

Paní doktorka je nepříjemná, arogantní, prakticky jí tím, že vám není dobře, obtěžujete. Nevím, proč takový člověk dělá lékaře, přínos žádný.

Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická Jiný

To, ze MUDr Frckova dela praktickeho lekare je pro me nepochopitelne, nemela by vubec pracovat s lidmi, neumi se vcitit do pacienta a komunikace je prakticky nulova. To, ze pacienti od ni odchazi ve velkem je zname a vubec se tomu nedivim. Memu umirajicimu tatinkovi rekla, ze mu nepredepise ani hul, ze on se zlepsi. Stav se stale zhorsoval a posleze umrel V dnesni dobe je neuveritelne, ze firma Medicon si nekoho takoveho drzi.

Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická Jiný

V zivote jsem se nesetkala s tak neprijemnou, arogantni a neschopnou lekarkou. Chova se k vam povysenecky a nadrazene. Neni schopna vam predepsat antibiotika ackoliv mate čepy v krku a vysoke CRP, v horeckach vas posle na ORL. Byla jsem u ni nekolikat v opravdu akutnim pripade a pokazde me odbyla. Horsi doktorku neznam!

Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická Jiný

Paní doktorka je velmi nesympatický a arogantní člověk. Dává najevo, že jí pacient obtěžuje. S paní doktorkou jsem měla tu čest několikrát a vždy jsem se setkala pouze s neochotným chováním.

Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická Jiný

Nerozumím názorům ostatních pacientů. Dnes jsem byla na vstupní prohlídce, paní doktorka byla milá, věcná, vstřícná. Jsem ráda, že jsem se k ní i přes negativní názory přihlásila. Měla jsem pocit, že se nemůže jednat o totožnou osobu.

Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická Jiný

Nejzbytecnejsi a nejmin prijemny lekar, ktereho jsem zazil. Pokuste se vyhnout obloukem. Pomoci se vam nedostane.

Tuto dámu jsem nestihla poznat osobně, vyšetřuje po telefonu. Byla jsem k ní převedena mou bývalou praktickou lékařkou.
V červenci 2021 mi bohužel nebylo dobře. 3 dny vysoké horečky (39-40),silná bolest hlavy, přidalo se za 2 dny tuhnutí šíje. Třetí den se mi udělalo lépe, šla jsem do práce, kde mi vrchní sestra udělala na žádost antigenní test z nosohltanu. (předtím jsem si dělala doma 2 testy ze slin). Test negativní. Opět se mi přitížilo, když jsem popsala vrchní sestře v práci své příznaky, řekla, ať ihned volám dr, že by to mohla být meningitida. Doktor v práci ten den nebyl přítomen. Volám tedy paní Frčkové. Nejdříve jsem své potíže musela vysvětlovat sestře, a pak znovu Frčkové. Ta mě ihned odkázala a objednala na PCR test na covid, že bez toho, ať k ní nelezu. Na mou otázku, zda mě odmítá ošetřit, řekla, že ano. Že bez testu ať tam nechodím a antigenní neuznává. Musela jsem si tedy vzít dovolenou, jít na testy a čekat na výsledky. Nicméně již na testech, když mě viděli zdravotníci a když jsem jim sdělila své potíže, okamžitě volali RZS. Meningokok potvrzen. PCR test samozřejmě negativní. Okamžitě jsem změnila lékaře. Frčková se oháněla nějakým nařízením z MZ, nicméně jsem se od jiných lékařů dozvěděla, že žádné nařízení neexistuje. Paní frckova mě odmítla ošetřit v akutním stavu bez PČR testu, na moji otázku, zda mě odmítá ošetřit, řekla, že ano. a bylo jí jedno, že výsledky testu mohou být až za 48 hodin, tudíž bych byla v horečkách a s bolestí hlavy 5 dní. Na dámu podám stížnost. V telefonu působila Frčková arogantně, povýšenecky, což se mi k jejímu postavení a titulu jeví velmi neprofesionálně.
Nikdo se pak nemůže divit, že lidi hledají nejdříve své příznaky na internetu, a pak až když nemohou vydržet, volají dr.
Kdyby mi bylo špatně na vrcholu počtu pozitivně testovaných na covid, tak ani neceknu. Ale v červenci nebylo ani 100 pozitivně testovaných na celou čr. Velké pochybení Frčkové!
Pokud je Vám zle, této osobě nevolejte. Zbytečná ztráta času a nervů.

Umístění: MEDICON a.s. Poliklinika Budějovická

Nejhorší a velmi nepříjemná, neochotná a arogantní lékařka. Chová se ke všem, jakoby ji obtěžovali. Kašel léčí výhradně lékem Erdomed, ať už zabírá nebo ne. Přišla jsem k ní s problémem zažívání a nadýmání. Neustále se zdráhá napsat doporučení k jakémukoliv specialistovi a dává najevo vaše simulantství.
I 1 hvězdička je moc!!!

Lékařka není ani moc příjemná a ani moc pečlivá. Preventivní prohlídky dost odbývá. Když jsem po ní chtěla vyšetření, co mi doporučil jiný doktor, dávala najevo svou nelibost dost silně jako, kdybych po ní chtěla bůh ví co. Přemýšlím, že přejdu k jinému lékaři.

Lékařka si nezaslouží ani jednu hvězdičku. Je to nepochybně nejhorší lékař, jakého jsem za svůj život potkala. Je nekompetentní, nepříjemná a dovoluji si tvrdit, že i odborně nezpůsobilá. Jen pro příklad, mojí maminku v terminálním stádiu onkologického onemocnění ve velkých bolestech, poslala na druhou stranu polikliniky, pro medikaci, kterou běžně předepisuje praktický lékař. Doslova řekla, že si netroufá předepsat Torecan polymorbidnímu pacientovi a že se máme obrátit na specialistu. Já jsem toho času byla v 9.měsíci těhotenství a po verbální výměně názorů na mě lékařka chtěla volat ochranku. Nejspíš se obávala, že jí pokope moje nenarozená dcera. Nepříjemných situací, které prokázaly neschopnost lékařky bylo ještě několik. Svou dokumentaci jsem potom svěřila svému nynějšímu lékaři, v jehož péči se těší pevnému zdraví zbytek mojí rodiny.