Lékařka není ani moc příjemná a ani moc pečlivá. Preventivní prohlídky dost odbývá. Když jsem po ní chtěla vyšetření, co mi doporučil jiný doktor, dávala najevo svou nelibost dost silně jako, kdybych po ní chtěla bůh ví co. Přemýšlím, že přejdu k jinému lékaři.

Lékařka si nezaslouží ani jednu hvězdičku. Je to nepochybně nejhorší lékař, jakého jsem za svůj život potkala. Je nekompetentní, nepříjemná a dovoluji si tvrdit, že i odborně nezpůsobilá. Jen pro příklad, mojí maminku v terminálním stádiu onkologického onemocnění ve velkých bolestech, poslala na druhou stranu polikliniky, pro medikaci, kterou běžně předepisuje praktický lékař. Doslova řekla, že si netroufá předepsat Torecan polymorbidnímu pacientovi a že se máme obrátit na specialistu. Já jsem toho času byla v 9.měsíci těhotenství a po verbální výměně názorů na mě lékařka chtěla volat ochranku. Nejspíš se obávala, že jí pokope moje nenarozená dcera. Nepříjemných situací, které prokázaly neschopnost lékařky bylo ještě několik. Svou dokumentaci jsem potom svěřila svému nynějšímu lékaři, v jehož péči se těší pevnému zdraví zbytek mojí rodiny.