Ordinace PL pro dospělé
Břetislavova 10/307, Praha

Umístění: Ordinace PL pro dospělé Jiný

U paní doktorky Chromé jsem registrována spokojeně již 20 let, vždy vyslechne mé potíže - příznaky nemoci, hledá nejlepší řešení, vysvětluje a nebrání se diskusi s pacientem. Nepřihazuje také ihned antibiotika na všechno, ale nemává rukou nad projevy nemoci. Hledá pečlivě východisko - léčbu. Děkuji za ni i za její sestřičku.

Umístění: Ordinace PL pro dospělé závodní prohlídky

Vstřícná, pečlivá doktorka, zajímalo ji, co a jak reálně je, co aktuálně řeším a neřeším po zdravotní stránce. Co a proč potřebuju a nepotřebuju. Milá, vstřícná, nebojím se k ní jít znovu.

Umístění: Ordinace PL pro dospělé Vypadávání vlasů

K paní doktorce jsem musela jít, protože má obvoďačka měla dovolenou. Trápilo mě extrémní vypadávání vlasů, přičemž mi bylo řečeno, že s takovou banalitou bych ani neměla otravovat. Vynutila jsem si alespoň krevní testy, ve kterém mi ale zaškrtla pouze štítnou žlázu, ze které nic nevyšlo. Řekla mi tedy, že se můžu znovu zastavit a předepíše mi vitamíny, které jsem už stejně dlouhodobě brala. Šla jsem proto k odborníkovi do Vinohradské nemocnice, který diagnostikoval Alopecii a injekce do pokožky hlavy. Takže asi takhle. Doufám, že k této paní doktorce nepřijde někdo s vážnějším problémem než je rýma, protože jinak mu nebude pomoci.

Dobrý den, k p. doktorce Chromé jsem přešla do péče asi před 10 lety. Za celou tu dobu jsem maximálně spokojená, kdykoliv jsem cokoliv potřebovala, vždy mi pomohla. Jediné co je nevýhodou, jsou dlouhá čekání na vyšetření. Což je pochopitelné, p. doktorka se poctivě věnuje všem pacientům, tak to musíme v čekárně vydržet.Doporučuji. Už k p. doktorce chodí i celá rodina.

Paní doktorka je milá a dobrá na léčení běžných banálních nemocí. Jakmile u pacienta nastane něco složitějšího nebo nejasného, tápe a neví si rady a nakonec nad tím mávne rukou a problém přestane zcela řešit. Měla jsem dlouhodobé teploty cca 1 rok a ubíjející únavu. Nebyla jsem schopná fungovat na 100 % po celý den. Stále mi předepisovala další a další nesmyslná antibiotika, neboť si myslela, že to má spojitost s ORL. Na ORL mi nic nenašli a přesto mě tam stále posílala. Nakonec jsem se naštvala a změnila lékaře- Mudr. Kučera, který mě okamžitě poslal na podrobné krevní testy, což za celou dobu Mudr. Chromou nenapadlo. Na základě krevních testů se samozřejmě objevila příčina a ne nijak zanedbatelná, která se musela léčit dlouhodobě. Pokud bych zůstala u dr. Chromé, pravděpodobně se nikdy nevyléčím a měla bych problémy do dnes..předpokládám, že ještě horší..jako lékařka naprosto selhala..sladký úsměv vždy není to nejlepší řešení, paní doktorko!

Paní doktorka je nesmírně pečlivá a vstřícná, sestra šikovná a velmi schopná. Maximálně doporučuji

Velice pečlivá paní doktorka a rozhodně neopomínejme ráznou, ale velice vstřícnou a příjemnou sestřičku. Doporučuji.

Tuto paní doktorku můžu jen doporučit, skvělý osobní přístup k pacientům, vstřícnost, ochota a příjemné jednání. navštěvuji ji, i když to pro mě znamená ujet několik desítek kilometrů. Vyplatí se to!

K paní doktorce chodím již 20 let. I když jsem se přestěhovala stále jsem u ní zůstala. Považuji jí za velmi svědomitou a pečlivou lékařku.

S paní doktorkou jsem velmi spokojená i když řadu let už nebydlím v jejím obvodě. S její léčením jsem vždy spokojená. Neměnila bych.