Koněvova 205, Praha
Praktický lékař pro dospělé

Ordinační hodiny:

PO: (návštěvy do 10. hod - 12 - 13 objednaní pacienti) /// 13 - 18

ÚT: 7 - 12 /// (13 - 14:30 objednaní pacienti pak návštěvy)

ST: (návštěvy do 10. hod - 12 - 13 objednaní pacienti) /// 13 - 18

ČT: 7 - 12 /// (13 - 14:30 objednaní pacienti pak návštěvy)

PÁ: 7 - 12

Příjem pacientů končí 15 min. před koncem pracovní doby.

G

Dnes jsem u tohoto lékaře byla poprvé a jsem velmi mile překvapena. Byl moc ochotný a příjemný, chtěla jsem mu vysvětlit, proč jsem narychlo přišla zrovna k němu (dříve jsem chodila k doktorovi u zaměstnavatele, ale ted jsem 3 roky na rodičovské, bylo mi fakt mizerně a nechtělo se mi jet až do práce do centra Prahy), vůbec mě nenechal se omlouvat, naopak - to je samozřejmost, že vám pomůžu. Lidský přístup, pečlivý, sestřička také moc hodná. Škoda, že se stěhujeme do jiné části Prahy, nejradši bych se u něj zapsala (i když u něj jsou fronty, čemuž se vůbec nedivím). Takto by se měli chovat lékaři. Panu doktorovi děkuji!!!

G

Přístup lékaře je vždy lidský, pan doktor neopomene vše pečlivě vyšetřit..na všechno se vyptat..
Sestřička je velice milá.
Jen to čekání v ordinaci stojí nadlidské úsilí.. Kdyby byl člověk v důchodu, vezme knížku, ale když je spěch do práce, nebo při teplotě, je dlouhé čekání opravdu nepříjemné.. Při lepší organizaci tohoto malého problému, by ordinace byla super ve všech směrech..

velmi dobrý zkušený lékař,léta k němu chodíme celá rodina,vždy dobře poradil pomohl a je i velmi ochotný a vstřícný.Takových lékařů je dnes málo - opravdu člověk na své místě!!!

Pečlivý lékař, slušný člověk.

Pečlivý lékař, slušný člověk.

S panem doktorem M. Mrzenou se známe již delší dobu. Chodíme k němu v případě našich občasných zdravotních potíží celá rodina. Každý má svůj odlišný přístup. Pan doktor Mrzena je však jedinečný v tom, že jednak neopomene se zeptat při příchodu jak se nám daří, ale kompexně se také zajímá o problémy nemocného. Je velmi pečlivý a vstřícný. Jeho zdravotní sestra je milá s přirozeným lidským přístupem. Děkujeme

ABSOLUTNÍ SPOKOJENOST.

Nejlepší...