Odhadovaná doba odpovědi:

Přijímám: dospělí, děti od 6 let
Hotovost, Kreditní karta

Kartouzská 6, Praha 5, Praha

Pacienti se zdravotním pojištěním

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Ukončené školy

• 1. LF UK

• ortopedie

Znalost jazyků

• Angličtina,
  • Slovenština

Umístění: Poliklinika Kartouzská vyšetření pohybového aparátu

Velké poděkováni panu doktorovi! Konečně doktor co se nebál jít rovnou do rázného řešení mých šílených patních ostruh. Jedna je již odoperovaná dne 26.3.2024 a vše skvělé. Patní ostruhy mě doslova týraly přes 8 let, všichni odborníci radili furt to samé dokola, operovat to nikdo nechtěl, neinvazivní léčby na mé ostruhy nezabíraly a stálo to jen spousty peněz. Pan doktor Síbek navrhl rovnou operovat, sám operaci provedl a jsem druhý den po operaci a musím říct, že už teď cítim obrovskou úlevu.
Pan doktor je ochoten vyjít vstříc s čimkoliv, osobně se ozval zda je vše v pořádku a mám vše potřebné pro domácí rekonvalescenci! Takže za mě opravdu palec hore a konečně doktor co svou práci dělá rád a s nadšením. Velká pochvala míří i jeho velmi příjemné sestřiče.

Vstřícné jednání bez dlouhého čekání na vyšetření, operace bez komplikací.

Umístění: MUDr. Miloš Síbek vyšetření pohybového aparátu

Pan doktor mě operoval tenisový loket.Je to vynikající odborník.Jeho zájem a přístup je velmi milý a lidský.Vše řádně vysvětlí a řeší.Kéž by bylo takových lékařů více. Absolutní spokojenost.Pana doktora doporučuji všem,kteří mají ortopedické problémy..Moc Vám za vše děkuji Hlavnová

Umístění: Nemocnice Sokolov náhrada kolenního kloubu

23.2.2022 . TEP pravého kolene operace bez problémů a to díky dobře odvedené práce pana doktora. Pooperační péče a následná péče bez problémů . Děkuji za dobře odvedenou práci a lidský přístup. Jana Horová

MUDr. Miloš Síbek

Děkuji za důvěru a zdravím :-)

Touto cestou bych ráda poděkovala Mudr. Síbkovi za úžasný lidský přístup, jednání, velkou profesionalitu a odbornost. Kéž by bylo více takových lékařů . S vděčností H.S. Gautier

Umístění: Nemocnice Sokolov Jiný

Pan doktor mi velmi pomohl . Měla jsem dlouhodobé obtíže se šlachami na ruce. Po návštěvě více lékařů, kde mi neustále byly podávány medikamenty a ruka opakovaně fixovaná , mi tento pan doktor, okamžitě po vyšetření , správně diagnostikoval povahu a typ postižení a navrhl správnou léčbu. Operaci.

Tuto provedl s absolutním úspěchem. Pan doktor je velmi milý, vstřícný.
Velmi příjemná a lidská je i sestřička p. Horová, která se vzorně o pacienty stará.

Umístění: Nemocnice Sokolov Tenisový loket

Pan doktor nepomohl. Když nezabral opich bolavého lokte a ultrazvuk, navrhl operaci, případně rázové vlny, s dalšími možnými měkkými technikami se neobtěžoval. Měla jsem pocit, že ho trochu obtěžuji. Nakonec se mi podařilo najít fyzioterapeutku, která KOMPLEXNÍM vyšetřením zjistila, že bolest souvisí s krční páteří a po vhodně zvolených cvicích mě jí zbavila.

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

mám infekční artritidu kolenního kloubu. Orálně užívám antibiotika, předepsané lékařem v zahraničí. V pondělí se snad budu moct vrátit domů, do Prahy. Jakého lékaře mám po návratu vyhledat? Ortopeda, či chirurga? Věděli byste případně o konkrétním lékaři? Děkuji

Dobrý den, určitě ortopedickou ambulanci, lze i u mně pokud jste z Prahy...

MUDr. Miloš Síbek

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, utrhl jsem si před pár týdny přední kolenní vazy, je možné bez nich normálně fungovat, aniž by se časem vyvinula v koleni artróza, například kdybych nosil permanentně ortézu?

Děkuji.

Dobrý den, fungovat lze pokud máte dostatečně silné kolemkloubní svalstvo, ortézu pak stačí nosit jenom na sport (lyžování, bruslení apod.)