Adresa

Praha 7, Praha
MUDr. Miloš Síbek

Na této adrese online kalendář není aktivní

Přijímám: dospělí, děti od 6 let
Hotovost

Zkušenosti


Specializace

  • ortopedie

Znalost jazyků

  • Angličtina,
  • Slovenština

Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Praha

MUDr. Miloš SíbekPraha

MUDr. Miloš SíbekPraha

MUDr. Miloš Síbek

4 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Nemocnice Sokolov náhrada kolenního kloubu

23.2.2022 . TEP pravého kolene operace bez problémů a to díky dobře odvedené práce pana doktora. Pooperační péče a následná péče bez problémů . Děkuji za dobře odvedenou práci a lidský přístup. Jana Horová

MUDr. Miloš Síbek

Děkuji za důvěru a zdravím :-)

H
Umístění: jiné místo Jiný

Touto cestou bych ráda poděkovala Mudr. Síbkovi za úžasný lidský přístup, jednání, velkou profesionalitu a odbornost. Kéž by bylo více takových lékařů . S vděčností H.S. Gautier

D
Umístění: Nemocnice Sokolov Jiný

Pan doktor mi velmi pomohl . Měla jsem dlouhodobé obtíže se šlachami na ruce. Po návštěvě více lékařů, kde mi neustále byly podávány medikamenty a ruka opakovaně fixovaná , mi tento pan doktor, okamžitě po vyšetření , správně diagnostikoval povahu a typ postižení a navrhl správnou léčbu. Operaci.

Tuto provedl s absolutním úspěchem. Pan doktor je velmi milý, vstřícný.
Velmi příjemná a lidská je i sestřička p. Horová, která se vzorně o pacienty stará.

I
Ověřený profil
Umístění: Nemocnice Sokolov Tenisový loket

Pan doktor nepomohl. Když nezabral opich bolavého lokte a ultrazvuk, navrhl operaci, případně rázové vlny, s dalšími možnými měkkými technikami se neobtěžoval. Měla jsem pocit, že ho trochu obtěžuji. Nakonec se mi podařilo najít fyzioterapeutku, která KOMPLEXNÍM vyšetřením zjistila, že bolest souvisí s krční páteří a po vhodně zvolených cvicích mě jí zbavila.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
mám infekční artritidu kolenního kloubu. Orálně užívám antibiotika, předepsané lékařem v zahraničí. V pondělí se snad budu moct vrátit domů, do Prahy. Jakého lékaře mám po návratu vyhledat? Ortopeda, či chirurga? Věděli byste případně o konkrétním lékaři? Děkuji

Dobrý den, určitě ortopedickou ambulanci, lze i u mně pokud jste z Prahy...

MUDr. Miloš Síbek

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, utrhl jsem si před pár týdny přední kolenní vazy, je možné bez nich normálně fungovat, aniž by se časem vyvinula v koleni artróza, například kdybych nosil permanentně ortézu?

Děkuji.

Dobrý den, fungovat lze pokud máte dostatečně silné kolemkloubní svalstvo, ortézu pak stačí nosit jenom na sport (lyžování, bruslení apod.)

MUDr. Miloš Síbek

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti


Specializace

  • ortopedie

Znalost jazyků

  • Angličtina,
  • Slovenština