Odhadovaná doba odpovědi:

Adresy (2)

MUDr. Miloš Síbek
Janovského 48, Praha 7, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Přijímám: dospělí, děti od 6 let
Hotovost, Kreditní karta


Poliklinika Kartouzská
Kartouzská 6, Praha 5, Praha

Na této adrese online kalendář není aktivní

Pacienti se zdravotním pojištěním


Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku


Služby a ceník služeb

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Ostatní služby


Janovského 48, Praha

MUDr. Miloš SíbekKartouzská 6, Praha

Poliklinika KartouzskáKartouzská 6, Praha

Poliklinika KartouzskáJanovského 48, Praha

MUDr. Miloš Síbek


Kartouzská 6, Praha

Poliklinika KartouzskáJanovského 48, Praha

MUDr. Miloš Síbek


Kartouzská 6, Praha

Poliklinika Kartouzská

Zkušenosti


Ukončené školy

  • 1. LF UK

Specializace

  • ortopedie

Znalost jazyků

  • Angličtina,
  • Slovenština

7 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
D
Umístění: Poliklinika Kartouzská vyšetření pohybového aparátu

Velké poděkováni panu doktorovi! Konečně doktor co se nebál jít rovnou do rázného řešení mých šílených patních ostruh. Jedna je již odoperovaná dne 26.3.2024 a vše skvělé. Patní ostruhy mě doslova týraly přes 8 let, všichni odborníci radili furt to samé dokola, operovat to nikdo nechtěl, neinvazivní léčby na mé ostruhy nezabíraly a stálo to jen spousty peněz. Pan doktor Síbek navrhl rovnou operovat, sám operaci provedl a jsem druhý den po operaci a musím říct, že už teď cítim obrovskou úlevu.
Pan doktor je ochoten vyjít vstříc s čimkoliv, osobně se ozval zda je vše v pořádku a mám vše potřebné pro domácí rekonvalescenci! Takže za mě opravdu palec hore a konečně doktor co svou práci dělá rád a s nadšením. Velká pochvala míří i jeho velmi příjemné sestřiče.

M
Ověřený profil
Umístění: jiné místo Jiný

Vstřícné jednání bez dlouhého čekání na vyšetření, operace bez komplikací.

Umístění: MUDr. Miloš Síbek vyšetření pohybového aparátu

Pan doktor mě operoval tenisový loket.Je to vynikající odborník.Jeho zájem a přístup je velmi milý a lidský.Vše řádně vysvětlí a řeší.Kéž by bylo takových lékařů více. Absolutní spokojenost.Pana doktora doporučuji všem,kteří mají ortopedické problémy..Moc Vám za vše děkuji Hlavnová


J
Umístění: Nemocnice Sokolov náhrada kolenního kloubu

23.2.2022 . TEP pravého kolene operace bez problémů a to díky dobře odvedené práce pana doktora. Pooperační péče a následná péče bez problémů . Děkuji za dobře odvedenou práci a lidský přístup. Jana Horová

MUDr. Miloš Síbek

Děkuji za důvěru a zdravím :-)


H
Umístění: jiné místo Jiný

Touto cestou bych ráda poděkovala Mudr. Síbkovi za úžasný lidský přístup, jednání, velkou profesionalitu a odbornost. Kéž by bylo více takových lékařů . S vděčností H.S. Gautier


D
Umístění: Nemocnice Sokolov Jiný

Pan doktor mi velmi pomohl . Měla jsem dlouhodobé obtíže se šlachami na ruce. Po návštěvě více lékařů, kde mi neustále byly podávány medikamenty a ruka opakovaně fixovaná , mi tento pan doktor, okamžitě po vyšetření , správně diagnostikoval povahu a typ postižení a navrhl správnou léčbu. Operaci.

Tuto provedl s absolutním úspěchem. Pan doktor je velmi milý, vstřícný.
Velmi příjemná a lidská je i sestřička p. Horová, která se vzorně o pacienty stará.


I
Ověřený profil
Umístění: Nemocnice Sokolov Tenisový loket

Pan doktor nepomohl. Když nezabral opich bolavého lokte a ultrazvuk, navrhl operaci, případně rázové vlny, s dalšími možnými měkkými technikami se neobtěžoval. Měla jsem pocit, že ho trochu obtěžuji. Nakonec se mi podařilo najít fyzioterapeutku, která KOMPLEXNÍM vyšetřením zjistila, že bolest souvisí s krční páteří a po vhodně zvolených cvicích mě jí zbavila.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den,
mám infekční artritidu kolenního kloubu. Orálně užívám antibiotika, předepsané lékařem v zahraničí. V pondělí se snad budu moct vrátit domů, do Prahy. Jakého lékaře mám po návratu vyhledat? Ortopeda, či chirurga? Věděli byste případně o konkrétním lékaři? Děkuji

Dobrý den, určitě ortopedickou ambulanci, lze i u mně pokud jste z Prahy...

MUDr. Miloš Síbek

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, utrhl jsem si před pár týdny přední kolenní vazy, je možné bez nich normálně fungovat, aniž by se časem vyvinula v koleni artróza, například kdybych nosil permanentně ortézu?

Děkuji.

Dobrý den, fungovat lze pokud máte dostatečně silné kolemkloubní svalstvo, ortézu pak stačí nosit jenom na sport (lyžování, bruslení apod.)

MUDr. Miloš Síbek

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.