Praktická lékařka pro dospělé
Tesaříkova 2/1027, Praha

Umístění: Praktická lékařka pro dospělé Jiný

Paní doktorka v pořádku, celkem ochotná a vždy pomohla. Mám ale velmi špatnou zkušenost se sestrou,je velmi nevstřícná při jakékoliv komunikaci, trochu jsem se při jedné návštěvě zpozdila a jako těhotnou v pokročilém stadiu mě odmítla se slovy “ přece tu kvůli Vám nebudu přes čas!”

OD PRVNÍ NÁVŠTĚVY DR. HOFMANOVÉ PŘED 30LETY DO DNES, JSEM VELICE SPOKOJEN S LIDSKÝM I ODBORNÝM PŘÍSTUPEM PANÍ DOKTORKY K ČLOVĚKU.

Dr. Hofmanová je zcela excelentní lékařka, která vždy, když jsem já nebo moje rodina něco potřebovala, učinila víc než možné, aby pomohla. Je vynikající diagnostička a současně se nebojí poslat pacienty ke specialistovy, má-li i jen podezření. Přešel jsem k ní po třech (!!!) nedobrých zkušenostech. Nejsem chronický lazar, ale tak jednou za rok a půl se problém objeví. Dr. Hofmanová opakovaně pomohla mojí babičce, která byla u nás na návštěvě. Sestra je stejně vynikající a dokáže pacientům uštřit čekání, je-li to možné. Jedinou nevýhodou ordinace Dr. Hofmanové je, že během hodin pro neobjednané pacienty je zde plno. To však není chybou paní doktorky a naopak slouží jako jasný doklad jejích kvalit. Přeji paní doktorce hodně sil a vřele ji doporučuji.

vážně velmi dobrá

Jsem velmi spokojen s léčbou a vstřícnou ochotou pani doktorky Hofmanove a jeji sestričky Martiny.

Jsem zhnusena tím, že by paní doktorka snad někoho osahávala. Je to praktická lékařka, ke které chodím řadu let, jsem s ní naprosto spokojena a považuji ji za velmi dobrou lékařku a specialistku. Její diagnostické znalosti a lidský přístup velmi oceňuji.

Znovu jsem měl možnost po velmi dlouhé době paní doktorku navštívit. Platí to, co píše zde většina. Velmi dobrá diagnostička, celkově výborná odborná péče po všech stránkách. Nechápu, jak si někdo může stěžovat. Jediné minus je, že někdy velmi dlouho vyšetřuje jednoho pacienta i přes 20 min, především pak důchodce.

C

Mudr. Milena Hofmanová je nejlepší lékařka jak po stránce profesionality tak postrance lidskosti.Má velice příkladný přístup ke svým pacientum.Vždy mi pomohla v mých zdravotních problémech.

Ať si paní doktorka jezdí kam chce. Její starší zástupkyni příliš doporučit nemohu. Je to doktorka, co "léčí podle knihy". Myslím, že MUDr. Hofmanová má dobré zkušenosti a znalosti a k praktickým lékařům patří mezi ten lepší průměr. Bohužel čekací doba je někdy dost dlouhá, ale pečlivé prošetření pacienta není za minutu. Sestřička taktéž velice ochotná a vstřícná.

pani doktorka je pecliva dusledna a ochotna ty neg.nazory jsou absolutne blby asi jim nic neni a jen si vymysleji.chodim k pani doktorce asi 20let a vim ze je v pohode a spolehliva vcetne sestry.diky pani doktorko