Ordinace PL pro dospělé
Na Florenci 1686/9, Praha

Umístění: Ordinace PL pro dospělé Jiný

Paní doktorka má lidský, téměř mateřský přístup k pacientům.

Umístění: Ordinace PL pro dospělé Jiný

Chodím k paní doktorce cca 33 let, neměnil bych. Zkrátka člověk (lékař) se svou vysokou odborností na svém místě...

Umístění: Ordinace PL pro dospělé

Na paní doktorku nedám dopustit . Chodím k ní již dlouhatánské roky a vždy mi pomohla . Je perfektní diagnostik ... Přístup více než lidský a vstřícný . Nechci si představit , že bych musela hledat jinou lékařku . Nevyměnila jsem ji , ani když jsem se přestěhovala a dojíždím 40 km ...

Umístění: Ordinace PL pro dospělé Prevence, nemoc

Bez diskuze skvělý profesionál i člověk. Věnuje se lidem nadstandardně.
Snaží se jít do hloubky diagnózy a vnímá pacienta jako lidskou bytost - ne jako výkaz na pojišťovnu. Kéž by takových bylo o milion více :-)

Absolutně skvělá praktická lékařka, která vždy vyslechne, poradí a zachovává si lidský přístup. Čekání v ordinaci není nikdy příliš na dlouho a jako bonus velmi příjemná sestra. Skvělý lékař.

Nikdy jsem se nesetkal s lékařkou jejích kvalit a ochoty. Zní to neuvěřitelně, ale i po telefonu dle mnou popsaných příznaků přesně diagnostikovala nemoc (streptokoková infekce v krku) a to přesto, že ví, že neustále trpím chronickým zánětem (hrtanu?) tedy virovým onemocněním , které se projevuje škrábáním a bolestmi v krku. Rovněž její vynikající diagnózy v oblastech, které ani praktický lékař nezná a posílá okamžitě ke specialistovi vždy trefila hřebík na hlavičku. Mimoto když už posílá ke specialistovi, jde vždy o vynikající třídu. Jsem u ní od roku 1992, NIKDY se nespletla a modlím se, aby lékařskou praxi neopouštěla. Těžko najít takovou elitu.

Paní doktorka je vždy milá a vždy pomůže, doporučuji. A v čekárně to docela odsýpá. Dokud to půjde, svou praktickou lékařku nezměním.

Paní doktorka je naprosto úžasná a velmi vzdělaná ve svém oboru. Vždy ráda pomůže a nikdy jsem s ní neměla problém. Když se jí něco nezdá, ihned mě posílá na vyšetření a nic nenechává náhodě. Doufám, že bude ordinovat ještě další roky. Nikdy jsem nepoznala lepšího praktického lékaře.

Paní Mirko, nemohu hodnotit, co se zakládá na pravdě nebo omylu z vaší strany. Paní doktorku znám jako pacient o něco více, proto se mi jeví tento příběh jako nesmysl, a to že by Vás v případě angíny poslala i s antibiotiky do práce, tomu nevěřím. Domnívám se, že Vás spíše bolelo jen v krku, protože název těchto antibiotik ani neuvádíte. Volba lékaře je na Vás, ale mě tento dramatický příběh vůbec nepřesvědčil, proto budu docházet k paní doktorce i nadále.

Paní doktorku jsem si vybrala na základě zde napsaných referencí. Šla jsem za ní s angínou a chtěla se zaregistrovat, ale bohužel měla plno, takže jsem byla ošetřena v rámci první pomoci. Byla velmi milá a angínu mi potvrdila. Byly mi nasazeny antibiotika a na můj dotaz, zda budu potřebovat neschopenku mi bylo odpovězeno, že jestliže se cítím dobře, tak můžu klidně chodit do práce, jen se s nikým nemám líbat. Přišlo mi zvláštní, že s angínou a hlavně antibiotiky nemusím ležet doma, ale na druhou stranu jsem byla ráda, že mohu chodit do práce. A navíc jsem se již po dvou dnech cítila velmi dobře a bolesti v krku ustaly. Antibiotika jsem dobrala ve čtvrtek s tím, že jsme zdravá a všechno je za mnou. Ale to mi vydrželo jen chvíli, protože už v neděli jsem musela jet na pohotovost kvůli nesnesitelné bolesti v krku. Doktorka na pohotovosti ani nechtěla věřit tomu, že mi nebyla doporučena pracovní neschopnost a říkala, že když se berou antibiotika je tělo oslabené a práce v open spacu je to nejhorší, co jsem mohla udělat. Poslala mě do VFN na oddělení ORL, kde jsem dostala penicilinovou injekci, a kde mi napsali ihned neschopenku. Dostala jsem ještě dalších 8 injekcí, ale průběhu uzdravování už vůbec nebyl tak rychlý jako předtím. Teď jen doufám, že se mi nemoc zase znovu nevrátí a hlavně u MUDr. Fáčkové mě už nikdo nikdy neuvidí! Jestli byl problém vyřešit angínu, jsem zvědavá co bude dělat s něčím složitějším. Mirka