Kudrnova 17/902, Praha
Ordinace praktic. lékaře pro dospělé

Nikdy dlouho necekam. Vzdy mluvi o vsech moznostech. Nedela z komara velblouda, ale zaroven veci nepodcenuje.

5.let jsme byli u tohoto lékaře registrovaní a nikdy jsme nepotřebovali jeho služby.Při 1.řádně objednané návštěvě v Nemocnici Na Homolce,kdy mě nechal v čekat 3,5 hod. a bral do ordinace ostatni,jsem se řádně objednal na další týden na 8h.Po opakovaném čekání 2 hod se zcela se opakovala situace z předešlého týdne,jsem sdělil tomuto pánovi své, a tím i u něj definitivně skončil.Nebyl ani schopen mi vysvětlit,proč tak dlouho čekám,stále něco "mumlal"o tom,že mu nejde tiskárna.Takže mě zcela stačil tento přístup,to si člověk udělá o takovém člověku názor,ať jde o lékaře,či prodavače.

Doporučuji, příjemný, sympatický, ochotný.

K panu doktorovi chodim jiz nekolik let, navstevovala jsem i jeho praxi, kterou provadel (stale provadi) v nemocnici Na Homolce.
Nepredepisuje zbytecne leky, nedela z komara velblouda - takove lidi mam rada ;o)

Velmi dobrý diagnostik, s praxí na interně v nemocnici na Homolce. Velice pečlivý a svědomitý. Vřele doporučuji. Neznám lepšího lékaře.

Tomuto lékaři nelze nic vytknout. Přál bych si, aby takových bylo více.

Svědomitý, výborný diagnostik

K panu doktorovi chodím již 15 let a jsem velmi spokojená. Jak již někdo zmínil, nepředepisuje zbytečně léky, což oceňuji.

Velmi dobrý lékař, údajně s praxí internisty v Motole. Nepředepisuje léky zbytečně a bezhlavě, snaží se najít chyby v životním stylu a tím předcházet problémům. Sestřička je taky příjemná a ochotná.

F

Dobrý lékař z klinickou praxí.