Adresy (2)

Hviezdoslavova 509/25, Praha
Palas Athéna s.r.o. (mapa)

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Všeobecná zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Na tento adrese online kalendář není aktivní

Požádat o spuštění kalendáře
Oborová zdravotní pojišťovna
Nedostatek informací o službách a cenách

Zkušenosti

O mně

Specializace na operační řešení náhrad kolenních a kyčelních kloubů.Revizní operace endoprotéz.


Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
21 názorů

 • Přesnost
 • Péče
 • Zařízení
A
Ověřeny pacient
Umístění: Palas Athéna s.r.o.

MUDr. Milan Pastucha je opravdu PAN DOKTOR. Měla jsem před operací kolena a chtěla jsem znát názor od dalšího lékaře. Objednávací lhůty jsou dlouhé a má operace má proběhnout tento měsíc, proto jsem potřebovala termín co nejdříve. Pan doktor byl velmi ochotný, přišla jsem v podstatě bez objednání, čekárna byla plná a i přesto mě vzal. Je velmi empatický a milý, má velmi lidský přístup. Takhle úžasného doktora jsem ještě nepotkala.


J
Ověřeny pacient

Pan primář Pastucha je opravdu úžasný, empatický, velice milý a dle mého názoru rozhodně odborně na výši. Všem doporučuji jak pana primáře, tak i nemocnici v Hořovicích. Velký dík. Jana T.


M
Ověřeny pacient

Musím říct že pan doktor je s velkým D protože to jaké má jednání je až neuvěřitelné. Kdyby se takto chovalo většina doktoru tak by jsme byli spokojený národ. Moc děkuji za to jak mi pomohl. Opravdu velmi dobrý doktor.


M
Ověřeny pacient

Chci vám touto cestou poděkovat za odbornou operaci kyčelního kloubu u mého manžela Ladislava Mikoláš. Po čtyřech letech je bez bolestí, bez jakých koliv známek špatné chůze. Zároveň vám chci poděkovat za odeslání jako pacientku k vašemu kolegovi Panu MUDr. Mašátovi do Berouna, kde proběhla má operace, pravého ramene. Děkuji Julie Mikolášová.


H
Ověřeny pacient

Hrozná zkušenost,nikdy nezapomenu.Pan doktor léčil mojí maminku v době kdy začala mít velke bolesti v kyčli.Udělal RTG kyčle,že prý toto vyšetřeni stačí,přestože měla obrovské bolesti,se slovy každého to bolí, naznačil co otravuje.Při předoperačním vyšetření,sono břicha,jí zjistil jiný lékař metastazy v jatrech..A začalo to.Maminka totiž v kyčli měla ložisko iod rakoviny plic.Na RTG kyčle to zjistili v jiné nemocnici a tím ji přišli na rakovinu plic.Zkušeny lékař to tam prí musel vidět,pan primář,ale neviděl.Maminka tedy trpěla a již zemřela.Dodnes jí slyšim,jak ji bolí kyčel a boji se jak na ní pan primář bude nepříjemný.snad ho tato zkušenost poučí pro jiné pacienty.Panu primáři jsem to telefonovala.


S
Ověřeny pacient

odporučam,je super ;)


M
Ověřeny pacient

K p.doktorovi chodím s čtyřměsíčním synem kvůli vývoji kyčlí po doporučení dětskou lékařkou a jsem moc spokojená. Chová se velice slušně a mile.


C
Ověřeny pacient

Pan primář Pastucha je skvelý


Ověřeny pacient

Pan MUDr. Pastucha operoval v roce 2004, v té době desetiletou naši dceru Míšu. Operaci provedl naprosto skvěle. Měl velmi úžasný a lidský přístup nejen k dceři, ale i k nám, rodičům. Do dnešního dne jezdí celá naše rodina k němu, bereme ho v podstatě jako rodinného lékaře. Tento PAN doktor opravdu nemá chybu, je velice slušný, příjemný, milý a myslím si, že jako odborník velice dobrý. Pane doktore, ještě jednou Vám za Mišku moc děkuji a po celý náš život, budete jeho součástí. Jste super člověk a máme Vás rádi. Zambová


Dobrý den
Byla jsem na operaci s loktem u pana MUDr.Pastuchy,měla jsem obavi,ale operaci provedl dobře a neměla jsem žádné větší komplikace a to jsem byla pouze k němu doporučena.
A ted jsem nyní 1,5 měsíce po operaci a s rukou manipuluji dobře ,že mi sem tam ruka bolí je moje vina jelikož jí přepínám,ale jinak zákrok opravdu provedl velmi dobře
Lenka Čechová


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Odpovědi

8 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz


 • Dobrý den,
  pane primáři, mám indikovanou TEP kyčle. Dočetl jsem se, že čekací dobu určují pojištovny, nikoliv
  kapacity ortopedií.,
  Mám dost kruté bolesti, jsem immobilní a na injekcích. Můžete mi prosím sdělit, kolik operace včetně kloubu nejlepší značky stojí, možná bych si ji zaplatil sám. Jaká by byla v tomto případě čekací doba?

  S pozdravem

  Dobry den,cena pro samoplatce v nasi nemocnici je 4400 Eur,kazdopadne cekaci doba u nas je 6M a vzhledem k tomu,ze jste u pojistovny registrovan doporucuji vam standartní postup,kde za nic neplatite

  MUDr. Milan Pastucha

 • Dobry den, mam periartritidu ramene,po urazu se to zhorsilo, ze 14 jsem nemohla pohnout rukou.Je to skoro tri mesice,rameno boli stale hodne. Dvakrat jsem mela opichnuti a nepomohlo to. Boli to v klidu a v noci..Rehabilitace probehla,.Prosim o radu,ta bolest uz nejde vydrzet.Dekuji

  Dobrý den velmi pravděpodobné bude nutné operační řešení artroskopicke obraťte se na ortopeda specializující se na daný segment

  MUDr. Milan Pastucha

Veškerý obsah publikovaný na portálu ZnamyLekar.cz zejména Otázky a odpovědi, má pouze informativní charakter. Internet nepředstavuje plnohodnotnou náhradu lékařské péče poskytované specialistou.

Zkušenosti

O mně

Specializace na operační řešení náhrad kolenních a kyčelních kloubů.Revizní operace endoprotéz.