MUDr.

Milan Pastucha verifiedCreated with Sketch.

Kontaktní informace

• A
    Umístění: Palas Athéna s.r.o.

MUDr. Milan Pastucha je opravdu PAN DOKTOR. Měla jsem před operací kolena a chtěla jsem znát názor od dalšího lékaře. Objednávací lhůty jsou dlouhé a má operace má proběhnout tento měsíc, proto jsem potřebovala termín co nejdříve. Pan doktor byl velmi ochotný, přišla jsem v podstatě bez objednání, čekárna byla plná a i přesto mě vzal. Je velmi empatický a milý, má velmi lidský přístup. Takhle úžasného doktora jsem ještě nepotkala.

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Jiří Ort
    Jiří Ort
    Hviezdoslavova 519, Praha
    Moc dobrý lékař, vyléčil mi ostruhy a kdyoliv s potížemi rád k němu jdu na prohlídku, zrovna teď s levou rukou.… Více

Tomáš Radonský
    Tomáš Radonský
    Hviezdoslavova 509, Praha
    Erudovaný,profesionální a přitom milý, se schopností velmi dobře komunikovat problém či onemocnění s pacientem. Více

Mudr. Alena Schejbalová
    Mudr. Alena Schejbalová
    Opatovská 1763/11, Praha
    Výborná doktorka!!! Znám ji odmalička a nemůžu si vůbec stěžovat!!! Celá nemocnice je skvělá, ten přístup, doktoři,… Více

Robert Rapčan
    Robert Rapčan
    Starochodovská, Praha

Radovan Hora
    Radovan Hora
    Terezie Brzkové 15, Plzeň
    Velmi dobrý dojem, slušné zacházení, příjemné prostředí. Velmi dobře hodnotím osobní přístup lékaře k pacientům.… Více

Zkušenosti a dovednosti

• Specializace na operační řešení náhrad kolenních a kyčelních kloubů.Revizní operace endoprotéz.

Otázky pacientů

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů
    Milan Pastucha
    Milan Pastucha
    Hořovice
    Dobrý den velmi pravděpodobné bude nutné operační řešení artroskopicke obraťte se na ortopeda specializující se na daný segment

Hodnocení pacientů

• A
      Umístění: Palas Athéna s.r.o.

• J

Pan primář Pastucha je opravdu úžasný, empatický, velice milý a dle mého názoru rozhodně odborně na výši. Všem doporučuji jak pana primáře, tak i nemocnici v Hořovicích. Velký dík. Jana T.

• M

Musím říct že pan doktor je s velkým D protože to jaké má jednání je až neuvěřitelné. Kdyby se takto chovalo většina doktoru tak by jsme byli spokojený národ. Moc děkuji za to jak mi pomohl. Opravdu velmi dobrý doktor.

• M

Chci vám touto cestou poděkovat za odbornou operaci kyčelního kloubu u mého manžela Ladislava Mikoláš. Po čtyřech letech je bez bolestí, bez jakých koliv známek špatné chůze. Zároveň vám chci poděkovat za odeslání jako pacientku k vašemu kolegovi Panu MUDr. Mašátovi do Berouna, kde proběhla má operace, pravého ramene. Děkuji Julie Mikolášová.

• H

Hrozná zkušenost,nikdy nezapomenu.Pan doktor léčil mojí maminku v době kdy začala mít velke bolesti v kyčli.Udělal RTG kyčle,že prý toto vyšetřeni stačí,přestože měla obrovské bolesti,se slovy každého to bolí, naznačil co otravuje.Při předoperačním vyšetření,sono břicha,jí zjistil jiný lékař metastazy v jatrech..A začalo to.Maminka totiž v kyčli měla ložisko iod rakoviny plic.Na RTG kyčle to zjistili v jiné nemocnici a tím ji přišli na rakovinu plic.Zkušeny lékař to tam prí musel vidět,pan primář,ale neviděl.Maminka tedy trpěla a již zemřela.Dodnes jí slyšim,jak ji bolí kyčel a boji se jak na ní pan primář bude nepříjemný.snad ho tato zkušenost poučí pro jiné pacienty.Panu primáři jsem to telefonovala.

• S

odporučam,je super ;)

• M

K p.doktorovi chodím s čtyřměsíčním synem kvůli vývoji kyčlí po doporučení dětskou lékařkou a jsem moc spokojená. Chová se velice slušně a mile.

• C

Pan primář Pastucha je skvelý

• Pan MUDr. Pastucha operoval v roce 2004, v té době desetiletou naši dceru Míšu. Operaci provedl naprosto skvěle. Měl velmi úžasný a lidský přístup nejen k dceři, ale i k nám, rodičům. Do dnešního dne jezdí celá naše rodina k němu, bereme ho v podstatě jako rodinného lékaře. Tento PAN doktor opravdu nemá chybu, je velice slušný, příjemný, milý a myslím si, že jako odborník velice dobrý. Pane doktore, ještě jednou Vám za Mišku moc děkuji a po celý náš život, budete jeho součástí. Jste super člověk a máme Vás rádi. Zambová

• Dobrý den
      Byla jsem na operaci s loktem u pana MUDr.Pastuchy,měla jsem obavi,ale operaci provedl dobře a neměla jsem žádné větší komplikace a to jsem byla pouze k němu doporučena.
      A ted jsem nyní 1,5 měsíce po operaci a s rukou manipuluji dobře ,že mi sem tam ruka bolí je moje vina jelikož jí přepínám,ale jinak zákrok opravdu provedl velmi dobře
      Lenka Čechová