Já jsem k panu "doktorovi" chodila od svých 18 let. Jsem ráda,že už jsem lékaře změnila a se svou novou doktorkou mám jen úžasné zkušenosti. Pan Klomínek mě už od dveří vyhazoval aniž by se na mě podíval a byl velice arogantní. Když jsem měla nějaký problém tak mě vždy odbyl a řekl, že to nic není. Mé mamince oznámil, že trpí osteoporozou a přitom měla rakovinu v počátečním stadiu.Díky jeho "profesionální léčbě" trpěla dlouho bolestmi až nakonec zemřela. Můj kamarád měl dlouho problémy se srdcem a pan Klomínek ho také odbýval a neposlal ho na žádná odborná vyšetření. A kamarád bohužel zemřel na selhání srdce (a to mu nebylo ani 40 let). Osobně si myslím, že panu Klomínkovi by měli sebrat diplom,protože to není žádný lékař.A jak to dopadlo se mnou? Mé zdravotní problémy,které pan Klomínek považoval za banalitu, nyní vyvrcholili a jsem v péči několika odborníků a beru léky. Držím Vám palce ať péči pana Klomínka přežijete ve zdraví.

S přístupem pana doktora nemám vůbec problém. Zdá se, že mu na pacientovi opravdu záleží. Vždy, když jsem se mu svěřila s nějakým problémem, ihned mě odeslal ke specialistovi. Jediné co bych vytkla, je věčný "naštvaný" výraz jeho sestřičky. K panu doktorovi chodím dobrých 10 let a věříte mi, že za tu dobu jsem ji neviděla se ani jednou usmát?!

velice dobrý lékař

Velice dobrý lékař.

K panu doktorovi chodím od té doby, co začal ordinovat v Mazurské ul. Hodně lidí si na praktické lékaře stěžuje. Já mám s panem doktorem jen ty nejlepší zkušenosti. Myslím, že, když jsem ho navšívila pro nějaký problém, byl pečlivý, nic nepodcenil, poslal na vyšetření ke specialistům a určitě to není lékař "ordinující z dálky´". Takže mu tímto děkuji !