Ordinace praktického lékaře
Chlumova 21/206, Praha 3

Umístění: Ordinace praktického lékaře Jiný

Na ordinaci paní Staudové je jediné pozitivní to, že na mě byla vždycky hodná její sestřička, ta by si fakt zasloužila svatozář. Doktorka je poslední 3 roky nepříjemná, arogantní a otravuje ji už to, že tam přijdete. Paní doktorku asi její práce přestala naplňovat nebo vyhořela a spíš bych jí radila změnit obor, než někomu ublíží ještě víc než třeba mně.

Hodně špatný přístup této doktorky . Bylo mi špatně od srdce a ona mě odmítla s tím že nejsem objednaná. Ještě byla naštvaná jakože jak si mohu dovolit tak přijet bez objednání. Už nikdy víc .

Paní doktorka mě zklamala jako lékař a člověk. Nedoporučuji. Našla jsem si jiného praktického lékaře.

Pani doktorka mě zklamala jako lékař a člověk. Nedoporučuji.

Paní doktorka a sestra s Vámi jedná vždy z patra. Stále nějaký problém v systému. Domluvit si preventivní prohlídku - problém přesto, že na ní mám každé 2 roky nárok.. Vždy když tam volám, je mi řečeno, že nejsem jejich pacient.. Pochopím to jednou, dvakrát.. možná i třikrát.. Při dotazu, jestli se mi tím snaží něco naznačit na mě vyhrkne sestra, že mají pacientů dost. Jenže to není můj problém..

I had to see this doctor when I got sick and my general practitioner was on holidays. She almost refused to see me because I did not have an appointment. She was rude, condescending, did not really listen to what I had to say. She told me she speaks English but refuses to do so with me, even though my Czech is not very good. All in all a terrible experience. I would definitely not recommend her to anyone. I was thinking to possibly use her acupuncture services, but changed my mind after this initial visit. The only positive was that her waiting room was empty and I did not have to wait.

Umístění: Ordinace praktického lékaře

Vyhovuje mi přístup paní doktory, že neřeší vše léky, které jen potlačují příznaky, ale neléčí příčinu. Vždy mi doporučí alternativy a pak teprve řeší léky (díky tomu, jsem vyléčila anemii trpící od malička - stravou). Někdo tu psal, že ho poslala k jinému lékaři, ale to považuji za plus, protože pokud si paní doktorka nebyla jistá, poslala onoho dotyčného k odborníkovi na danou problematiku. Určitě můžu jen doporučit pro ty, kteří do sebe nechtějí cpát léky a naopak nedoporučuji lidem, kteří chtějí jen předepsat lék a trápit dlouhodobě své tělo.

Umístění: Ordinace praktického lékaře Zdravotní problémy

Nemůžu si na doktorku stěžovat. Ochotně pomůže s každým problémem a snaží se, aby se nemoc neudržovala prostřednictvím užívání léků s tím, že se budou pouze potlačovat příznaky onemocnění. Snaží se člověka trochu navést do alternativních přístupů medicíny, náhledu do psychosomatiky ale také uvědomění si vlastního "JÁ" a vlastních limitů. Vyřešila se mnou dlouhodobé zdravotní problémy a další aktuálně řešíme, řídím se jejími doporučeními a jsem spokojená :) Jsem ráda, že to není doktorka, která na všechno předepíše antibiotika i když nejsou potřeba.

Skvělá lékařka. Naprosto jí důvěřuji! A i když k ní nepatřím, vždy mi pomohla, poradila, uklidnila.....takových lékařů by mělo být víc.

Nejhorší doktorka, co jsem kdy měla. Nepříjemná, povýšená. Přišla jsem za ní s problémem, který ani nevyšetřila, pouze mě poslala k někomu jinému. Rozhodně nedoporučuji.

Nemohu si na nic stěžovat. Paní doktorka je vždy milá, se vším poradí, je ochotná a hlavně je to odborník na svém místě. Zbytečně nepředepisuje antibiotika, jak to většina jiných doktorů praktikuje, což chválím. Nyní jsem u ní pod dohledem v těhotenství s hypertenzí a lepší péči bych nikde jinde nenašla. Děkuji.