Praktický lékař pro dospělé
Sokolovská 304/810, Praha

Dlouhá čekací doba. Nicméně paní doktorka je velmi dobrý diagnostik a rychle reaguje. Vyšetření vždy dělá obratem. Vždy pomůže, sestřička je velmi milá. Několikrát opravdu pomohla, zejména tím, že včas odhalila i netradiční nemoc a ihned jednala.

Vzhledem k stari samotnych Vysocan a Libne, se neni cemu divit, ze skladba pacientu je takova jaka je. To hovori za vse. Pani doktorka ma taky svuj vek, takze asi nemuze moc chodit za pacientem domu. I mne se stalo, ze jsem musel i presto, ze jsem byl uplne grogy a mel horecku s vysokou teplotou cekat skoro 2 hodiny. Nekdy clovek potrebuje jenom papir, presto musi cekat. Je to ale nekde jinak? Jeste se mi nestalo, ze bych se nekde predbehl. Takova troufalost me ani snad jeste nenapadla. Proto nechapu rozhorceni nekterych z Vas. Naopak, pani doktorku muzu jenom doporucit. Kazdy ma svoje chyby, ale zazil jsem i mnohem, mnohem horsi pristup a myslim, ze vzhledem k okolnostem a zkusenostem, je vykon ambulance minimalne dobry. Vsude je prostor ke zlepseni a neznam uplne dokonaleho cloveka, ale je dobre zacit nejdrive od sebe.

Doporučuji, velmi dobry pristup k lidem, obrovska praxe a chapu i to cekani pred ordinaci vhledem k mnostvi pacientu.

Velmi obětavá lékařka. Ochotná, s normálním, lidským přístupem. Naše chování- pacientské- je asi častokrát docela nesnesitelné.
Tato lékařka býá v ordinaci k dispozici mnohem déle, než má pracovní dobu. V pátek odpoledne není v celé Praze praktik, ale paní doktorka ordinuje, bludní cizí pacienti dostanou pomoc asi jen u ní.

spokojenost vždy dobré ošetření, příjemná atmosfera ahlavně normální lidský přístup

Mám dojem, že je to záměrné. Dlouhá čekací doba na vyšetření. Nepříjemné jednání a spousta jiných negativit je to co právě nás všechny donutí hledat si jiné praktické lékaře. Bez jejich požehnání se bohužel na další vyšetření není možné dostat a když tak jen přes nějakého známého. Tak, že my nespokojení půjdeme jinam a stejně se nic nestane. Pak raději spoustu věcí člověk řeší sám a jako u mě se to bohužel moc nevyplatilo.

Nejhorší doktorka se sestřičkou, které jsem zatím poznal. Naprostá neochota, otřesné jednání, nekonečné hodiny při čekání atd. Když byla v ČR epidemie žloutenky, na naší škole jeden z učitelů dostal tuto nemoc, proto jsem se rozhodl, že za paní doktorkou zajdu a zeptám se jestli by mi udělala testy a zjistila jestli jsem nakažen nebo ne. Přišel jsem do čekárny kde čekalo hodně lidí a čekal až vyjde sestra, po nějaké době jsem se konečně dočkal a mezi dveřmi do ordinace jsem se jí zeptal jestli dělají testy. Sestřička mi řekla, že mi testy neudělají pokud nebudu mít papír od hygienického ústavu. Po tomto šoku jsem se sebral a odešel jsem. Za pár dní jsem začal mít příznaky žloutenky takže jsem se rozhodl, že ty testy chci za jakoukoliv cenu. V té době měla doktorka dovolenou tak jí zastupovala její snacha, které mi testy bez jakýchkoliv problémů udělala a zjistil jsem, že jsem zdravý. Za další, když jsem chtěl jít na brigádu a potřeboval jsem razítko na papír o zdravotní způsobilosti, zeptal jsem se opět sestřičky jestli mi to razítko dají, abych nemusel čekat frontu. Div mě sestřička neseřvala, že si tu frontu musím vystát a takhle bych mohl pokračovat dál. Poslední dobou začínám silně uvažovat, že si začnu hledat jiného doktora ikdyby měl být na druhém konci Prahy.

Velmi profesionální přístup a ochota, a to že se musí čekat, to je logické, ale nelze si myslet, že když jde někdo bokem, že to je protekce, konec konců každý lékář má právo si řešit věci po svém. A to že nezná nějaký lék, je zcela normální, protože léků jsou tisíce a není možné je mít všechny v hlavě, ale určitě když se podívá do příručky tak ho doporučí v případě adekvátní prevence nebo léčby. Podle mě je to lékař na pravém místě.

Já jsem tedy osobně s paní doktorkou spokojená. Ano, má dlouhé čekací doby, ale to je všude. Mě vždy odborně vyšetřila a určitě nezlehčuje potíže, pokud opravdu pacient nějaké má a to si myslím, že ona pozná. Na kafíčko má též nárok, vy si ho v pracovní době nedáte? Určitě ano a ne jedno. Je to nevděčná práce, pracovat pro lidi a tak zásadně jako paní Dr. Škodová.

Doporučuji. Vždy jsem byl výborně ošetřen, odborně jistě skvěle a ještě jsem odcházel potěšen setkáním s milou lékařkou i sestřičkou.
Já jsem velmi spokojen.