Michal Burian, ortoped Praha

MUDr. Michal Burian

Ortoped Více

Pacienti se zdravotním pojištěním a soukromý pacient (bez pojištění)

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Budínova 67/2, Praha
Ortopedická klinika nemocnice Na Bulovce

Zobrazit ostatní profily ortopedů v okolí

Zajišťujeme odborné konzultace v oboru ortopedie a traumatologie, kde Vaše zdraví a čas jsou pro nás vždy na prvním místě. Nejde nám o kvantitativní,...

• Sportovní úrazy
  • Bolest kolene
  • Bolesti kloubů

• ortopedie

Ceny jsou pro pacienty bez pojištění

Umístění: Orthomedica s.r.o - ortopedická ambulance ortopedické konzultace

Lidský přístup a podrobné vysvětlení i pro laika, smysluplné řešení problému a ochota se ujmout případu a pomoct, pan doktor ma jistě spoustu zkušeností, výhoda soukromé konzultace - jdete na čas a v příjemném prostředí :)

Umístění: Ortopedická klinika nemocnice Na Bulovce Jiný

Pan MUDr. Michal Burian je nejen vynikající ortoped, ale také člověk, který Vám nedává najevo svou nadřazenost z hlediska odbornosti a "rozumění věci". Provedl mi TEP levé kyčle. Operace 4.4. 2022 a 9.5., i když s berlemi, jsem nastoupil do práce. Ale... kvalitně provedená operace je samozřejmě základ. Pak ale moc a moc záleží na: v jakém stavu přicházíte k lékaři (zatuhlé svaly, je nutné rozřezat a dát jim původní funkčnost), v jaké jste celkové fyzické kondici, ti těžší to mají samozřejmě složitější i s rehabilitací, na rehabilitaci neřešte co je k jídlu, co dávají v televizi, ale co budete celý den dělat v rámci pohybu ke zlepšení kondice. Cvičit se dá i na posteli. 2x denně půlhodina s fyzioterapeutem nestačí. Cvičit, cvičit a zase cvičit, včetně rotopedu. Pan MUDr. Burian je právě ten, který Vám pro možnost další rehabilitace a navrácení se do běžného života, včetně sportování, poskytne ten skutečně nejlepší základ.

Umístění: Ortopedická klinika nemocnice Na Bulovce Jiný

Operovat zřejmě umí, znalosti tedy bude mít také. Otázkou je, zda Vás bude chtít celkově vyšetřit. Mít úraz kolene a dozvědět se, že mám artrozu a že se to může zklidnit, když s tim nemůžu skoro pracovat, je poněkud dost špatné nedostačující řešení.

Umístění: jiné místo Jiný

Odborník na svém místě. Já jakožto milovnice sportu jsem bojovala a stále bojuji s nejrůznějšími potížemi pohybového aparátu. Pan doktor mi vždy pomohl najít důvod mých problémů i jejich řešení. A pokaždé mi sdělil něco, na co jiný ortoped nepřišel. Odvedl skvělou práci po úrazu mého muže. Výborný doktor.

Již mi tolikrat pomohl s kolenem a nyní bych před svatkami potřeboval pomoci a nevím jak se k němu nyní bych tak rychle dostal potřeboval bych vytáhnout vodu s kolena a on pan doktor je opravdu perfektní.Jinak pane Doktore Buriane moc děkuji za tak očekávanou pomoc.A tak bych vás nyní potřebopval a nevím jak se svámi s kontaktovat.
Josef Nekolny.

• Sportovní úrazy