Středisko lékařské péče, spol. s r.o.
Milady Horákové 116/109, Praha

Umístění: Středisko lékařské péče, spol. s r.o. dlouhodobá zdr.péče

Paní doktorka je naprosto skvělá!Co jsem přišla k ní..mám perfektní péči a i když ted za ní dojíždím,nebudu ji nikdy měnit...Pokud potřebuji poradit..poradí,vyslechne.Opravdu nemá chybu!Moc děkuji za její péči..

Paní doktorka Lašťovičková je naším rodinným lékařem už z období "reálného socialismu". Je naprosto skvělá, velmi ochotná, má čas prodiskutovat s pacientem jeho situaci a nabídnout variantní řešení. Chápe velmi dobře, že pohovořit s pacientem má vysokou přidanou hodnotu pro úspěšnou léčbu. Sestřička je též výborná a tvoří s paní doktorkou tým, kterému pacient věří.
Karel Klusáček, Praha 6

Paní doktorka i sestra jsou skvělí. Pořád pozitivně naladění. Výborný přístup k pacientovi. Chodím k nim již přes 10 let.

Dobry den, pani doktorka je velice vlidna a ochotna, muzu jenom doporucit. Zdravotni sestra je taky na jednicku.

velmi ochotna a umi opravdu vilěčit těž z.sestra je velmi vstřicná- doporučuji

Lékař na vysoké úrovni, znalý, vstřícný, spolehlivý

skvělá

Velmi odbrá zkušenost

souhlasím :) paní doktorka je taky naše rodinná...sice se přestěhovala, ale pořád k ní chodíme. je vážně skvělá a sestra taky :)

Nejlepší lékař u kterého jsem byl, je příjemná stejně jako sestra.
Škoda že se přestěhovali a já musel jinam...jezdit Pod Marjánku je trochu z ruky, zvlášť s horečkou :-(